• Georg Koch
    3.4k
    hahahahahaha da da da, nasmijao si me.
    Jebiga, samo mi Brekalova 7ica na left wingeru u glavi :rofl:
  • austrijanac
    2.6k

    Ne, ali nije baš neka tajna ovo što sam napisao.

    Makar ovo sa Shaktarom je dosta nategnuto.

    Ali to sam znaš Veliki Insideru.
  • Šteco
    530
    Kao sto sam i napisao, jedina greska je bila biranje njegovog agenta, a procitaj cijelu poruku i vidi kako ti izgleda.plavac173

    Bitan je cijeli kontekst cijele poruke da se shvati što ljudima smeta kod takvih "sapunica" transfera. U konačnici, gdje će igrati bira igrač. Kao što i bira menadžera koji ga predstavlja.

    Ako je tebi toliko stalo da dođeš u Dinamo, a tvoj menadžer radi prema tome da se to ne dogodi (iz više osobnih razloga koji s tobom nemaju veze), onda si i sam kriv što se nisi riješio tog menadžera.
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    Otici u Ukrajinsku ligu koja je nesto jaca od nase nije apsolutno nikakav korak dalje u karijeri, da se razumijemo Shaktar je strasno velik klub ali da su recimo ponude iz Italije ili Njemacke onda bi se dalo razmatrati o nekakvom transferu. Poznavajuci ove pametnjokovice iz uprave, pristat ce na prvu ponudu i prodat ce ga za duplo manju cijeno nego sto vrijedi.
  • Zagi
    4.9k
    Prodavati Baturinu se može tek kada Vrbančić bude spreman uskočiti.
  • Šteco
    530
    Baturina ima priliku vratiti formu u drugom dijelu sezone, osvojiti naslov, osigurati Euro i veliki transfer. Ovaj transfer u ovom trenutku nije nikome u interesu, osim Šahtaru. Ne vjerujem da će biti išta od te priče.
  • emilperska
    3k
    Ma taj Romano je vise promasaja imao od ovih sa kladionicarskih portala po kojima se Dinamo raspao nakon one famozne skupštine. Nemojte sad 5 stranica o malom Dikodu. Ako ode u ovom roku, banirat cu sam sebe na 2 mj..
  • Tom vg
    963
    Jebote, nek potpiše za kog god hoće, samo da se riješimo te trakavice više.
  • SAS1987
    13.4k
    ...Expected tomorrow the conference call between #Fiorentina and #DinamoZagreb...

  • austrijanac
    2.6k

    Tebi treba dić spomenik za najbolje odgovore na forumu :grin:
  • Peškaman
    2.5k
    Vjerojatno će preko zooma obaviti razgovor hahahah :D
  • emilperska
    3k

    Zamislio sam majku premdsjednicu tajnicu, Andriju menadžera, Yakira, starog od J.B. i nekog iz Fiorentine da vode ovakav call.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Bit će brutalno, ako se opet ne dogovore :sweat:
  • Mlađi referent
    10.4k
    Schira bacio 30 kila mesa hijenama u kavez, sutra ide 50+ stranica na temi, pauza za vrijeme tekme, pa se udara dalje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.