• Krizy
    36.9k
    E nek nam zabije gol i nek proslavi biti će mi drago za njega i tako se popiša po ovoj našoj upravi koja ne zna papire poslati...Ivan0302

    Jedan od rijetkih dobrih poteza Uprave je nedovođenje Brekala. Već prošle godine su svi napadali Čačića jer ga kao nije htio dovesti, a Bara i Brekalo su izjavili da žele samo Fiorentinu, da je cijelo vrijeme bila prvi izbor i dobili duplo veći novac nego u Dinamu.

    I još neki misle da je stvarno bio zainteresiran za Dinamo, a sada bi u Dinamu za polusezonu dobio preko 800 tisuća eura. Ako je to dolazak iz ljubavi, koliko bi trebalo za plaću da nije iz ljubavi :rofl:

    Popularna je i njegova izjava o Rijeci i Hajduku kao prvacima.
    Među par forumaša sam koji ga otpočetka nisu htjeli, još kad se spomenuo prije par mjeseci.
    Krilo koje dvije godine ne igra, ne zabija i ne asistira.
    Bit ću sretan ako ode u Hajduk pa napokon završi s Dinamom za sva vremena.

    Jedino što poštujem u vezi njega je izjava o šarenoj kapetanskoj traci dok je igrao za Wolfsburg.
  • Georg Koch
    3.7k
    Krilo koje dvije godine ne igra, ne zabija i ne asistira.Krizy

    Ispade Brekalo po tebi jako los igrac i za okvire HNL-a.
    Buduci da je to tako, mozes li mi reci tko je opcija Dinamu realna i dostizna, a kvalitetno pojacanje za poziciju konkretno lijevog krila, kad eto vec to nije Josip Brekalo, u najboljim godinama, igrac sa iskustvom liga petica nekoliko godina.
  • Purger
    360
    Ispade Brekalo po tebi jako los igrac i za okvire HNL-a.
    Buduci da je to tako, mozes li mi reci tko je opcija Dinamu realna i dostizna, a kvalitetno pojacanje za poziciju konkretno lijevog krila, kad eto vec to nije Josip Brekalo, u najboljik godinama, igrac sa iskustvom liga petica nekoliko godina.
    Georg Koch

    Kad je Brekalo bio blizu Dinama, ovdje su se pisale stranice i stranice o tome kakvo će on nama bit pojačanje i kako neki Dinamovci nisu normalni što njega ne smatraju pojačanjem da je on za našu ligu alfa i omega

    Sad kad je u Hajduku sad nije zabio ni asistirao dvije godine
  • Jaro
    5.7k
    Kako fino ekipa pusi ove spike. Brekala ko jebe, al vidim ponovo su govna svoj bijes uspjela usmjeriti dalje od sebe... Mi ovako glupi ni ne zasluzujemo vise od tajnice, mumije, loleka i boleka...
  • dinon7
    469
    Ako je ovo način na koji nekog voliš, ja ne želim biti voljen.
    Tolika ljubav prema svom Dinamu da na kraju ode u Hajduk.
    Nakon ovoga sada, sve sto se dešava zadnjih dana meni pada u vodu. Sve priče i pričice. Uistinu postaje upitno sto je u svemu tomu istina
  • Krizy
    36.9k
    Ispade Brekalo po tebi jako los igrac i za okvire HNL-a.
    Buduci da je to tako, mozes li mi reci tko je opcija Dinamu realna i dostizna, a kvalitetno pojacanje za poziciju konkretno lijevog krila, kad eto vec to nije Josip Brekalo, u najboljim godinama, igrac sa iskustvom liga petica nekoliko godina.
    Georg Koch

    To sam pisao prije nego se spomenuo Hajduk, a ne samo zbog toga. I ne mislim da je loš igrač, nego da nije u formi. Nama treba krilo koje u zadnje dvije godina ima više od dva gola i jednu asistenciju, a ne da ga čekamo i popušimo naslov.
    Već sam nabrajao tko je bolji, pa se ne mislim ponavljati.
  • Ivanmtk
    678
    Puno govori o tebi kad si u stanju svoj ego i ljutnju prema ljudima koji vode Dinamo nahraniti transferom u najvećeg rivala. I to ne bilo kakvog rivala. Maske su pale, hvala Brekalu, a i ovim našim jazavcima na tome.
  • Zagi
    5.2k
    Potencijalni odlazak Brekala u tovariju samo ide na ruku nesposobnoj upravi. Jer sva mrznja sa njih sjeda na brekala odjednom. Oni sad zdusno navijaju samo da mali dolje odeSixthway

    Ne znam kak.
    Valjda i zadnji koji gleda, a ne vidi , sada uviđa da su ovi potpuno nesposobni.

    Dogovoriti se s igračem, pa otkazat jer kao razlmišljaš o smjeni trenera, pa idući dan ne smijenit i ostat i bez ovaca i novaca...

    Ja ne pamtim ovakav transfer.
  • criticus
    1.3k
    al vidim ponovo su govna svoj bijes uspjela usmjeriti dalje od sebeJaro

    Ti mislis da nema dovoljno bijesa za sve?
  • Krizy
    36.9k
    Kad je Brekalo bio blizu Dinama, ovdje su se pisale stranice i stranice o tome kakvo će on nama bit pojačanje i kako neki Dinamovci nisu normalni što njega ne smatraju pojačanjem da je on za našu ligu alfa i omega

    Sad kad je u Hajduku sad nije zabio ni asistirao dvije godine
    Purger

    Nemoj se sramotiti ako ne znaš moje mišljenje o njemu, cijelo vrijeme sam protiv dolaska Brekala. I to je činjenica, u zadnje dvije godine ima 2 gola i jednu asistenciju. Tako da je Brekalo zapravo to, igrač koji dvije godine ne igra, ne zabija i ne asistira.
  • Sixthway
    275
    pa to ja govorim, sad je odjednom Brekalo enemy numero uno ,a upravi kao svaka čast. Koga boli kurac više za igrače, jako je malo igrača koji nebi to napravili , pa neke naše legenda ko Cico koji nije prezalio što nikad nije trenirao hajduk, ili Silvio Marić koji sad govori da mu je žao što nikad nije zaigrao za hajduk ili Šokota koji je kao naš čovjek sad govori da je pod mamicem bilo bolje.
  • M94
    515
    Zanimljivo, vise hejta dobiva Brekalo nego grobari Dinama. Ovi trljaju ruke samo na ove situacije.
    Dajte se zbrojite.
  • Sixthway
    275
    Igrači odlaze , uprave prolaze...
  • Purger
    360
    Zanimljivo, vise hejta dobiva Brekalo nego grobari Dinama. Ovi trljaju ruke samo na ove situacije.
    Dajte se zbrojite.
    M94

    Podcijenjen komentar.

    Fokus na upravu, ne na Brekala!
  • Krizy
    36.9k
    Zanimljivo, vise hejta dobiva Brekalo nego grobari Dinama. Ovi trljaju ruke samo na ove situacije.
    Dajte se zbrojite.
    M94

    Očito si propustio 2000 negativnih komentara na smradove iz Uprave. Apsolutno zasluženih.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.