• xavier
    11.1k


    Stadion će svakako biti poluprazan. Pa tko bi njima napunio San Siro?

    No pitanje je koliko oni žele dati karata.
  • The Undertaker
    4k
    Koliki je kapacitet 3. etaže plave tribine?
  • Crusades1986
    9.6k
    [RASPRODANE ULAZNICE] Rasprodan je kontingent ulaznica za navijače Dinama za utakmicu Lige prvaka Atalanta - Dinamo na San Siru u Milanu koje je GNK Dinamo dobio na raspolaganje! Hvala svima na interesu i strpljenju!
    Ode i ovih 1000. Zasad nema naznaka o dodatnim kontigentima.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ljudi da razjasnimo situaciju o ulaznicama i nasoj "dragoj upravi"..cijeli gornji prsten nebitno juzna ili sjeverna tribina sadrzi po 4000 mjesta....prije tocno 3 tjedna je na toj istoj tribini gostovali su BVB i navijaci BVB(žuti zid) i tada nije bilo zatvaranja djela tribine z og sigurnosnih problema....u ta 3 tjedna je Inter odigrao samo jednu utakmicu protiv Parme kojih je doslo oko 1000 u Milano(nema ih dovoljno) kako je onda moguće da je Dinamo pustio samo 3000 i rekli kako zbog sigurnosnih razloga ne mogu vise kada danas OP jos 1000 ulaznica odnosno onaj ostatak sta je trebao zbog sigurnosti biti zatvoren.?!!Dakel jasno je kao dan da Uprava GNK vuče svoje navijače za nos htjeli su vidjet jel mogu prodat 3000 ako mognu onda ce navodno i dodatni"kontigent od 1000" ulaznica biti pušten u prodaju...da je to uprava kakva treba biti i koji znaju da ce to biti "plava invazija" poslali bi upit za drugi prsten juzne ili treći prsten istocne tribine ...a onda opet ne vidim zasto klub kao Atalanta ne zeli cjeli stadion pustit u prodaju čega se to oni boje da će im prigovarat Inter ili Milano?
  • xavier
    11.1k


    Ne razumijem zašto svako malo netko piše ovo, pa svima nam je to jasno. Nitko ne misli da su u klubu riješili dodatne karte za 5 minuta.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    onda sam valjd aja to jedini mislio da ima možda ljudi kojima nije jasno
  • marcio amoroso
    32k
    I mi smo izvisili za karte. Ja sam mogao preko svoje godišnje uzeti jučer ali nisam htjeo ostaviti prijatelje.
    Mislili smo uzeti online danas.
    Trebalo nam je 7 karti a uspjeli smo kupiti jednu.
    Kada smo vidjeli da ne ide online uspjeli smo naći nekoga tko će otići na ticket POINT i nekoga tko već čeka u redu. Na kraju se blagajna zatvorila i nikom ništa.
    Naravno da ćemo doći u Milano i siguran sam da ćemo i ući na stadion.
    Sramota je samo da momak jutros u 8 bude 50. u redu i u 2 dođe na red i da mu kazu da nema karti.
  • xavier
    11.1k


    Prilično sam siguran da će na kraju dosta ljudi koji sad nisu dobili karte, na kraju ući na stadion. Nije da će baš biti rasprodan. Naći će se načina.
  • marcio amoroso
    32k

    Ući ćemo mi svi.
    Samo mi je žao i neizmjerno krivo sto neću biti u našem bloku.
  • reziser
    6.2k

    šteta
    ali ćeš bar moći slikati naš blok ;)
  • Mali dioničar
    14k
    Ako Dinamo prezimi, iduće godine prodaje 10.000 godišnjih.
  • Papastrumf
    9.5k

    Bilo bi i ove godine blizu toga da nisu ograničili broj.
  • BBBužanova
    4
    Drugi prsteni na "plavoj" i "zelenoj" tribini nisu pusteni u prodaju na zahtjev Intera i Milana jer su tamo njihovi ultrasi.. a to za 3. prsten "bočne" (cini mi se istocne) tribine ovisi o volji domacina... kak god nadam se da ce se uputit u Milano sto vise navijaca bez karata te ce bit prisiljeni prodat nam karte
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.