• Zagi
    4.9k
    Pa i lijevog beka je igral pred kraj karijere kaj se kosi sa zdravim razumom ali Maldini je Maldini.

    A i Milanova liječnička služba je bila priča za sebe. wink wink
  • plavi devet
    152
    nakon ovog posta još više želim da dođe.
  • Mr Anderson
    5.3k

    Moguće, ali ja se ne sjećam da sam ga ikad gledao na desnoj strani. Lijevom je igrao ko da mu je to jača noga. Ali takvi igrači koji igraju jednako dobro s obje noge su rijetkost i na najvišem nivou nogometa.
  • Mr Anderson
    5.3k

    Pred kraj karijere je igrao više lijevog stopera, ranije lijevog beka.
  • Zagi
    4.9k
    Moje sjećanje je da je bilo obratno. Može bit, ima već od tada...
  • Smotanihaker
    592
    To Maldini dolazi u Dinamo?! :gasp:
  • Zagi
    4.9k
    Uf , di nam je kolega @Ban?
    Ovaj na papiru zgleda kao direkt iz njegove "knjižice".
  • Laugreano
    1.3k
    samo ime ti govori
  • MarK
    218

    Prema nazad Maldini, a prena naprijed Alphonso Davies, ne smije imati više od 22 tako da može još napredovati. Sve to za posudbu i plaćanje po nastupu. Naravno mogućnost otkupa za milju. S tim da ovaj igrač ima blagoslov 51 posto forumaša.
  • Zagi
    4.9k
    Ma tu je on, orbitira. Ziher.
    Malo se zaletio onaj dan ali brojimo dane do triumfalnog povrataka kada Rukavina i Mikić startaju u prvoj zajedno.
  • Droljo
    4.8k
    S tim da ovaj igrač ima blagoslov 51 posto forumašaMarK
    50% + jedan forumaš. :rofl:
  • Izet Hajrović
    832
    Jel može netko napraviti anketu pa da vidimo kakva je situacija po pitanju podrške navijača za dolazak RPG-a i Batahova?
  • Yovitssa
    313
    Meni su ova dvojica top transferi. Ne kužim čemu toliki hejt i skepsa...
    I jedan i drugi imaju fino iskustvo igranja što u ligi petice, što u euro kupovima. I to uz dobre ocjene... Mladi su, dakle moguć je napredak i prodaja. Francuz je besplatan i koliko sam vidio, pokriva sve pozicije u obrani. A najveća glupost je retorika "lijevi/desni" stoper... Pa nemre Ogi sve tekme do kraja odigrati, Perković igrati i stopera i miijenjati Ogija istovremeno (Perić je izgleda out malo duže ako se ne varam). Uostalom, zašto ne bismo doveli Ukrajinca jednostavno zato jer je dobar, bez obzira da li nam pokriva goruću ppziciju ili ne...?
    Meni bi osobno ova dva transfera saprala gorčinu od ljetnog transfer prozora i ulila povjerenje u naš (kako sad stvari stoje) "ništkoristi" sportski sektor!
  • Zagi
    4.9k
    Ako dovedu ovu dvojicu i dečki se pokažu dobri, ovo je najbolji rok ikad. Bez premca.
  • Mihaljević
    8k
    GFq43F4XMAAnkWn?format=jpg&name=medium
    'Z koje ste telke vi? Kaj provocirate?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.