• Praskaton
    1.9k
    On mora bit bivsi prije Betisa.Ni poraz tamo ga nebi otjerao,a mislim da mozemo izvuci vise.

    Ukoliko ne ode prije Betisa tu je sigurno do Rijeke,a s tim eventualnim porazom je za nas gotovo i onda on ide.
    Tad je svoj posao napravio i moze nazad kod braće da mu se zahvale za dobro odraden posao.
    Stvarno ocekujem pritisak na upravu svih kojima je stalo do Dinama i koji su u poziciji to napravit.
  • Peškaman
    2.8k
    Novi trener,da dođe osobno Guardiola,ne može pomoći ekipi.Treba prihvatiti da nismo svemirski brod za HNL kako mi sami sebi tepamo.
    Ovdje treba jasno odabrati,ili ćeš mu dati otkaz ili ćeš do kraja sezone stat uz njega.
    Mi ukoliko isplatimo njega i njegov 'stručni' stožer već 4i put bacamo novce.
    Koga dovest na njegovo mjesto? Ko će ti sjest na klupu znajući da će dobit otkaz ukoliko ne osvojiš naslov prvaka.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Ko će ti sjest na klupu znajući da će dobit otkaz ukoliko ne osvojiš naslov prvaka.Peškaman

    Oni koji nisu sigurni u osvajnje nam i ne trebaju
  • Tongo Doumbia
    2.6k
    Jedva čekam reakcije ovih koji misle da će se promjenom trenera riješiti sve, Ristovski će posljedično postati Carvajal, Petković će kampirati na njihovom penalu, a Bulat uzeti sve duele ko' Gravesen.

    Jedva čekam i novinske naslove : " opustio nas je, smirio, rekao da smo najbolji u državi i da ćemo uzeti titulu. "

    A onda, ako mislite da se u trenutku kada se lomi sezona, kada svaki trener koji iole zna o " lopti " negdje i radi pod ugovorom, može naći čovjek koji će mršnut Petkovića i Ristovskog na klupu, onda ste još naivniji. Pogotovo da taj netko bude u gabaritima ove uprave. Sljedeći korak vjerojatno je Čabraja ili Dinko Jeličić.

    Nevjerojatno je sad s ove perspektive gledati da smo prošle godine tjerali Čačka, ako se ne varam sa sedam bodova prednosti. Da, u tom trenutku igra je bila loša. Ali, razmislite glavom. Je li se ta ista igra milimetra pomakla naprijed u posljednjih godinu dana? Nije.

    Igramo loše već neko vrijeme, ali jebi ga, nekad smo u kadru imali ljude koji su nakon Dinama dresove mjenjali onima iz Liga Petice, makar Nizozemske. Danas takve svijećom tražimo u ekipi.

    Nije ovo obrana aktualnog trenera, ovo je obrana trenera u množini. Svih naših, koji su bili žrtva kontinuirano lošeg rada na svim razinama, odvratne selekcije prve momčadi, a onda i ovog kuršlusa u upravi i okolo. I nek su im pukli otpremnine, trebali su i u duplo. Idiote koji su ovu dekadenciju započeli uopće ne žalim, a nalaze se u podno mitskog Zapada, godinama delegirani i savjetovani " jedinim čovjekom koji zna poso' ". I ovo je njegova ostavština. Gledajte je i uživajte.
  • Noel
    4.2k

    Ne pobjedit Lokomotivu sa Dinamovim trenutačnim kadrom dva puta u dva tjedna, tu je jedini krivac trener. I kraj priče. Čovjek je neznalica,smiješan svima šprda ga cijela Hrvatska. Bilo koji trener sa malo znanja bi uzeo 3 boda barem u jednoj od te dvije utakmice.
  • Peškaman
    2.8k
    Jedini krivac je trener,a igrači nisu krivi?
    Pa da im ne odgovara i da ga bojkotiraju,zašto su onda stali iza njega na sastanku uprave i igrača?
    Ljudi jednostavno biraju koje će utakmice igrati,takozvana bol u kurcu.
    Čačić nije valjao,Bišćan nije valjao,Krznar nije valjao,Jakirović ne valja.
    Kako je moguće da su 4ica trenera uvijek kriva,doći će i 5i i opet će biti kriv.
    Kriva je uprava zbog transfer politike i svega,krivi su igrači.
    Sve ostalo je fantazija nas navijača koji i dalje imamo u glavi da smo ekipa koja ima kadar za Ligu Prvaka,a one izjave da moraju skupit glave i sami sebi reći da moraju bolje,pogledat se u oči,ovo,ono. Ne morate se gledat u oči,nego pođite igrati jebeni nogomet.
  • Mali Zeus
    10.3k
    Kako mi je dobro da se taj mit da su igrači na nekom sastanku podržali profu proširio poput šumskog požara i sad se tog svi drže.
  • Mali Zeus
    10.3k
    Otkud ti krznar sad majko mila, sva trojica trenera su letjela iz drugih razloga, e sad ti meni reci je li trener kriv kaj nam je igra nikakva i jalova ili igrači u konkretnom slučaju?
  • Jurki
    9.2k
    Čačić nije valjao,Bišćan nije valjao,Krznar nije valjao,Jakirović ne valja.Peškaman

