• Doktor Kunić
    2.7k
    Da se vratimo na Dinamove transfere

    ne moraš nam puno govoriti al samo ako možeš i znaš, jel se radi kod nas išta ili je sve stalo?
  • Unodinoi
    1
    Jad i bijeda je ono u što se ovaj klub pretvorio. Igrač koji se bio spreman odreći ozbiljnog novca (Jakire, ugledaj se na Brekala) da donese naslov Dinamu će donijeti naslov Hajduku.

    Najgore od svega je da se izlaz iz ovoga limba ne nazire. Barišić je izvrtio našu sedmorku kao na ringišpilu. Povjerenici umjesto da su ustrajali na potpunoj demokratizaciji su pristali na ovakav nakaradan način izbora samo da se Zorić ne vrati u klub. Glupo i naivno. Priče o likvidaciji kluba su gluposti jer bi se obje struje sigurno dogovorile i klub bi preživio, ali bez Vlatke Peras, Darka Podnara i Daniela Tomačića u upravi.

    Jučer mi je došla uplatnica za produženje članstva. Eno je u smeću jer biti član ovako ustrojenog kluba je maloumno. Demokratičniji izbori budu u Bjelorusiji u usporedbi s ovom smijurijom koja nas iščekuje.
  • sport
    2.4k
    hoće ili neće pitanje je sad
  • sanjinlego
    2k


    Ne želim te lagati, iskreno nemam pojma. Nemamo 100k za Brekala, i ne vidim kako imamo za nekog drugog.

    EDIT: Prije dva sata, izvor blizak Brekalu kaže da on ne želi u hajduk! I to sam napisao, odmah!
  • marcio amoroso
    33.1k
    sve ovisi o namaForenzicar

    Nažalost više uopće ne ovisimo sami o sebi.
  • sport
    2.4k
    Mi ovisimo o Perasici,Jakiru,Barišiću,što znači da smo najebali
  • IstokKa96
    560
    Znaci igrac koji ima manje nastupa za Dinamo nego prstiju na rukama izaziva takvu pozornost na Dinamovom forumu...
    Dinamo ce usprkos svemu biti prvak ove sezone, sa i bez Brekala.
  • Dudu 9
    215
    Da uprava nije nesposobna sada uopće ne bi raspravljali koliki je Brekalo Dinamovac.
    Ovo je prvenstveno sramota za ugled našeg kluba, i zato netko treba odgovarati.
  • Orc123
    5.5k
    Uprava snosi apsolutnu odgovornost za to sta su nesposobni i da Brekalo nije kod nas sad ali Brekalo ce snositi apsolutnu odgovornost ako zavrsi u Hajduku. Jedina i prava istina. Ne odreknes se svojeg djeteta ako ti Majka neda da ga viđaš nakon rastave i ako je njoj pripalo dijete. Nije dijete krivo...samo slikovito objasnjavam, na ovom primjeru dijete je Dinamo ko institucija i svi ljudi kojima je plava boja u krvi. Jos jednom cu ponoviti Hajduk je na ljeto odbacio Kalinica ali ovaj nikad ne bi potpisao iz revolta za Dinamo da smo ga zvali i na tome mu skidam kapu i tako se voli svoj klub.
  • diebalo77
    173
    Dokle god ovaj specijalac bude na klupi nema sreće
  • Mihaljević
    8.4k
    Mi imamo tipa u upravi koji ide u Osijek sa 5M € u namjeri da dovede Miereza, i lik ga sa tolikom količinom novca ne uspije dovest, na stranu sve kakav je Mierez igrač, tip sa PET MILIJUNA EURA nije uspio dovesti prčenog Miereza... Šta se onda može očekivati od ove uprave?
  • serbus
    3.6k

    Nije čovjek kriv , što ga je google maps odveo na Gradski vrt i još čeka Miereza tamo....
  • badblueboy86
    23
    Upravo to! Nema te sile koja bi me natjerala da okrenem leđa Dinamu! Ali, Brekalo nikada nece biti kao mi, istinski fanatici tog kluba i to su cinjenice!
  • BornaPŽ1986
    1k
    EDIT: Prije dva sata, izvor blizak Brekalu kaže da on ne želi u hajduk! I to sam napisao, odmah!sanjinlego

    Jedno je napisat 'nece' a drugo 'ne zeli', bas ga lupamo danas
  • bluelions
    259
    Meni je sve to nategnuto.
    Mjesec dana su se natezali za posudbu (+100k vamo, +600k tamo) i u 3 dana bi se dogovorila posudba u Hajduk koji nema budžet.
    To je sve AB mašinerija u dogovoru sa sotonistickom braćom koja preko novinara '100 eura jedna clanak' pokušava srušiti Dinamo.
    Toliko sranja se dogodilo oko kluba da je ovo za netflix seriju.
    O transferima očito neće ništa biti...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.