• Efes Pilsen
    6.9k
    moguce da su eliminirane prijave sa stranim dokumentima, ali ograniceno nije bilo nista. Ja sam jednostavno izabrao HRV utakmice i za njih i prijava je normalno zakljucena. Jedino sto niko nije dobio, cak ni Talijani za ITA - CRO..
  • bbbruxelles
    83


    nisam siguran da si morao unijeti hrvatski oib.

    doduse, ne sjecam se ciji sam ja identifikacijski broj unio, ali u svakom slucaju nevjerojatno je da nitko od moje obitelji niti prijatelja nije prosao na lutriji.
  • Neron53
    302

    Ma naravno da ni to nije transparentno podijeljeno.
    To za najvjernije je sprdnja, radi se o kvoti za ekipu koja je iskljucivo nabavljala ulaznice preko hns-a a oni koji nisu imali veze a nabavljali preko uefe, fife i sl. nisu ni uzimani u obzir. i to je zacaran krug, uvijek isti dobiju priliku prvootkupa, pa uzmu ulaznice i ako ne idu na tekme a ostali kupuju na crno od njih. Tako se ovi koji kupe i preprodaju penju na listi vjernosti a oni koji od njih kupe i idu, padaju.
    Naravno da tu ima i ekipe koja je vjernoscu zasluzila ali nitko ne moze provjeriti tko je sve dobio, pa od transparentnosti nema ni t.
  • Neron53
    302

    Ne...tu se ne vidi tko je koliko dobio nego se vidi koliko su objavili da je tko dobio.
    Zar stvarno netko vjeruje da je "nogometna familija" dobila samo 10 posto od ukupnog broja?
    Igraci, savezi, klubovi, sponzori....
  • dzgkt
    146

    Ja jedino znam sa sigurnošću da je nekoliko ljudi koje poznajem bilo među tih 500 najvjernijih i da su kupili ulaznice još u 12. mjesecu za sve tri utakmice. Samo da napomenem da nisu nikad bili članovi nikakvih udruga, niti imaju neke veze ili išta slično. Idu redovito na tekme zadnjih par godina i bili su na toj listi najvjernijih svaki put otkad je uvedeno od tekme u Osijeku. A i tog prvokupa nije bilo do nedavno tako da sumnjam da su ljudi kupovali ulaznice zadnjih 5 godina samo zbog toga, eventualno ako su neki to radili otkad je uvedeno, ali mislim da se tu radi o manjini. Naravno, ne isključujem mogućnost za neku muljažu, ali ako pogledaš koliko je bilo prijava za hrvatske ulaznice, za očekivat je da će manjina samo doći do njih. Većina je vjerojatno kupovala više komada tako da je tih 7500 otišlo možda na 2000 ljudi (ako i toliko).
  • Neron53
    302

    Ponavljam, naravno da ima ekipe koja je zasluzila jer je stvarno isla ali znam i ja medju tih 500 dosta ekipe koja je odradila zadnjih godina po par tekmi a dobili su. A jos svatko moze ugurati nekoga tko nikad nije tekme vidio. I to ne svako samo jednog, neki i plus 2 i plus 3.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    A nista, bitno da najljepsa navijacica bude tamo opet, isto kao i onaj deda iz Svedske mislim koji je na svakoj utakmici svih mogucih reprezentacija.
  • Bosskovitz
    7.5k
    nisam siguran da si morao unijeti hrvatski oib.bbbruxelles

    Za ovu rundu, ovih 10.000 odnosno 7.500 po utakmici si morao unijeti OIB i morao je biti hrvatski, 100%. Kvragu, crvenim slovima je pisalo da se u polje "National ID" ili kako se zvalo treba unositi OIB.
  • 1986-Pl
    161
    bas haha, nisam znao da postoji mjesto Paklarevo sve dok njega nisam poceo primjećivati na stadionima
  • bbbruxelles
    83


    Unio sam hrvatski oib i hr identifikacijski dokument, provjerih na stranicama. Inace, moguce da sam za Ligu nacija dao strani dokument i pripadajuci oib i proslo je... moram provjeriti
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Kakva je sigurnost sto se kupnje tice na stranicama kao sto je viagogo i ostale?
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Viaggogo karta ide preko njih, pa ako je ne dobijes vracaju novac, pouzdani su po tom pitanju.
  • BBB Sibenik
    4k
    doduse, ne sjecam se ciji sam ja identifikacijski broj unio, ali u svakom slucaju nevjerojatno je da nitko od moje obitelji niti prijatelja nije prosao na lutriji.bbbruxelles

    Poznanik mi je danas reka da su napravili 50prijava u firmi za sve tekme, dobili 11 karata. Tako da virujem da je za nas najteže dobit kartu bilo.. :confused:
  • bbbruxelles
    83
    bjezi od Viagogo kao vrag od tamjana, zena mi je jednom kupila kartu za neku tekmu HR repke prije jedno 6,7 godina, uglavnom bjelosvjetska prevara. Ista karta pod istim xy imenom prodana jos 10ak puta.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Uzimali smo za Ligu nacija, sve normalno, jednan frend nije dobio kartu i vratili mu pare. Svi koje znam koji su uzimali nisu imali nikakvih problema. Jesu skupi, na cijenu moras uracunat njihovih 35 eura provizije al jbg.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.