• Eduardo
    16.8k
    DATUM ROĐENjA: 07.05.1998.
    MJESTO ROĐENjA: Terrassa (Španjolska)
    VISINA: 179cm
    TEŽINA: 72kg
    BIVŠI KLUBOVI: FC Barcelona
    POZICIJA: Ofenzivni vezni
  • deda
    26.3k
    Dani pozvan na okupljanje U-21 teama Španjolske.
  • Eduardo
    16.8k
    Napokon su ga se sjetili. Sretno mu, zaslužio je da makar obrate pažnju na njega ako ništa drugo.
  • deda
    26.3k
    Dani odigrao posljednjih pola sata u kvalifikacijskom susretu za svoju U-21 Španjolsku protiv Albanije
  • marcio amoroso
    31.4k
    Naš Dani Olmo je prošao još jedan filter i ušao u 20 igrača koji kandidiraju za nagradu Golden Boy. Brekalo je također među najboljih 20 dok su otpali igrači poput Sessegnona, Pulisica te Havertza. Sretno Dani.
  • dinamo vitez
    213
    Sutrašnji SN, Dani Olmo:

    'Ostvario mi se san, Luis Enrique me priključio treninzima A reprezentacije'

    Fantastično ostvarenje za Dinamovog mladića. Tko je ikad mogao pomisliti da bi Dinamo mogao imati reprezentativca furije, a sada je tako blizu. Modrić zlatna lopta, Hrvatska doprvak svijeta sa 15-ero Dinamove djece, Dinamo gazi u EL.

    Više nismo kanta za nabijanje, sada i najveće face znaju za nas. Ne sjećam se kad je Dinamo imao igrača u tako uglednoj stranoj reprezentaciji izuzev Eduarda/Pinta u Portugalu (Pinto i zaradio prvi poziv igrajući kod nas), Nowotnyja u Njemačkoj i retrospektivno Cufrea/Tonela/Machada.

    Padaju na pamet Gavranović/Viduka/Soudani/Ademi/Fernandes/Henriquez iz ovog drugog reda reprezentacija, ovako na prvu.

    Inače, meni osobno definitivno najdraži/najatraktivniji igrač u ekipi danas. Vjerojatno među top 10 najdražih Dinamovaca ikad što se tiče užitka gledanja, uz Eduarda, Žutog, Pjacu, (mogli bi nabacit i neku anketu :D )... čovjek vica, mlađahni genijalac, Dinamov Zidane, Dinamov Bergkamp. Svaki njegov gol je spektakl. Rekli bi Ameri, box office, čovjek radi kojeg kupuješ kartu.
  • Infinity
    14.9k
    To su ipak samo treninzi. Ja sam pomislio kako je dobio poziv u A reprezentaciju, ali onda provjerim spisak i vidim da ga nema. Vec sam pomislio kakvo bi mu to ostvarenje sna bilo da zaigra za Spanjolsku na punom Maksimiru. Mislim da nikad niti jedan protivniciki igrac nije dobio i nikad ne bi dobio aplauz kakav bi on dobio vjerojatno pri ulasku onih zadnjih par minuta. Eto, natjeralo bi me da obavezno pogledam utakmicu, al ovako mi ostaje da jos uvijek ne znam ni koji se dan igra, nego se molim za neki daljinski za premotavanje i taj ogled na Rujevici.
  • xavier
    11k
    To su ipak samo treninzi.Infinity

