• hardek
    1.7k
    I onda mi se prodaju priče da Max nije za Dinamo. S Maxom u obrani barem možeš napad gradit. Živković izgubljen u vremenu i prostoru. Najbolji u zadnjoj liniji danas Ogiwara kojem je ovo 2. utakmica
  • Captain America
    14.8k
    Pa šta su oni vidjeli u ŽivkovićuSunja86

    Solidno je čuvao nezainteresiranog livaju.
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Vec sutra ujutro hocu Vahu u Maksimirskoj 128!
  • 1986-Pl
    171
    Tak nam i treba kad nam je Hoxha prvi izbor na krilu
  • cron1ck
    1.6k
    Volio bi znati što je točno danas Bulat igrao i koja je njegova uloga trebala biti danas, cijelo drugo poluvrijeme je dobio.
  • Droljo
    5.8k
    Najbolji u zadnjoj liniji danas Ogiwara kojem je ovo 2. utakmicahardek

    Nije mu trener još uspio objasniti stvari. Padat će ogi svakim novim treningom. Bez brige
  • Mihaljević
    8.5k
    Dajem sestru za Vahu
  • cibona
    1.7k
    Jakir moze biti siguran u ostanak, senatori ce zasigurno biti zadovoljni svojom minutazom

    Utakmica je zavrsena onog trenutka kada je jakirovic izvadio baturinu, jedinog igraca koji moze iskreirati sansu, i uveo ademija koji je jedino potreban za rovovske bitke, a ova utakmica to nije!
  • manikk
    230
    Sve nam se vraća i to cijelu godinu po malo.

    Ko da smo od kamatara uzeli nešto pa ovaj navrati svaki vikend i jebe nas iznova.

    Svi znamo vise manje sta je dovelo do ovoga, ali činjenica da nitko neće odgovarati za blazazu i srozavanje kluba me čini tužnim i depresivnim.

    I ne vidim da će biti bolje, oprostite
  • sanjinlego
    2.2k
    Neće dobit otkaz! Ima podršku navijača koji su ranije skandirali odlazi Cacicu, Krznaru, Jurcicu .. ima podršku igračica u klubu, koji preko svojih kumova osvrtnika dijele informacije iz kluba, svlačionice ..
  • Peškaman
    2.8k
    Obrana nam je toliko tanka da to nema u tri pičke materine ali tek Mišić koji svojim dijagonalnim loptama koje presječe svaki iole ozbiljniji nogometaš...
    Katastrofa!!
    Koji kurac vam služi Brodić,ja ne znam jesam li ja toliko neintelektualan ili samo ja imam razmišljanje da bi Brodić bar bio na jednom odbijancu kada su ili Kaneko ili Hoxha probili po strani.
  • Heisenberg1986
    150
    I još jedan dokaz koji je glupson jakir, ovo na kraju sa 2 vezna od kojih nijedan ne zna iznijeti loptu, to može samo teški glupan napraviti 15 minuta prije kraja. Od tad nismo napravili nijednu akciju, nijednu.

    Jebem ti sto majki bezobraznih mars iz dinama trenirati neki seoski klub
  • Sunja86
    1k
    Bulat uđe čisto da protčka malo po terenu i izvede koji prekid al ni to danas nije uspio izvest kako treba
  • Klenx
    4.5k
    Ovakva atmosfera, prekrcane obe tribine, i ti umjesto da pobjedom to preliješ na Varaždin gdje će ti doći 10 000 ljudi i nabiješ pritisak tovarima ti uspiješ skiksat.

    I to nakon što zabiješ gol u nadoknadi prvog poluvremena u drugom ne stvoriš jebenu šansu!

    Ma fuj smeće krkansko, odjebi u pičku mile matere od Dinama!!!
  • NitkoBitan
    13.3k
    Jebem ti sto bogovaHeisenberg1986

    Sve samo ne Boga, za tu psovku se banovi dobivaju. Editaj komentar.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.