• marcio amoroso
    31.9k

    Ma popravio se Stojke, nije on više tako loš kao prije.
  • Dudu
    2.6k


    Jest u odnosu na prošlu sezonu, al kad je tu Pinto radije bih njega gledao na terenu, a za Stojana nema smisla da sad seli na klupu nakon par godina, prije bi tu ulogu vjerojatno prihvatio Moharrami, pa win-win situacija.
  • marcio amoroso
    31.9k

    I ja mislim da Stojke ide. A bit će tu svega i svačega. Tu neku okosnicu bi volio da zadržimo a normalno je da će biti i odlazaka i dolazaka.
  • Infinity
    15.2k
    Hoće li mu to biti oproštaj? Huh, ne znam. Bit će to posebna utakmica jer je uvijek derbi Dinamo - Hajduk poseban. Zbog klubova, zbog navijača - rekao je Miguel

    Mozda se tati nece toliko zuriti iz Dinama sad kada je sin stigao do reprezentacije. Vjerojatno su i sami svjesni da ce Dani vjerojatno kad ode sjediti na klupi i cekati svoju priliku, a to znaci lagani odmak od reprezentacije. Sad se ima sansu iducu godinu dana ucvrstiti u toj reprezentaciji i sazrijeti u igraca koji ce prelaskom u neki drugi klub odmah biti udarna igla.

    Znam da mnogi jos od jesenas najavljuju njegov odlazak, al ja iz dana u dan sve vise vjerujem da ce ostati. U glavi znam da je suludo ocekivati, al neko ludilo mi govori da ce biti drugacije i da ce ostati.
  • cron1ck
    1.5k
    Olmo u najboljih 11 Europske lige!
    Attachment
    8DAF677D-8B07-4386-985F-0C5B345399B7 (137K)
  • marcio amoroso
    31.9k
    Švabe pišu da je transfer Olma u Leverkusen skoro gotova stvar. 25 milijuna.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Zaninljivo kako se poklopio Zoranov dolazak s mogućom prodajom Olma baš u Leverkusen.
  • BluePhone67
    3.2k
    Zaninljivo kako se poklopio Zoranov dolazak s mogućom prodajom Olma baš u Leverkusen.Mr Anderson

    Ako se ne varam Dinamo je poslije Lokomotive najvise transakcija u jednom i drugom smjeru imao bas sa Bayer iz Leverkusena inace bivseg kluba Lepog lopova
  • Jaki
    100
    25 milijuna je po meni slabo bar postotak od iduce prodaje mora bit.
  • Bosna86
    11.5k
    Bitan je postotak na Kajmanskim otocima
  • Bosna86
    11.5k
    nc7efgxuh0bpkkra.png
    Komentari prije 2 dana
  • Eduardo
    17.2k
    Popišao se po cijenjenim komentatorima, baš kao što je radio i cijele protekle sezone.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ne volim biti vulgaran ali mogu mu ga popušiti komentatori.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.