• Jurki
    8.8k
    možda ovaj televizor na početku znači još neštoPlavi-9

    Nemoj to napisati ni u šali.
  • jedan u nizu
    6.2k

    a sta bi trebalo znaciti?
  • wolfgang14
    1.1k
    a sta bi trebalo znaciti?jedan u nizu

    na tv-u piše VHF što je slično kao Vaha. Dva ista slova ima. Poveži konce
  • Jurki
    8.8k
    a sta bi trebalo znaciti?jedan u nizu

    Povratak brke. Ne hvala.
  • Keyser Soze
    8.2k
    TV je na početku videa strgan, onda se najavljuje Rog koji je isto strgan.

    To vam je cijela mudrost.
  • Nogo
    1.3k

    Puno će se Jakira pitati više moš si misliti. Taj je svoje dao.

    Da je pametan Podnar neka ode po Pjacu i Miereza i svi će biti sretni!
  • Crni86
    1.2k
    Malo si mozgam danas sta za nas znaci povratak roga, da li to znaci odlazak misica na ljeto? Marko ako bude zdrav i postigne formu ce imati osigurani mjesto u prvih 11. Misica nadam se vise nitko ne vidi kao 6., tu su jos ademi,bulat… Sucic vjerojatno na 6. Kacavenda i stojkovic vjerojatno kandidati za desetku kada bati ode.
  • Plavi-9
    427
    vjerojatno ne znači ništa :lol: ukazala se prilika da dođe i doveli smo ga, nema tu neke velike strategije.
  • Nogo
    1.3k

    Crni, nemoj mozgati tako daleko. Mi ne znamo šta će sutra donijeti dobroga, a kamoli ljeto.
    1. Jakir OUT
    2. Izbori
    3. Podrška navijača

    Ovo ostalo ne nebitno za sada.
  • NitkoBitan
    12.3k
    da li to znaci odlazak misica na ljeto?Crni86

    Misic (njegov agent) je htio otic iz Dinama proslo ljeto, bas je bila neka smijesno-ocajnicka prica koja je cini mi se ukljucivala placene clanke u medijima, pa eto ako se netko sjeca neka nas podsjeti. Uglavnom siroko mu polje na ljeto.
  • Crni86
    1.2k
    ne moras ni imat strategiju, dovoljno je da neki igrac bude nezadovoljan minutazom
  • BornaPŽ1986
    1k
    Dobrodošao nazad Rog, unatoč tome što mnogi pišu kako je ozlijeđen i evo ga tek za mjesec dana smatram kako je ovo dobar transfer, dobili smo dobrog igrača sa puno iskustva i nekako sam dojma da će se na terenu pokazati kao igračina za našu ligu. S obzirom da je sezona zasad teška, ako ništa nadam se da ga imamo spremnog za završnicu i iduću sezonu.
  • Crni86
    1.2k
    pa time sam se isto malo vodio, ono kada su ispadali clanci u turskim medijima a iskreno misic tako i igra ove sezone…
  • NitkoBitan
    12.3k
    Jel bila prica da ga je agent nudio okolo klubovima? Dost nam je dobar senator :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.