• Ludovic IX
    5.1k
    realan broj njihovih članova je 40-50000.. taj broj mi možemo imati bez problema i bez takvih malverzacija.. nama nije problem članstvo jer vjerujem da je iz zagreba barem 20k od 35 koliko smo imali članova lani, već je problem što 70% tih članova iz ZG ne iskoristi ni one besplatne ulaznice
  • Dudu9
    422
    Ako ne treba OIB po tome mozes izmisliti imena i uclanit koga hoces
  • kibic
    997
    biktejebi :rofl:
  • Jurki
    8.4k
    Ako ne treba OIB po tome mozes izmisliti imena i uclanit koga hocesDudu9

    Odu na Lovrinac s tekicom i upisuju imena. Evo clanova kolko hoces.
  • Kwedi
    3.8k
    ↪kibic sad sam otisao na njihovu stranicu.. kod polja predviđenog za upisivanje OIB-a stoji poruka "Ukoliko nemate OIB možete ubijeti 11 nula"...SjevernaStrana

    Zbog čega nisi napisao i rečenicu nakon?

    Ukoliko nemate OIB možete unijeti 11 nula. Naš tim će Vas ubrzo kontaktirati.

    Ne može se postati član Hajduka bez OIB-a, samo onda oni upućuju na proceduru izdavanja OIB-ova.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Vjerojatno dijele članstvo i ako potrošiš više od 15 eura u Tommyja. Vridilo se rodit.
  • deda
    27.6k
    Morat ćemo vjerovat gospodinu Kwediju. Ja se nisam probao učlanjivat pa ne dajem ruku u vatru. :cool:
  • kibic
    997
    Kaj onda svi turisti koji su članovi moraju proći proces za dobivanje OIBa? I to osobno, jer nema više online?
  • SjevernaStrana
    639
    u pravu si, sad vidim, nije mi pokazalo na mobitelu... što ih tim dalje traži i traži li ih išta mi ne znamo, ali sama ova opcija s 11 nula sugerira da možda i nije sve po P.S.-u...
  • kibic
    997
    Ma mislim, zaboli me iskreno kak neki lučki grad mulja svoj provincijski klub. Ionako su fiktivne brojke i nisu članovi kluba.

    Iskreno, da se u Dinamo učlane sam ljudi sa Zone i budu aktivni članovi, puno mi je to bolje i draže. Kaj će ti hrpa članova koji nisu aktivni, ne sudjeluju u radu kluba i njegovim akcijama, glasovanjima itd. Manja, a sposobna škvadra je uvijek bolja neg kilava gomila.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    received-928310032144866.jpg

    Nema oiba, nije rijec o nasem covjeku vani..
  • Time
    528
    Proslo ljeto su imali stand na rivi i masovno uclanivali turiste,moji prijatelji švedi se uclanili jel im je bilo simpa...
  • Danko
    545

    "Naš gajduk" jest udruga a oni se učlanjuju u tu udrugu.
    Hnk hajduk nema članova , ak sam ja dobro skužio
  • Paggini
    5.7k
    Jedva cekam dan kad se ta praonica novca "naš" hajduk raspadne kao kula od karata. Zanimljivo da nitko nikad nije provjerio to clanstvo i malo zagrebao po tome, nego svi uzimaju en face..
  • kibic
    997
    Naš jogurt i Društvo pedera Gayduk su udruge građana i imaju poseban ugovor sa NOB Pederluk.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.