• dinamozivivjecno
    1.6k
    jel se znaju otprilike kakve ce cijene biti? Kupit cu karte svakako ali me zanima jer zadnji put na Rudesu su bile cini mi se 7 eura za istok i 15 za zapad
  • NitkoBitan
    12.3k
    10 eura istok 15 zapad.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Obicno stave dan prije tekme i to iskljucivo na karatani kod Kranjce. Loksa je uvijek briljirala po nacinu prodaje karata.NitkoBitan

    I to stave neko blesavo radno vrijeme od par sati, čini mi se da je zadnji put bilo dan prije utakmice od 14-17 i na dan tri sata prije. Ak ne mogu u petak odraditi 8 sati onda nek idu u k...c. Recimo od 12-20 sati.
  • Dalmatinec
    585
    Po mom izračunu, jučer je bilo 9600 ljudi na utakmici. Oduzeo sam 10% od sjevera dolje i to je 4455 ljudi od mogućih 4950, a od zapada dolje 20% i to je 5096 od mogućih 6371 ljudi. Zbroj je 9558 ljudi. I kako može biti 6800 ljudi na utakmici?
  • Keyser Soze
    8.2k
    Mislim da je ipak bilo nešto manje od tog na zapadu, moja procjena je 8500-9000
  • deda
    28.1k
    Sve mi nekak dođe bezveze iznosti brojeve prodanih ulaznica kad brojači ne broje dobro. Ono što sam siguran da je prodano oko 4500 ulaznica. Znači plus lože, plus godišnjaci, plus sponzorske i gratis ulaznice. Nema teoretske šanse da je bilo ispod 8000 ljudi.
  • Georg Koch
    3.7k
    sve razumljivo.
    Samo ako imas vremena i mogucnosti i dalje, jer pratimo i pumpamo se. I odlicna je stvar to.
    A s druge strane, ako se moze konzultirati klub vezano za to da se dovede u red. Nije to mudro slovo.
    Uglavnom svaka cast tebi na izdvojenom vremenu i trudu :clap:
  • Pulfer
    111
    Samo ti deda javljaj ako imaš živaca i volje.. Na koncu konca, tak je svejedno kolko vele brojači. Glavno da nas ima, da smo glasni, da smo podrška ekipi i da je nama dobro na tribinama. Mogu pisat i da nas je bilo 500, tak dragom bogu svejedno. Deda cijene se izvještaji, samo nastavi!
  • NitkoBitan
    12.3k
    Malo previse gnjavimo Dedu oko brojki. Imam jedan prijedlog za ubuduce. Da nam Deda javlja brojke u vise manje pravilnim vremenskim intervalima u razmaku od recimo 6 sati (malo manji na dan utakmice). Tako bi se dale pravit fine analize (grafovi itd.) pa cak i procjene buduceg broja prodanih karata vec na temelju prvih par dana prodaje.
  • deda
    28.1k
    To i je moja osnovna premisa, zato moja procjena broja gledatelja nikad ne fula više od 10%. To je jednostavno biheviorizam. Koji se da statistički obraditi i donositi zaključke.
  • criticus
    1.3k
    Imam glupo pitanje. Koliko troskovi organizacije variraju s obzirom na broj gledatelja il ovisi samo o max kapacitetu koji dozvolis? Ne zeliim virovat da klub smanjuje brojku da bi prosli s manje redara, polcije itd...
  • reziser
    6.4k
    koliko znam, klub procjenjuje koliko bi moglo doci gledatelja, samim time KLUB u suradnji sa zastitarskom tvrtkom određuje broj redara na utakmici.
    broj policajaca određuje nadležna policijska uprava sukladno njihovoj procjeni sigurnosti
  • Peškaman
    2.6k
    Najlakše bi bilo da se klub pita zašto na portalu ulaznice.hr ne prikazuju broj slobodnih karata za svaki sektor kao što na istom portalu stavljaju drugi klubovi HNLa kao naprimjer Istra.
  • Pulfer
    111
    Bilo je govora o tome na nekom podcastu pred neko vrijeme, ne mogu se više sjetiti o kojem klubu je bilo riječ, ali čini mi se da je neki od manjih klubova, tipa Gorica il Slaven dodatno smanjivao službene brojke posjetitelja da bi ušparo na organizaciji, broju zaštitara i sl. Siguran sam da to kod Dinama nije slučaj, nego je sistem ulaska nesustavno rješavan, po ovome kaj ekipa sa sjevera veli svaku utakmicu i na svakom ulazu drugačije.

    Za zapad moram pohvalit da nikad nema čekanja, karte se skeniraju sa onim čitačem (kentauri stoje sa strane) i ulazi se u roku od 3 minute do sjedala, čak i kad ima više ljudi kao jučer.
  • SjevernaStrana
    795
    U kontekstu smanjivanja stvarne brojke najvise se spominje Aldo Drosina gdje svako malo slusamo o rekordnim posjetama, mislim da je Koprivnici koja ima jednu tribinu svejedno, a za Goricu nisam siguran da radi takvo sto... no, zalosno je da takva praksa postoji kao i ova nasa gdje se karte ne ocitavaju itd....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.