• IceMan
    1.5k
    Osobno poznajem obitelj Rog i mogu samo reći da su svi do jednog veliki Dinamovci. Hodaju na utakmice, znam ih često vidjet. Isto kao i Marko..

    Kad je bilo pred neko vrijeme u novinama da je kao Hajduk zainteresiran za Roga, pitao sam brata njegovog - “Pa nije valjda da će u Hajduk”, na što je odgovorio - “Ne brini, nema šanse da on ode u Hajduk”.

    Tako da….

    Dobrodošao u svoj Dinamo, Marko!
  • Noel
    4k
    Sa dolaskom Ogiware i Pierre Gabriela ostao sam ugodno iznenađen jer sam očekivao nove bekove u vidu HNL pojačanja Boseca i Miličevića.. Da dođe Batagov stvarno bi ostao "Šokeran".. Siguran sam bio da je Jakirov domet hnl dvorište.. Očito Dabac (Ogiwara) i Marić (Pierre Gabriel) puno pomažu.
  • Nogo
    1.3k

    Je, ali bi trebala biti posudba od godine dana uz mogućnost otkupa.

    Mi imamo za otkupiti dosta igrača, ali ja ne znam isplate li nam se svi po dogovorenim ciframa

    Kačavenda, Vidović, Kaneko, Ogiwara i Rog.

    Računam da će Stojković upasti tu jer je naš, ali ima dosta po meni upitnika oko Vidovića i Kačavende za sada.

    Kaneka i Ogiwaru bih odmah otkupio.
  • Time
    532
    Koliko bi kostao otkup za Roga ako bi se odlucili za to ?
  • YasutoWakizaka
    100
    Ako Roga uistinu posluzi zdravlje, na ljeto jos Miereza i Čavlinu i laganica
  • hardek
    1.5k
    To je čar posudbe, igrači imaju godinu dana da se dokažu.
    Kaneko će se otkupiti ali vjerujem da čekaju do kraja da slučajno ne dođe do neke teže ozljede prije otkupa. Za Kaču nije moguće formirati mišljenje kad nije odigrao ni minute. Vidović je veliki upitnik jer vjerujem da ima kvalitete i potencijala, ali pre veliki je iznos u pitanju. Vjerujem da bi naši voljeli produžiti tu posudbu ili smanjiti otkup al pitanje je i da li će Vidović biti zainteresiran ako bude back-up do kraja sezone. Vidjet ćemo ima još puno utakmica do ljeta.

    Ogiwara je tek došao tako da on je na posudbi do zime vjerovatno.
  • plavac173
    2.6k
    Najveći gubitni bi bili Špikić i Vidović.Nogo

    Po meni se Vidovica mora otkupiti, takvog igraca imati pod ugovorom je vrhunski, jos ako se moze izpregovarati za manje novca
  • Juznjak
    3.1k

    Kao da sam tu priču već negdje čuo :chin:
  • Jurki
    8.8k
    stvarno je @IceMan z tog kraja bez zajebancije.
  • Mihaljević
    8.2k
    Jakov Bašić iz Rudeša potpisao za Zoryu, možda je ovo povezano sa transferom Batagova u Dinamo.
  • Peškaman
    2.6k
    Navodno,Rog sutra potpisuje,neki izlazak na Kranjču :D ?

    :brow:
  • YasutoWakizaka
    100
    Ali dosta zbunjujuće.
    Kava nemre jer ima ozlijedenu hrskavicu, ali moze Rog.
  • Mlađi referent
    10.8k
    Nije mi jasan ovaj tekst Ničote uopće

    Da smo ga doveli do 06/24, moglo bi se reći zašto, koliko mu treba za formu, hoće li pomoći u borbi za titulu? Ali ako je tu minimalno do 01/25, onda smo doveli pojačanje i za dobar dio iduće sezone. S tim da ako su nam ga dali na godinu dana, bude on i ostao, siguran sam.
  • Juznjak
    3.1k

    Ma vjerujem nego je ovo više bila zajebancija s obzirom na neke nedavne događaje. :smirk: Djelima se treba pokazivat ljubav prema Dinamu, a ne riječima. Nažalost imamo i previše onih koji samo “blebeću”, a kad treba nešto učinit nema ih nigdje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.