    Jasna stvar da nisu valjali.
    Nama treba trener sa mudima jer imamo punu svlacionicu igraca kojima treba tutor.
    Ove koje si pobrojal nisu trenirali jaci klub od Dinama i nece nikad trenirati jaci klub od Dinama i tu dolazimo do problema tj kvake 22.
    Treba imati i znanja i inteligencije voditi igrace koji su jebeno placeni za to kaj rade.
    Se(r)natori vide da s ovom pickicom na klupi mogu raditi kaj hoce jer on nema znanja da im jebe sve po spisku kad treba. Od 4 igraca Petko, Rile, Misic, Ademi kojeg je poslal na klupu?
    Misic napravi neforsiran pas u prvoj utakmici suparnickom igracu i posljedica je gol. Kaj se desi? Igra sljedece dvije po 90 minuta.
    Rile mlatara rukama, ne ispostuje kolegu suigraca na krilu... vise se svađa sa sobom, sucima, protivnickim igracima nego kaj igra nogomet.
    Petkovic glumi desetku a za to je prespor i napadac je. O opcenito njegovoj bolikurcini ovaj put necu.
    Ademi koji bi trebal igrati sesticu/osmicu jer vise ne kuzim te nase postavke ide u napad. A jos k tome nije na razini kojoj bi trebal biti.
    Treba trener koji bu njima izbil iz glave te gluposti i onda bu i momcad proigrala i prodisala.
  • Mali dioničar
    14.7k
    Isti trolovi brane Jakirovića i seciraju listu Dinamovo proljeće.

    Par jednih te istih kretenčića.
  • Peškaman
    2.8k
    Kakve sve gluposti neću pročitati,ja seciram listu Dinamovo proljeće hahahah :D
    Tko brani Jakirovića,nek' mu dadnu otkaz,ne zanima me.
    Imao sam razmišljanje da će biti bolje nakon prijelaznog roka jer sam pratio njegov rad,nije ispalo.

    Nisam rekao da nije kriv,ali nije jedini krivac,krivi su i igrači i uprava.

    A ništa,Mourinho je slobodan,neka im on objasni kako stvari stoje i udari šakom od stol.
  • LaznjakProsineckog
    511
    Apsolutno će idući trener, koji imalo poznaje nogomet, staviti Ristovskig ne na klupu, nego na tribine. U slučaju da kenja mlađim igračima i Kaneku, Baturini, onda će letit i iz kluba. A Petković ostaje u prvih 11 naravno, pa i dao je oba gola protiv Lokomotive. Ne trpati u isti koš Petkovica i cirkusanta Ristovskog nikako. Kakav kvalitet je Ristovski, samo pogledat onu situaciju gdje on ne doda Kaneku, pa tu vidiš da taj nije igrač za Dinamo, onda svoje neznanje, nemoć, nedostatak kombinatorike, nogometne tehnike, tu frustraciju liječi deračinom na Baturinu i Kaneka. Ja bi Ristovskog maknuo skroz iz momčadi.
  • Dudu9
    499
    Ne kužim zašto se sere toliko po Ristovskom, jesu golovi pali preko njegove strane ili je ispadao ja to nisam vidio
  • Mali dioničar
    14.7k
    Kakve sve gluposti neću pročitati,ja seciram listu Dinamovo proljeće hahahah :DPeškaman

    Ja sam napisao kretenčići, a to kaj si se ti prepoznao nije moj problem.
  • kibic11
    131
    došli smo do toga da možemo reć: čačke vrati se jer stranac po meni nije za dinamo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.