• i more je plavo
    891
    Ili po 30 minuta svaki, Brekalo pa Kent i pred kraj Hoxha
  • Droljo
    5.6k
    Lijevi bek je odavno goruća pozicija. Kent bi legao kao budali šamar.. Onda ljubo može na desnog beka.
  • i more je plavo
    891

    Onda smo Vidovića ves otpisali ?
  • Orc123
    5.5k
    ne nego nece biti u prvih 11...ali nitko normalan ga ne bi otkupio za 3,5mil eura...nemam nista protiv da dodju i Brekalo i Kent jer obojica povecavaju sanse da se vratimo u borbu z naslov...
  • Thompson
    52


    Hoxha i Spikic klupa i da brisu kopacke Kentu i Brekalu do kraja ove sezone, nema vise prava na greske i raznorazne sanse i rotacije, igra onaj koji doprinosi.
  • Thompson
    52


    nema vremena njega sad razvijati
  • i more je plavo
    891
    Slazem se Orc, ali ako slucajno ne projurimo prvi, kaj ce biti raspad sistema kad se svi poplacaju, a vecina ovih kaj bi dosli se ne mogu prodati jer nisu nasi ?
  • Orc123
    5.5k
    govorimo o 1,5mil eura a ne o 10mil i pitanje je dal bi za obojicu uopce imali mogucnost otkupa....mozda za jednog, a mozda ni za jednog
  • i more je plavo
    891
    Treba vjerovati da ce nas ti igraci dovesti do naslova, ali je cinjenica da i Brekalo i Kent dolaze oziviti karijere, pa ipak moze ostati koji upitnik kraj njihovih doprinosa u sljedeca 4 mjeseca, posebno u kontekstu financija, jer ce kostati podosta, a zatvoriti mjesto nekome koga bi se eventualno moglo unovciti ako propadne plan A.
  • i more je plavo
    891
    Samo da ova uprava ne ostavi pustoš kad ih najure iz kluba.

    Ja im zelim da ostanu jos 10 godina jer ce to zasluziti rezultatima, ali do sada ne vuku poteze koji bi me uvjerili da znaju sto rade.
    Molim boga da sam propustio neki njihov genijalan potez, jer mi je vazniji Dinamo nego da ja budem u pravu.

    Ali za sad mi izgleda da se kockaju.
  • Hrc-Vg
    243
    Možemo dovesti Gvardiola, Bellinghama i Haalanda, s Jakirom bi izgledali isto kao jučer. Čovjek ne zna. Pisati o transferima s kojima ćemo se vratiti u igru za naslov s njim na klupi je beskorisno...A ak imate viška vremena, samo nastavite...
  • Orc123
    5.5k
    Koliko vidim za Brekala je cista posudba, mozda za Kenta su pregovori za posudbu i otkup pa pokusavaju rijesit obojicu...kratkorocno Brekalo samo za ovu polusezonu a mozda za Kenta bi nio moguc orkup pa se gleda i za na ljeto....
    mozda bi trebali sad samo o Jakiru pisati, pa smijeni ga ako mozes?!
    Ja gledam kako pomoci Dinamu a ne njemu jer ocito je van nasih mogucnosti.
  • Georg Koch
    3.9k
    @Miro Vugrinec jel Brekalo deal done, moramo li se i tu sekirati?
  • Nogo
    1.4k
    Ja ne kužim ovaj dio sa oba dva + još Stojke kada se vrati.
    Možda je kakva prodaja tipa Špikića u igri.
  • BornaPŽ1986
    1k
    jel Brekalo deal done, moramo li se i tu sekirati?Georg Koch

    Trebalo bi to biti to, i Romano je napisao da je dogovoreno sve
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.