• dinamozivivjecno
    1.6k
    U povijesnoj sezoni u kojoj bi ulazak u Ligu prvaka znacio 10 koraka dalje od konkurencije gdje bi dobili ogromne prihode, mi se blamiramo i izvodimo totalni cirkus. Mislio sam da gore od Biscana ne moze, bilo je pa proslo i nakon nekog vremena sam shvatio da je on u stvari bio zrtva u cijeloj prici te smo ga pre brzo potrosili. Kad je dosao Jakirovic, nastala je medijska hajka i svi su vjerovali da ce Dinamo igrati bolje medutim samo smo se unazadili i obaramo negativne rekorde u sezoni u kojoj moramo osvojiti nikad vaznije prvenstvo a realnost je takva da nam sa ovom "trenercinom" na klupi ne gine borba za 4-5 mjesto
  • Peškaman
    2.8k
    Trener neće dobiti otkaz,to je sigurno.Razlog,otpremnina.
    Previše smo trenera izmjenjali u kratkom roku da bi bilo do njih,prvi sam uputio kritike prema svakom od njih,možda najviše čak i prema Čačiću,a ispade da je Čačić bio u pravu kada im je u lice rekao da i nisu neki igrači,neki igraju zbog stare slave i to se baš vidi,igra trpi.
    Dinamu je potrebna ozbiljna čistka,od uprave pa do igračkog kadra.
  • rioda
    3.1k
    Trebalo bi nešto ispremiješati, pronaći igru za Baturinu, po meni on bi trebao biti u paru s jednim pokretljivim zadnjim veznim jer mi je igrač tipa Kovačić. Mišića nema iduću tekmu, ja bih izveo nešto ovakvo protiv Istre, mislim da bi funkcioniralo puno bolje.

    Petković
    Hohxa Vidović Kaneko
    Baturina Sučić
    Ogiwara/Perković Živković KTC Rile
    Golman
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    meni je pun kurac termina ZADUŽIO / ZASLUŽIO

    jel netko zaslužio da igra jer je legenda ili jer priča dobre viceve, a još umobolnije jer je zadužio klub pa zaslužuje transfer, to vjerovatno ne postoji u pički mile fadile osim kod nas.

    Upravo nesposobna odlazite i kupite kumove i jarane sa sobom
  • Mihaljević
    8.4k
    Nemamo trenera.
    Nemamo igrače i one koje imamo ne dobijaju šansu.
    Bolje bi pijan Ilija Lončarević vodio Dinamo nego Vlatka i kompanija.
    Predsjednik za "budućnost" nam je otp. 1921 godište.
    Stadion ćemo imat kad ja budem imao godina kao gore navedeni predsjednik.
    U posljednjih godinu dana drmnili smo 5M € na trenere , njih 97.7% ostavili rasulo.

    Na početku sezone pričali smo priče o Ajaxu, Benfici, Salzburgu a realnost je Cibona.
  • Facke
    2.2k


    Bez reci. Nemam reci. Pa el je ona normalna.
  • Mihaljević
    8.4k
    Još ima vremena povući Čavlinu.
    Theo - Žile treba istrpit, ako ništa bar će se Morena moći prodati na kraju sezone.
    Mikić je TRENUTNO bolji od Ristovskog i jebe mi se što ima 16g.
    Perković/Ogiwara zavisi od ekipe do ekipe.
    Ljubi dati šansu koji je zaslužio.
    Mišić je prodao 10 golova ove sezone svojim loptama i nije ni blizu igrača, ne bi bio u krivu kad bi rekao da je najlošiji igrač Dinama ove sezone, Sučić>
    Baturinu se mora istrpit.
    Kaneko zadnja nada i zadnji spas.
    Petko glavom vjerovatno u Berlinu, proda lopti ko Majki fora u tramvaju.
  • Klenx
    4.3k
    Vlatka lupa šakom o stol da spasi Jakirovića kako ne bi isplatili još pola milje eura, iako će nam to izbiti bar 15 milja kroz par mjeseci.

    Na što je Dinamo spasio. Na razinu rukovođenja ala imenjak iz Odranskog Obreža.
  • Captain America
    14.5k
    Još ima vremena povući Čavlinu.Mihaljević

    Nemaju 500K za otpremninu Jakiru, a ne da će za golmana toliko dati.

    Ostatak potpis.
  • emilperska
    3.3k
    Kad je taj trening danas?
  • Sajla
    3.8k
    kad pomislim kako sam se osjećao prije 24h... nisam mogao mirno sjediti, pozitivna nervoza i svako malo gledam na sat da vidim koliko još prije nego krenem prema stadionu. uvjeren u pobjedu ne zato jer vjerujem upravi, predsjedniku, treneru, nego zato jer moramo i vjerujem da to igrači mogu i žele. i onda dođeš na taj oronuli zapad, pozdraviš ekipu oko sebe, a na razglasu Takijevo "ja te volim Dinamoooo", ubrza se puls, to je to!
    ...
    Čop x3
    ...

    i neće biti bolje jer se nitko od njih koji su danas došli na posao u klub ili na trening ne osjeća kako se mi osjećamo, osim ovih par stranaca koji imaju odgovornost prema sebi i vlastitom profesionalizmu.
    sve potjerat u 3pm i krenut ispočetka. neznanje i nesposobnost u kombinaciji s bolikurčinom i prenemaganjem, nema tu kruha.
  • Plavi-9
    442
    i neće biti bolje jer se nitko od njih koji su danas došli na posao u klub ili na trening ne osjeća kako se mi osjećamoSajla

    i upravo je ovo ključno u cijeloj priči. Ne razumiju što znači Dinamo. Nije stvar poraza, stvar je stava. Netko će reći prevelik je pritisak na njima ne mogu pobijediti svaku utakmicu.. Pa ovdje jako puno ljudi radi poslove na kojima je pritisak još veći i nema se pravo na grešku a plaća je 100x manja.
  • Sixthway
    277
    Do kad ćemo trpjet Šetakovića i njegovo našetavanje po terenu , to je postalo gadljivo. Zbog par škarica i lopti proguranih kroz noge da bi mi rekli wow koji majstor? Lik od 10 napada sjebe barem 6 svojih driblinzima tj. idiotarijama. Kvalitetu ima ali odnos prema dresu mu je sramotan. Theofil kojeg nitko nije htio nazad i Kaneko u kojeg su svi sumnjali i nazvali ga promasajem su nam najbolji igrači trenutno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.