• Lynx17
    2.6k
    Ovo je postalo toliko rastuzujuci da zalim za te dane kada je Dinamo imao epidemiju upale pubicne kosti.
  • dumitrumitu
    578
    Jakiru je isti menadžer kao i Brodiću. Hm.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Cek, Tomislav Madžar je stvarno liječnik koji nama daje zeleno svijetlo? Ako je to istina onda mi je sve jasno.Laugreano

    Ma kakav Madžar? Otkuda ti to?
  • Rex Ramae
    2.5k
    Ma kakav Madžar? Otkuda ti to?Mr Anderson

    Ma ja sam mislio da je Madžar odgovoran za liječničke pa je došlo do nesporazuma.
  • emilperska
    3.2k
    msportspro_
    New chapter, new challenge, our profa_jakir is new head coach at @gnkdinamo ✍️⚽️
    He signed contract until 2026 ✅
  • Petko4455
    26
    Vi stvarno imate teorije zavjere,da bi netko na temelju menadžera izjebavao klub?
    Škegro je menađer jakiru,imate slike..
  • Captain America
    14k
    Cek, Tomislav Madžar je stvarno liječnik koji nama daje zeleno svijetlo? Ako je to istina onda mi je sve jasno.Laugreano

    Kod Madžara se odrađuju redoviti pregledi za sportaše, ali nema on ništa s liječničkim prije potpisa ugovora. Jedan naš igrač je došao kod njega u kliniku obavit fotografiranje kako je na "liječničkom", a uređaj nije bio uopće uključen u struju.

    Smodek i Šojat donose konačni sud o angažmanu igrača, a ne Madžar. Što će nam liječnička služba ako ćeš ju outsourceati Madžaru?
  • Mr Anderson
    5.4k
    Šteta kaj daktr of kajroprektik, Ante Pavlović nije živ. On bi ove koji ne prođu liječnički odmah centrirao na licu mjesta i problem riješen.
  • Slush
    107


    Jos uvijek imamo uvazenog gospodina Dragu Plećka da im gazi tabanima po ledima.

    Ali sve mi se cini da bi kolektivno oni mogli kod Dr. Stanimirovica na jedan opsiran razgovor.

    Pokoj u dusi Zeljku Malnaru, ali mislim da mu nebi bilo drago da mu krademo kontent. Ovo je 2 levela iznad nocne more.
  • wolfgang14
    1.1k
    ma znate kaj, ne mogu više ovo gledat, ne znam koliko puta me mogu razočarat. Dovedite Mikića malog kao zamjenu Riletu i idemo, jer ćemo do 15.2. nalupat još 300 stranica. Tak i tak nećemo nikog dovest više, to je i više nego očito sad
  • Olmic
    2.7k
    Kaze osoba cije ime se ne smije tu spominjat da nije propalo i da ide opcija kao s Mikom
  • Endeavour
    419
    dr. Šojat je u mirovini, on je tu i tamo doktor na utakmici. Glavni je Ivica Smodek. Drugo mišljenje je dr. Janković, koji je ako se ne varam vanjski suradnik. Nije na plaći kluba.

    Ako je nešto odlično posloženo u klubu onda je to liječnička služba. Krivce tražite u drugim uredima.

    I da još nešto dodam, kao što je bilo kakvo manipuliranje u izborima kazneno djelo, isto je, ako ne i gore za liječničke preglede u profesionalnom sportu.
  • San Lorenzo
    11.7k

    Možda nam je to neka fora za smanjivanje cijene?
  • diebalo77
    173
    Strašno što se nama dešava
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.