• The Undertaker
    4.1k
    Najbolje da se ljude još maltretira i privodi jer ne idu na "male" utakmice. Ohladite malo. Tko će ići nek ide, tko neće ne mora. Postoje ljudi zaduženi da proizvod upakiraju i prodaju. Kad proizvod bude atraktivan, onda će biti i gledalaca.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Slažem se sa Poc Cornom..jer ce tebi na utakmicu u srijedu 1/3 sjevera činit oni mirni navijaci(koji da su mogli doc prije i ranije uzeli kartu za istok ili zapad)koji bi samo prosmatrali utakmicu i koji ne znaju navijacke pjesme osim povikat Dinamo Dinamo Dinamo ako je Dinamo bio u gol šansi ili opcenito postigao gol
  • Majki2111
    2.6k
    Atalanta-Cagliari
    0-2
    kraj utakmice

    Svaku tekmu prime gol ili dva. Pitanje samo kolko će zabit. Cagliari se preidružio nama da im Atalanta nije dala gol.
  • Nino Bule
    11.6k
    Sta je s jugom za shakhtar ? Ipak nista od toga
  • Keyser Soze
    8.2k
    Sutra ce Sahtar reci oce li uopce dolaziti njihovi navijaci u Zagreb pa bi onda trebala past odluka. Ni sjever gore se nije rasprodao tako da ni nema smisla otvariti jug dok se taj dio ne rasproda.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Atalanta- Cagliari 0-2
  • Crusades1986
    9.8k
    Cagliari jedina ekipa uz Dinamo kojoj ove sezone( zasad) Atalanta nije dala gol.
  • marcio amoroso
    32.5k

    Kako sezona odmiče tako je sve manje rekorda, pozitivnih kako i negativnih.
    Ekipe koje igraju u europskim kupovima već polako dišu na škrge. Sve je više iznenađenja.
  • reziser
    6.4k
    kako me živciraju natpisi, Šahtar u krizi, atalanta pada u formi, bem ti novinare.....
    uvijek se omalovažava dinamove protivnike, svi su u krizi, dolaze s b momčadima....
    jedva čekam srijedu :)
  • Pop corn
    5.2k
    Najbolje da se ljude još maltretira i privodi jer ne idu na "male" utakmice. Ohladite malo. Tko će ići nek ide, tko neće ne mora. Postoje ljudi zaduženi da proizvod upakiraju i prodaju. Kad proizvod bude atraktivan, onda će biti i gledalaca.The Undertaker

    Nije ovo maltretiranje vec prokazivanje zagrebačke publike koja omalozava i klub i sve, nazovimo ih vjerne, navijace. I da vidis taj sklop....
  • Navijač Dinama
    7.4k
    ako postoji volja onda uvjek postoji način ako nema volje onda postoji samo izgovor
    Reče moj stari i ja mu povjerovo u riječ
  • Zambatine škude
    2.1k
    Najbolje da se ljude još maltretira i privodi jer ne idu na "male" utakmice. Ohladite malo. Tko će ići nek ide, tko neće ne mora. Postoje ljudi zaduženi da proizvod upakiraju i prodaju. Kad proizvod bude atraktivan, onda će biti i gledalaca.The Undertaker

    Mislim da je više riječ o tome da se nekima, a tu i sam spadam, sere od silne dinamovštine na svakom članku, fejsu, instagramu, slici, kuhinjskom zidu, albumu iz 1924....svugdje osim na Maksimiru
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Dinamo ako bude drugi u grupi ne daj Bože nikom ovaj Dortmund izvuć..da je kako njih izbjeć i tamo atletico LPool PSG ( za mene uz MCity navjeci favoriti ) eventualno Bayern(mada NK bi igrao oba dvije utakmice pred domaćom publikom :D ) Juve nisam naveo jer to je kod njih kriminal kuda ih suci vuku vamo tamo tud i onaj Sarri igra da dadne gol i to je to(ni priblizni Sarrievoj igri)
  • kjbz
    25
    bravo,upravo si nabrojao 6 klubova koji bi mogli biti prvi u grupi, sto znaci da ostaju samo dvije grupe gdje su "slabiji" prvoplasirani timovi..."EH DA JE SAMO IZBJEĆ" - ajde da si rekao 2-3 ekipe al laganih 6 od 8...
  • Navijač Dinama
    7.4k
    pa jebiga i nas treba nekad sreća posluzit ne moze stalnl biti ko grupa LP,,,,Paris Real Madrid pa onda oni kurčevijanderi Sevilla pa Lyon Red Bullovi(RB u to vrijeme isto kk i Ajax bili jaki)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.