    Ne samo to nego ispada da su A momčad i U21 odradile "mini pripreme" na istom mjestu tako da su svi U21 reprezentativci trenirali s A momčadi.
  • Infinity
    14.9k
    Da, vidio sam to kasnije. To na kraju ipak nije nista ni najmanje specijalno. Al da bih volio vidjeti Olma u dresu A Spanjolske dok je jos u Dinamu, volio bih. Dok drugi oko mene prate Modrica u Realu, Mandzukica u Juventusu, Rakitica u Barci, kod mene je obratno. Ja ispratim Dinamove igrace u reprezentacijama, mada mi iskreno idu na zivce ove reprezentativne pauze. U proteklih par godina sam vise sazetaka s utakmica Alzira pogledao nego svih klubova zajedno u kojima igraju HR reprezentativci. I volio bih pogledati i neki Spanjolske zbog Olma. Kad ode iz Dinama pozeljet cu mu svu srecu svijeta, al tesko da cu otvoriti neki naslov zbog njega kada je bivsi.
  • xavier
    11k
    i kod mene je jako slično. Imam svoje "simpatije" među klubovima izvan RH, ali nikad nisam "navijao" za igrače. Želim reći da nikad nisam pretio neki klub zbog igrača koji bi tamo otišao. Dapače, znali su mi naši novinari izrazito ići na živce kad počnu previše pratiti neki klub zbog našeg igrača koji tamo igra i odjednom bi svi trebali simpatizirati taj klub :yikes:
  • Eduardo
    16.8k
    Ja jesam :roll: itekako sam pratio Inter zbog Kove, pa Real, a sad i Chelsea pogledam češće nego prije. Inače volim pogledati neke klubove gdje se trenutno nalaze neki naši bivši igrači. Nisam zbog toga počeo navijati za nikoga samo volim ispratiti kako su se snašli i kako se dalje razvijaju. Ali, da mi bude drago kad se izbore za svoju poziciju i igraju dobro to itekako.
  • Infinity
    14.9k
    Jedini igrac za kojeg sam ikad 'navijao' je bio Totti. I onako me iskreno boli k* za Romu, al tog covjeka sam kao klinac dozivio kao neko bozanstvo u svijetu nogometa. I kasnije me se dojmio svojim ostankom u klubu gdje je postao igrac i to je igrac kojeg najvise cijenim. Al on je meni idol od kad pratim nogomet i sad kad vise ne igra ne zanima me ni jedan igrac kao igrac pojedinacno. Zanima me ako je u Dinamu ili ako ce doci u Dinamo. Ako nije bio ili ako je otisao, pa sretno mu, ne vesele mene golovi i pobjede Reala, Barce, Manchestera, Juventusa, Bayerna, Intera, PSG-a itd. Taj Modric i Mandzukic dodju igrati protiv Dinama i meni cupat zivce, ja ih necu gotiviti u tudjem dresu, jer znam da se u plavi nece vratiti za par dana kao sto ce se vratiti evo bubam Gojak sad.

    A sto se tice zivciranja. Tu sam isti. Kad se samo sjetim Kramarica i one medalje za Leicester, pa to je plac koji je to jad bio i navijanje da Kramaric dobije medalju. Da biram izmedju ozljede Modrica, Rakitica i Lovrena u odnosu na jednu ozljedu igraca Dinama, recimo Dilavera, radije bih izabrao da se ova sva tri ozlijede nego ovamo jedan. Dinamo je ispred reprezentacije i igraci Dinama su ispred igraca reprezentacije.
  • Infinity
    14.9k
    Gledam i ja Chelsea, ali zbog Hazarda, Alonsa i Azpilicuete. Premier Fantasy :lol: :lol:
  • deda
    26.3k
    Samo Dinamo braćo, tko šljivi sve druge. Pratim ja tu i tamo neke momčadi i simpatiziram, ali Dinamo je na prvih 100 mjesta liste mojeg interesa.
  • xavier
    11k
    ma sve 5, znam da je kod većine tako, samo kažem da je meni to nepojmljivo.

    Primjer Šarića sad. Većina je zbog njega bila oduševljena Philadelphijom. Sad ga ovi trejdaju u Minnesotu i ljudi su ogorčeni tim potezom. Ne razumiju da je on tamo samo jedan od igrača i da je to potez koji bi svatko napravio. Da dvije momčadi potpuno zamijene rostere jedan za drugi, ja bi ih opet bio za istu momčad za koju sam bio i prije i navijao za igrače koji mi prije "nisu bili dragi".

    Dobro, zbog toga ni nisam baš neki fan pojedinačnih sportova jer uvijek navijam za klubove i teško mi se poistovjetiti s pojedincem.
  • 000
    941
    8P8aHji.gif

    Prvi seniorski gol Olma za Dinamo. 36.kolo, MAXtv Prva liga 16/17, Dinamo Rijeka 5-2
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.