• Efes Pilsen
    6.9k
    to je otislo na blind sale u prvom krugu. Tad je najvise ulaznica prodano..
  • Neron53
    302

    Od tih 10 soma "nasih" mjesta, na bubnju nije bilo ni pola.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    to mozemo samo nagadat.. ono sto su transparentno podijelili iz saveza su 2000 ulaznica - udruge, najvjerniji 1+1..
  • Mali Zeus
    9.8k
    Nije li HNS taj kontigent dobio neovisno o ulaznicama koje su išle preko Uefe, a u kaj ulazi i onaj program vjernosti itd.?
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Mozda grijesim, ali mislim da ne. Oni su dobili kod koji im je omogucio direktno kupnju prije samog otvaranja procesa prijava za ostale..
  • dzgkt
    146
    Ovdje se vidi raspodjela ulaznica koje je savez dobio, prema ovome je 7500 bilo pušteno preko bubnja. 1000 je otišlo na najvjernije navijače (500 navijača x 2 ulaznice), 500 klupskim navijačkim udrugama i 1000 preko HNS-a. Za najvjernije znam da su već u prosincu dobili linkove preko kojih su kupili i platili ulaznice, a pretpostavljam da je ista stvar i za navijačke udruge.

    0000046041_800_0.png

    Izvor sa službene stranice HNS-a
  • Bosskovitz
    7.5k
    Mislim da je DFB objavio kako je za hrvatske ulaznice stiglo najviše prijava od svih država koje sudjeluju - ne per capita nego ukupno - kaj znači da je na lutriji bilo teže dobiti ulaznicu za Hrvatsku nego za Englesku ili Francusku jer se prijavilo više Hrvata nego Engleza i Francuza. Računajte da se mogao prijaviti svatko s našim OIB-om, znači Hrvatska + BiH + Njemačka/Austrija/Švicarska kojima to je praktično doma + ostale zemlje gdje naših ima; malo je čudo za svakoga tko je dobio ulaznicu.
  • Papastrumf
    9.9k

    Tako je. Najviše prijava za hrvatske ulaznice pa nakon toga poljske i albanske.
  • Neki tip
    19.4k
    Računajte da se mogao prijaviti svatko s našim OIB-om, znači Hrvatska + BiH + Njemačka/Austrija/ŠvicarskaBosskovitz

    Ubio se tu uvjeravajuć' ljude da nije SF izvaditi OIB, linkajući stranice i upute, možda nisam trebao.. :eyes: :snicker:
  • Doktor Kunić
    2.5k
    Jel se bilo moguće prijavit kao fan druge reprezentacije, npr kao španjolske? :sweat:
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Svi su mogli za sve utakmice osim one istog dana. To je bilo receno da ce bit onemoguceno jer nema teoretske sanse da stignes na obe.
  • Bosskovitz
    7.5k


    Ne, osim ako nemaš neki njihov identifikacijski dokument. Naravno, ako govorimo o ovom kontingentu od 10.000 karata za svaku utakmicu. Za ostalo je pak bilo svejedno kao čiji fan se prijavljuješ kad nema ograničenja.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Boss, mogao si, ja sam stavljao i nase utakmice na prijavi preko ljudi koje znam iz inozemstva, a nisu nase drzavljanstvo. Koliko ih je takvih dobilo kartu ne znam, od mojih niko :lol:
  • Bosskovitz
    7.5k


    Kako, kad si morao unijeti hrvatski oib za hrvatske karte? Ok, recimo za tekmu protiv Albanije si se mogao prijaviti s OIB-om ili s čim već iz Albanije pa glumiti albanskog navijača, isto tako Španjolska i Italija, ali nisi random mogao izabrati koju repku podržavaš i onda se prijavljivati za njihov kontingent od 10.000.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.