• Mali dioničar
    14.2k
    Kod prvog gola petkovica lopta preskace i sjeda na glavu njegovom igracu, kod drugog gola misic po ko zna koji put na pamet ove sezone odigrava loptu… kako je tu trener kriv? Igraci na 0:2 u 10. minuti umjesto da jedu teren, secu ko na modnoj pisti, dokle cemo uvijek upirati u trenera?Crni86

    Najjači upis ikad.
  • LaznjakProsineckog
    491
    Neznam da li si bio na utakmici, ali da nekome nakon priprema onako momcad izgleda? Tom Jakiru se tolerirala cijela jesen zato da bi odradio pripreme i prijelazni rok, evo, odradio je, i 3:0 od Lokse izgubimo, odmah otkaz, tj. sam mora dat otkaz da mu otpremninu nemoramo platit. On je u rangu sa Rendulic, Toplak, Zekic i ti tipicni HNL treneri. Dinamo nemoze svatko trenirat. Ocekujem da da ostavku danas
  • Draž
    1.1k
    Kod prvog gola petkovica lopta preskace i sjeda na glavu njegovom igracu, kod drugog gola misic po ko zna koji put na pamet ove sezone odigrava loptu… kako je tu trener kriv? Igraci na 0:2 u 10. minuti umjesto da jedu teren, secu ko na modnoj pisti, dokle cemo uvijek upirati u trenera?Crni86

    Priprema igrača za utakmicu, motivacija vlastitih igrača? Nije trener?
    OK. :roll:
  • LaznjakProsineckog
    491
    To je vise sramota koliko ljudi brane trenera kojem se cijela jesen tolerirala samo zato da bi odradio prijelazni rok i pripreme. A upozoravali smo nas vecina tu na forumu da se tom covjeku ne može dopustiti da slaze momcad, al eto, vidimo rezultat.. mars iz Dinama!
  • plavi72
    720
    Meni veće sramote od zadnjeg derbija u Maksimiru ne može biti,onakav Hajduk mi ne možemo napasti brani nulu samo da bi ostao trener dobio pripreme,tko zna što još vezano za transvere igrača,on nije moj trener s njim titulu ne možemo obraniti.
  • Crni86
    1.2k
    ja nisam za jakir od pocetka, nisam ni sad. Ima on jako puno vrhnja na glavi i po meni je trebao biti bivsi protiv balkanija. Ali nakon jucer u mojim ocima nije samo on krivac, vec redom petkovic,misic, baturina.
    A greska trenera je sta je petko krenuo uopce u tekmu jer ima na pripremama jedan jedini gol i to iz penala (jedan penal fulan), dok kulenovic ima 6 golova. Isto tako stavljanje u ekipu baturine, pored halilovica koji je pripreme odigrao u jako dobroj formi. O sucicu su vec knjige napisane i ne razumijem zasto decko jucer ni minute nije dobio, zamjena ljubo kaneko dovoljno govori ko nam je trener itd
    Kod oba gola dve individualne greske od igraca od kojih se to ne bi smjelo dogadati. A kakva motivacija? Pa imas ademija u svlacioni, mislis da ih nije i on motivirao? Ako vec nas kvazi trener nije da ih nije na poluvremenu aki prodrmao? Potrebna motivacija na -7 i kad pricas cijelu stanku ostali smo duzni? Pa nismo na +20 i prosli skupinu lp, nisu bas ni klinci i domaci su decki, jucer ktc i kaneko dva najpozrtvovnija igraca, kako su oni mogli? Ne znam, ali po meni neke stvari ce se popraviti promjenom trenera, ali doci cemo opet do ovakve neke situacije jer nesto ne stima ni u svlacioni i ocito su igraci osjetili da imaju neku vecu moc nego sto bi trebali imat. Ja drugacije objasnjenje za jucerasnji pristup nemam.
  • Ban
    698
    Znao sam da ćemo odigrat za kurac po pripremama, ali ni ja nisam očekivao da nas torpediraju 3-0. Nagledao sam se priprema i nije realno očekivati da momčad na pripremama izgleda loše i onda najednom krene. To vrijedi eventualno u prijateljskima za reprezentacije poput naše i klase poput Modrića i Kove. Kada klubovi na pripremama igraju loše to je zato što je momčad loše pripremljena.
  • thomas22
    256
    Silviju Čabraji bi dal bianco ček da sam napise cifru i vodil bi mi kompletnu sportsku politiku kluba, od škole nogometa pa na više
  • Laugreano
    1.3k
    Nakon prospavane noci, jos me vise lovi frustracija. A trebao je biti tako lijep tjedan. Pobjeda protiv lokomotive, potpis Brekala, i onda masovno u Pulu.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Resetirati se smjenom Jakira, pokušat se stabilizirat selekcijom igrača kroz proljeće i kao mini ciklus pripremiti ekipu za ljeto i europu,nešto kao dolazak Bjelice.

    U ovom trenutku ne bih toliko bio opterećen ligom,veći cilj bi mi bio napraviti ozbiljnu i konkurentnu ekipu za europu.

    Od hrvata ne vidim neko trenersko rješenje nažalost,a situacija je dosta kompleksna i strani trener možda nebi bio idealan u ovakvim uvjetima al opet imao bi vremena do ljeta "snimiti" situaciju.
  • dzis
    581
    Zlo mi je od onog cirkusa jucer. Oka nisam sklopio radi debila na klupi. Tesko je naci rijeci,pokusavam sam sebe podignuti ali ono sinoc je takva pljuska da je to nevjerovatno. Lokomotiva je od pocetka sezone izgubila Stojkovica, Kacavendu, Tucia i Zivkovica.

    Dovesti tog Brekala i probat nesto. Jedino sto nas moze izvuci je uzasna polusezona tovara.

    Kako god ova sezona zavrsila ocekujem potpuni reset..od trenera do stozernih igraca. Zelim velike promjene inace cemo se mucit i nagodinu u losoj ligi,a u europi ne budemo konkurentni slijedecih par sezona
  • Facke
    2k
    Ma frce me v zelucu od poraza. Eto. I cekam da objaviju da su ga smenili. Al to ne zgleda nebude desile......
  • Gražvydas Mikulėnas
    12k
    ostavku dati neće jer onda otpada otpremnina
    otkaz dobiti neće jer nemamo za papar a dostojnu zamjenu uprava nije sposobna dovesti niti platiti
  • Facke
    2k
    Nama treba neki pozitivec. Trener koji je pozitiven , koji nije nakon svake tekme ko Jakirovic. Koji siri same negativu. Ljudi moji dokad vise. Pa nek bu trener ko hoce. Same da njega ne gledim. Ovu sezonu teske da budemo prvi. Jake teske. I to svi zname. A tek iduca bu jos teza el se ovi dele budu jos dalje isli pojacati. A mi se vrtime u krug. Nemame odogovora. Nemame sportskuga direktora, nemame sposobnoga trenera i imame upravu koja ne poduzima nis kaj se toga tice. I kaj sad ocekivati?! Stvarne neznam. Ja se nadam da nas bu uprava iznenadila s sposobnem i dorbem trenerem. El ove je najgori Dinamo od sezone s Petevem. A Petev je imel slabiji kadar.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Nemame sportskuga direktora, nemame sposobnoga trenera i imame upravu koja ne poduzima nis kaj se toga tice. I kaj sad ocekivati?! Stvarne neznam. Ja se nadam da nas bu uprava iznenadila s sposobnem i dorbem trenerem.Facke

    Sam si si odgovorio Facke na pitanje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.