• reziser
    6.2k
    po pisanju sportskih, lako moguce da olmo ode u barcu
  • xavier
    11.1k
    Tko zna što će biti, to su za sad sve spekulacije.

    No činjenica je da Olmo ima sve potrebno da sruši rekord za transfer iz HNL-a.
  • reziser
    6.2k
    uvijek su špekulacije dok se ne potpiše :cool:
  • deda
    27.4k
    Deda je davno rekao bez 30 milja nikud.
  • Eduardo
    17.2k
    Moguće da ide 30+ s bonusima. JBG netko mora otići jer previše mladih perspektivnih igrača konkurira za isto mjesto u momčadi. Ne bih se čudio da to uz Olma bude i Gojak, čiji odlasci otvaraju prostor za Mora i Majera + još pokoji mladić kojeg bi mogli pokupit tipa Ivanušec.
  • Infinity
    15.2k
    Treba njih sve zadrzati ove zime, jos dovesti lijevog bocnog. Nikakva prodaja ni za sto milijuna. Pa Dinamo bar ima iskustva s ovim. Igracu ce na proljece cijena jos rasti i zasto bi zurili? Jos imaju sansu napraviti nesto veliko. Nema prodaje i govoto.
  • Eduardo
    17.2k
    Mislio sam na ljeto, ne sad na zimu.

    BTW evo na BARCA FORUMU su otvorili temu za Olma pa tko želi neka isprati komentare.
  • dinamo vitez
    214


    Jedan od komentara:

    'We could have sold them Montoya and they'd make him look like prime Cafu' :lol:

    Šalu na stranu, mislim da će biti bolji igrač od ovih koje trenutno imaju u rotaciji. Zadnjih 10 godina nisu pošteno izvezli igrača, a Olmo je glavom, karakterom i inteligencijom svjetlosnim godinama daleko od Dembelea, makar fizički možda i nije na toj razini.
  • deda
    27.4k
    Dani je igrao cijelu tekmu za mladu repku protiv Danske.
  • 000
    941
    Proljeće u Europi izborili su u Zagrebu, a prvo mjesto u skupini Europske lige - u Aziji. “Modri” su nakon 0-0 kod Fenerbahčea, na stadionu smještenom u azijskom dijelu Istanbula, osigurali povlašten status u ždrijebu 1/16 finala.

    - Važno je da smo osigurali prvo mjesto u grupi i nastavili dobro igrati - rekao nam jeDani Olmo nakon povratka iz Turske, s utakmice na kojoj je dobio jako puno batina.

    - Jako su me tukli, ali što je, tu je. Još je jednom naša momčad pokazala snagu - kazao je mladi reprezenatativac “furije”.

    - Naravno da se nadam i pozivu za A-momčad u budućnosti. Konkurencija je strašna, ali ne bojim se - rekao je Olmo, čiji je dribling u meču protiv Rijeke bio hit na internetu.

    - Nisam imao komu dodati, pa sam, eto, prošao petoricu-šestoricu igrača. Nikad nisam izveo takav dribling u životu. Sretan sam što je cijeli svijet obišla ta snimka, a pogotovo Španjolsku - kaže.

    Proljeće u Europi s prvog mjesta je osigurano, a na vrata kuca Advent u Zagrebu, manifestacija kojoj se jako veseli.

    - Jedva čekam da počne! Sigurno ću otići nekoliko puta, samo se moram dobro obući. Ovdje kod vas je baš ‘brrr’, jaka zima - nasmijao se Olmo.

    - Za blagdane idem u Španjolsku. Bit ću s obitelji, baš sam se zaželio kuće. Mi za Novu godinu imamo feštu, moj djed Manolo to organizira i onda se uvijek okupimo svi i to bude posebno. Zbog toga ću i cijeli odmor provesti u Španjolskoj - zaključio je jedan od najboljih igrača “modrih”.
  • Sjena
    36
    [PRIZNANJA] Dame i gospodo, pljesak za Danija Olma - nogometaš godine prema izboru kapetana hrvatskih prvoligaša i Tportal.hr ! Čestitamo Dani!
    Attachment
    48359007_2468059623267788_8249750199786799104_n (177K)
  • Mr Anderson
    5.3k
    Ademi je ispao gospodin u odnosu na ostale, pogotovo Juranovića. Nije stavio nijednog igrača Dinama u izbor.
  • Eduardo
    17.2k
    Čestitke Daniju :strong:

    BTW zbog žutih kartona propušta prvu utakmicu u nastavku sezone.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.