• Paggini
    7.5k
    Koje je ovo "buđenje" igrača i "odlučivanje da će biti bolje" ove sezone?
  • kibic11
    131
    ne prvo je rekao: di si brate ,kaj kaj
  • Laugreano
    1.3k
    Nama treba jedna utakmica di cemo u 30min vodit 2:0. Ja se nadam da ce to bit bas ova.
  • Paggini
    7.5k


    Treba nam prvo poluvrijeme protiv varaždina svako poluvrijeme ostatak sezone.
  • marcio amoroso
    32.6k
    Meni je drago da mediji peru upravu. O Judi i njegovom odlasku dolje neću ništa. Znam samo da navijač Dinama nikada, a ni tada neće potpisati za tu stoku dolje i slušati orgijanje po svom klubu i svom gradu. On je potpisao i tko ga jebe.

    Dobra stvar je što uprava više nije u zoni komfora i što se više nemaju iza koga skrivati. Za ove rezultate, ovu igru i ovaj već treći užasni prijelazni rok su sami krivi i drago mi je da su napokon svima na nišanu.
  • Jameson
    275
    Koje je ovo "buđenje" igrača i "odlučivanje da će biti bolje" ove sezone?Paggini

    Kako si me sad vratio u djetinjstvo kad starci pitaju: "Koji je ovo put ove godine da kažeš kako će biti bolje u školi?"
  • superhik
    10.4k
    Po već treći put što brišemo upise: O stvarima s ulice ne komentirajte ovdje. Idući post o događaju u Čapljini rezultirati će banom
  • Ivdzo11
    3.1k
    Ima, dakle, Jakirović dvojbe oko udarne momčadi, a ima dvojbu i oko popisu za Europu. Naime, do 2.veljače (petak) u ponoć mora prijaviti igrače za utakmice s Betisom (i one iduće, ako Dinamo prođe), a na listu može staviti samo trojicu novih igrača. Moreno Živković nije problem, on će na B listu, ali koga će izostaviti iz kvinteta Ademi-Hoxha-Theophile-Brodić-Ogiwara? Hoće li doista Jakirović u Europi žrtvovati kapetana Ademija ili će on biti na listi? Ipak, u ovom je trenutku to sporedna tema, o Betisu se u Maksimiru uopće ne priča, niti se itko zasad 'pali' na te utakmice. U mislima je samo HNL, prvo Gorica, a onda Lokomotiva!

    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/igraci-treniraju-i-na-slobodan-dan-dvojbe-oko-popisa-za-europu-ogiwara-poceo-trenirati-napokon-debitira/124880
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    S obzirom da Ogi jos nije nista odigrao, na listu idu KTC, Hoxha i Ademi. Naravno, ako dodje desni bek, ja bih njega umjesto Ademia.
  • Ivdzo11
    3.1k
    Nastavno na nezakonitu objavu dijela povjerljive službene komunikacije klubova, GNK Dinamo je neugodno iznenađen grubim kršenjem poslovne prakse i neovlaštenom objavom dijela komunikacije između AFC Fiorentine i GNK Dinama. Želimo naglasiti da objavljeni e-mail ne prikazuje situaciju u cijelosti već je iskorišten za prikazivanje situacije izvan konteksta. Klub i dalje u potpunosti ostaje pri svom priopćenju da s igračem nije uspio usuglasiti uvjete za njegov dolazak u Dinamo.
  • Juznjak
    3.1k
    Nastavno na nezakonitu objavu dijela povjerljive službene komunikacije klubova, GNK Dinamo je neugodno iznenađen grubim kršenjem poslovne prakse i neovlaštenom objavom dijela komunikacije između AFC Fiorentine i GNK Dinama. Želimo naglasiti da objavljeni e-mail ne prikazuje situaciju u cijelosti već je iskorišten za prikazivanje situacije izvan konteksta. Klub i dalje u potpunosti ostaje pri svom priopćenju da s igračem nije uspio usuglasiti uvjete za njegov dolazak u Dinamo.

    Sukladno komunikaciji između AFC Fiorentina i GNK Dinamo, klub više neće javno komentirati navedeni slučaj i zadržava pravo na poduzimanje svih raspoloživih pravnih radnji za zaštitu oba kluba protiv osobe koje je neovlašteno i protupravno objavila dio poslovne komunikacije.

    GNK Dinamo

    Taman ih i Dinamo tuži i izvuče nešto novca, ionako nam je svaki euro bitan :rofl:
  • Crni86
    1.2k
    ako smo stvarno u pravu, ovo treba izgonjat do kraja i dic tuzbu. Samim time poslat ovo fiorentini i pocet zatvarat doticnom agentu sva vrata klubova po europi!
  • Praskaton
    1.8k
    Otvoreni rat sa zalizanim,na svaku njegovu mi vracamo duplo.Na kraju ce njega mumija provozat u gepeku :grin:
  • dzg717
    947
    Andy Bara otrkio svoje pravo lice a od odlaska Mamica je na aparatima jer ne moze samo tako instalirat koga oce u momcad. Isto tako treba se zahvalit na nekim dobrim transferima koje smo postigli, a o tragu tog novca od transfera-necemo…isključivo gleda svoju korist..jebe se njemu za Dinamo a i nama za njega
  • Jurki
    8.8k
    To se bu po Europi prosirilo ko pozar.
    Ni jedan iole ozbiljan klub si nebu dozvolil da mu zalizani krkan objavljuje prepisku u javnosti.
    Treba ga sjebati do kraja pa nek onda laje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.