• Nolifer
    6.6k


    Ali sve se bojim one fotke sa čirom jozakom i zločincima, možda je on njihov kandidat za tu listu pa postane SD i eto ti profe i SDa... Ne želim ni pomislit tu horor kombinaciju, pa nikad nećemo onda izać iz Danteovog kruga pakla...
  • ruicosta
    91
    Samo cekam da netko ubaci da je Jose slobodan i da ga treba dofurati. Ljudi, nakon ovog antitalenta je i Ilija fakin Lončarević upgrade...a da ne govorimo o Vjeranu Simunicu.

    Moze i netko tko ima 30 godina iskustva na FM-u (khm khm, javljam se) samo da bosancina ode.
  • Sibirski plavac
    1.3k
    Ako je istina da pokušavaju nać nekog,ajde konačno neka dobra stvar i od njih. Samo se nadam da u slučaju da trenerčina izvuče pozitivan rezultat u četvrtak ta potraga za novim neće biti zaustavljena.
  • Lynx17
    2.6k
    Trebamo nac nasa verzija Ange Postecoglou, naprimjer. Tu mislim da nademo trenera prije nego sto postane ime. Pusic bi nam bio top. Steta.

    Ali tu mislim i na trener, poput Postecoglou, koji ima muda. Koji bi odma slozio stvari po svoje. Neko ko ima jasan plan/stil i koji nebi kukao o slabosti/limitiranost u svojoj momcad.
  • Peškaman
    2.6k
    Traže ponedjeljkom trenera :rofl:
    Pa da su mu htjeli dat' pedalu,počeli bi tražiti u subotu navečer,a jutros bi već osvanuo novi trener.
  • Crni86
    1.1k
    znas ti tko je nama u upravi? Ti mislis da su ti likovi sposobni dogovorit novog trenera u jednom danu? Pa ta ekipa nemre u jednom danu postic dogovor s vodonosom…

    Ako su sad krenuli, za mjesec dana imamo novog trenera, mozda zapne i na ljecnickom tko zna
  • BigZ
    393
    Još jedno zanimljivo ime je Ruud van NistelrooyIzet Hajrović

    Bojim se da mi u ovim trenutcima trazimo vatrogasca, a Ruudu trebaju 1 pripreme i prijelazni rok hah!
    Bilo bi idealno npr. Vaha do ljeta, a Ruud da nastavi od ljeta.

    Bruno Lage je slobodan trenerIzet Hajrović

    Kad smo vec kod slobodnih Portugalaca, ima jedan nadimka Special One...

    https://www.youtube.com/shorts/veknorzDuVc
  • Peškaman
    2.6k
    Njemu je finalna utakmica u nedjelju protiv Varaždina,ukoliko tu ne uspije uzet sva tri boda,gotov je.
  • MarK
    224
    Recimo da dođe stranac s plaćom cca 1 mil. eura(Ruud, Lage, Lucescu) takav trener će inzistirati na ozbiljnoj lovi za pojačanja. Okrenut će se na aerodromu kad sazna da ima 2-3 milje na raspolaganju za ući u LP. Možda eventualno Vaha samo iz razloga što je odavde i poznaje našu(balkansku) financijsku bijedu.
  • Izet Hajrović
    857
    dobio bi veći budžet osvajanjem naslova, u to sam uvjeren.
  • runtothehills
    382
    Mozda Vladimir Petkovic? Vidim da nakon Bordeaux-a ne sjedi na nicijoj klupi.
  • Bernard
    327
    Roy Keane je slobodan, taj bi Yakiru pokazao kaj su rakete:grin:
  • emilperska
    3.1k

    Šefe ovo je tipican argument Vlatke Peras..
    Imao je takvih "kljucnih" utakmica 11 ili 12 vec.
    Zadnji put je bilo ako ne dobije Istru i Goricu.
    Sad je ako ne dobije Varteks..

    Mi nismo jebena GORICA jebemu mater u pičku vise i ovoj novoj prosjecnosti na koju nas je sve ova bleferčina navikla!
  • Peškaman
    2.6k
    Da su htjeli već bi bio bivši,a sigurno ga neće otpustiti između Betisa i VŽa.
  • Kruno
    138
    Ma ostaje on bar do izbora.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.