• Orc123
    5.1k

    Sve nas zanima di su pare jer ovo je pomalo smijesno. Ako svake godine trebamo od transfera uprihoditi 50mil eura da bi opstali onda nek pogase svjetla...ja bi razumio da smo kuoili igrace za 15-20milja a ne potrosili 5milja eura sve skupa!
  • Nevo7
    608
    Brekala je na odlazak u Hajduk prisilio uvjerio vodeća gnjida hrvatskog nogometa, grobar hrvatske reprezentacije Dalić. Kada njemu prirodamo notornog Baru, našu nekompetentnu Upravu kojoj je cilj uništavanje našeg, a ne njihovog Dinama, recept za katastrofu je tu.

    Obećana mu je reprezentacija. Slično uvjeravanje je prošao i Livaković kada ga je gnjida uvjerio da je odlazak iz Dinama ključ za karijeru i jedinicu u repki.
  • Mali Zeus
    9.8k
    e to si dobro rekao. Teorije zavjere.
  • Mali Zeus
    9.8k
    otkud ti to za Dalića, znaš nešto što mi ne znamo?

    Ovo grobar reprezentacije mi je zakon.
  • Petar86
    592
    citas i ti s nevjericom haha
  • MarK
    231
    ne idu, ali sa zdravim Perišićem i ostalim pojačanjima će to nažalost odraditi rutinski. S druge strane mi s ovim kadrom im nismo nikakva prijetnja.
  • Peškaman
    2.6k
    Koga vi krivite,Baru i Dalića,jeste li normalni?
    Treba zaviriti u vlastite redove,kako je moguće da je Dinamo na svim razinama u slobodnom padu proteklu godinu i pol',tko je to pokrenuo,po čijoj direktivi?
    Uprava,menadzment,skupština,ova ona,Barišići,Vlatke i ostali.
    'Ko god da je sudjelovao u ovome,u koju god svrhu,pogledajte se u ogledalo!
  • CastAway1986
    853
    Linolada ga sigurno nije uvjerio da pristupi tovarima nego naša uprava i zalizanko agent
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ajmo krivit sve osim malog smrada.
  • Jurki
    8.7k
    upravo to. Za ovo stanje tj sranje nije kriv Brekalo, zalizani gutac slova, Bara ili Jakir.
    Kriva su govna koja vode nas klub.
    Balzamirana Mumija, Peras, Podnar i Tomacic.
  • Muka
    344


    A gle, barem netko tko igra pasijans na poslu bi trebao razumijeti neke stvari. I SuperSport je "slucajno" njihov sponzor. :halo: :halo:
  • Dzgšb
    278
    Ljudi bitno je da je Breks Juda i da je mrtav za nas Dinamovce ,jedini krivac je on ,pravi čovjek nikad ne izdaje svoje ideale , a on je ko naime Dinamovac ,ni D od Dinamovci , danas pa i dalje samo očekivati da će naši stopiti dres znojem i krvlju ako treba ,mislim da će im ovo biti velika motivacija.
  • Crle
    359
    Pa naravno da je jedino kriva uprava jer ni sami ne znaju što bi očito. Dali otkaz ili ostavili Jakira, potpisali ili ne Brekala...
  • Jurki
    8.7k
    Ajmo krivit sve osim malog smradaNitkoBitan

    A tko je kriv kaj nisu papiri poslani? Brekalo? Ja? Ti? Boysi? Ili nesposobna uprava?
  • striko
    1.2k
    Pretvaramo se u tovare. Kriv Dalić, Bara i sl. Čeka nas dugi mračni period bojim se...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.