• manikk
    230
    je li Felix Magath slobodan :)
  • Captain America
    14.6k
    To se najčešće ističe kao njegova trenerska vrlina a mislim da nama disciplina i neposluh nisu problem već taktička učmalost i limitiranost našeg treneraMarkelo

    Vaha je svojim znanjem gradio autoritet, a luda glava je samo bonus. Lik je od Sammira napravio igračinu.
  • Crni86
    1.3k
    Nadam se da je ova medijska tisina poslije tekme znak da se nesto kuha, nema se kaj cekat. Dajte mu pedalu, ekipa se moze i sama vodit dok se trener ne nade. Kljucno je samo da taj covjek vise odjebe iz svetinje
  • emilperska
    3.4k

    Ma nema otkaza.
    Nakon prvih par kikseva nadas se smjeni, vrtis kalkulacije. Sad nakon petnaestog kiksa kad znas da smjene nema, savrseno sam miran..
  • Bruh
    901
    Onak ak on ostane šanse za osvajanje su nam onak 10% jer ak ce ovak vodit a ovi ovako igrat nema teorije...
  • scarface
    190
    Zašto je iz igre izvadio Baturinu?

    - Nije bilo nekog posebnog razloga, Uveli smo Bulata i Ademija da dobijemo na duelima. Uveli smo i Kulenovića, nismo uspjeli zabiti.

    Ovaj lik je trener Dinama.
  • Crni86
    1.3k
    nije lik, on je teski narkoman koji je posvadan s mozgom i realnoscu.
  • Krizy
    37.9k
    Ah ta vremena kada su se nakon svake smjene spominjali Felix Magath i László Bölöni.
  • manikk
    230
    teška romantika jelda?
    ne znam zašto ali on mi je pao na pamet sada, da baš kao i tada u red dovede preplaćene princeze
  • sanjinlego
    2k
    Novci su razlog možda 10% .. najveći problem, a i razlog zašto je Jakirović još uvijek trener jest - nemamo drugog i ne znamo za drugog!
  • Praskaton
    1.9k
    Ima li tko broj Vahe
  • Captain America
    14.6k
    Novci su razlog možda 10%sanjinlego

    Ako novci nisu problem, kakav je problem u angažmanu Vahe? Javno ti se nudi izjavom da je dinamovac i sigurno se ne bi bio problem dogovoriti.
  • sanjinlego
    2k


    “Dogovoriti” .. to je najveći problem ..
  • Jurki
    9.1k
    nemamo drugog i ne znamo za drugogsanjinlego

    Samo za ovo u ponedeljak ujutro uprava mora letjeti kroz zaprti prozor van iz kluba.
    Sigurno u zooloskom vrtu zaposljavaju ljude koji ce hraniti majmune. To im i je domena da hrane majmune. Al mislim da bi i to uspjeli zajebati.
  • jedan u nizu
    6.4k
    Najzalosnije je to sto imamo jednu te istu anketu po portalima - Treba li Sergej Jakirovic dobiti otkaz?

    Da je ovo normalan klub, ova anketa bi isplivala dvaput i to bi bilo to.
    Sada skoro nakon svakog kola imamo istu anketu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.