• jp23
    2.2k
    To ti je automatski mail, tak smo i mi mislili, da je odma gotovo, pa smo tek 30 dana kasnije dobili. Vjerujem da sad rade punom parom jer su godišnji prošli, al nekakvih 2-3 tjedna minimum treba da dođu u shop
  • xavier
    11.1k
    Morat će u klubu malo stisnuti gas, ali svi će biti učlanjeni na vrijeme.
  • Ijayi Atiemwen
    334
    Je netkom stigla članska doma?
    Ja sam se učlanio 15.01. i nije još ništa. (Iz Poreča sam)
  • Brusa
    656
    meni je. 5.1.,stigla nekidan isto ne živim u Zg
  • masacusec
    3k
    I ja sam 15.1. produljio članstvo. Članska mi je stigla prošli tjedan doma. Doduše, ja sam iz Zagreba.
  • Hebimir Strašni
    1

    Ja isto 15.01. meni stiglo jučer, ali za klince još nije.
  • Mr Anderson
    5.3k
    To ti je automatski mail, tak smo i mi mislili, da je odma gotovo, pa smo tek 30 dana kasnije dobili. Vjerujem da sad rade punom parom jer su godišnji prošli, al nekakvih 2-3 tjedna minimum treba da dođu u shopjp23

    Vezano uz ovo, jučer sam podigao iskaznicu. Na koverti je pisalo 29.01. iako su mi mail poslali 17.01. Inače bila situacija kakve se vjerojatno dogode u ovoj gužvi. Došli otac i kćer po članske, njoj je gotova, njemu nije iako su isti dan uplatili i dobili mail. Reskli su mu da je možda upao u drugu grupu izrade, ali da danas nazove za svaki slučaj i provjeri.
  • striko
    1.1k
    Ne znam je li ovo prava tema za ovaj upis al nek stoji. Moram napisati svoje iskustvo s članarinama dinamovih i hajdukovih navijača. Živim u sredini gdje je omjer nekih 50:50 za Dinamo i Hajduk. Jedan prijatelj kojem cijela obitelj generacijama navija za Dinamo je saznao da su mu novorođeni blizanci učlanjeni u Hajduk. Počeo je istraživati i saznao da mu kumov prijatelj bez ičijeg znanja od njegovog kuma dobio podatke i učlanio djecu u Hajduk! Drugi slučaj isto prijatelju navijaču dinama dolazi rođak iz Australije i djeci donio majice prgava familija, prgava beba i sl. Ovaj mu normalno odbrusi koji ku**ac pa znaš da smo mi za Dinamo? Kaže ovaj ja sam ih učlanio davno u Hajduk....

    Nevjerojatno što sve poduzimaju za članove i brojke!
  • Mali Zeus
    9.3k
    Počeo je istraživati i saznao da mu kumov prijatelj bez ičijeg znanja od njegovog kuma dobio podatke i učlanio djecu u Hajdukstriko

    A i taj kum isto, dijeli podatke od djece sam tak.
  • superhik
    10.2k
    novorođeni blizanci učlanjeni u Hajdukstriko

    Baš se pitam kako je došao do njihovog OIB-a
  • Jaro
    5.4k
    Jedan prijatelj kojem cijela obitelj generacijama navija za Dinamo je saznao da su mu novorođeni blizanci učlanjeni u Hajduk. Počeo je istraživati i saznao da mu kumov prijatelj bez ičijeg znanja od njegovog kuma dobio podatke i učlanio djecu u Hajduk!striko


    Ako je istina (a jako nategnuto - jbt ja ne znam svoj OIB, a ovdje kum zna OIB novorodjene djece), onda je vjerojatno prilicno utuzivo i kosi se sa vise zakona... Ovo za "Australce" takodjer...
  • kibic
    997
    Jel ziher za njih potreban OIB? Dinamo već traži, ali budući da oni učlane i turiste, kak zmisle sve te OIBe?
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Ja isto mislim da kod njih ne treba :grin: Znam grupu iz Belgije sto se uclanila da moze uci na onaj derbi gdje je to bio uvjet za kupnju karata.
  • deda
    27.6k
    Njihov je status drukčiji, oni nisu udruga. Udruge zahtijevaju oib.
  • SjevernaStrana
    639
    sad sam otisao na njihovu stranicu.. kod polja predviđenog za upisivanje OIB-a stoji poruka "Ukoliko nemate OIB možete ubijeti 11 nula"...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.