• Zagreb1992
    1.4k
    Šteta za jučer...dobraa tekma i jedni i drugi
  • woo
    52
    Nakon tri uzastopna poraza lijepa pobjeda nad Dubrovnikom 84:66
  • Zagreb1992
    1.4k
    Danas protiv Dubrave u 20 h

    Dubrava po meni ispod svih očekivanja igra ove sezone ..Dolaskom Vragovića dobili su iskustvo na vanjskim pozicijama što se tiče šuta i kreacija ..Sa Karlom i Vidovićem kao primarnim ball handlerima dosta vrte pick and roll i spuštaju loptu Ročaku ..Obrambeno znaju na protivnika odigrati presing ali dosta forsiraju zonu ...Ekipa s kojom se ne smije ići u trku jer će definitivno to ići njima u korist

    Najslabija točka im je pozicija centra koju igra Karahodžić te očekujem Dinamo da spušta loptu dosta na njega
  • Kepec
    5.1k
    Ne idem previše na KK Dinamo i nisam nikada pratio košarku pa sam neutralan po pitanju Cibone i Dinama. Malo mi je iskreno glupo kada se govori da Boysi i navijači KK Dinama "navijaju protiv Cibone" jer se može dobiti dojam da se Cibonu vrijeđa i omalovažava, a ustvari se samo jedan klub bodri dok je drugi, u ovom slučaju Cibona, jedan u nizu klubova protiv kojeg igra Dinamo.
    I jednima i drugima želim uspjeh i da se jednoga dana (daj Bože već ove sezone) bore za naslov i da imamo jak gradski derbi.
  • Kreten
    84
    Mislim da ti nema baš preveć rivalstva van marketinga, tj ima onih zagriženih Cibonaša kaj sam pljuju po Dinamu. Prošle godine u kupu je bila ista ekipa ostala na Cibona Zadar i na Kvarner Dinamo. Ja sam isto jedan od ljudi kaj su za ova dva kluba. I nadam se nastavku dobre priče sa Dinamom.
  • Pop corn
    5.6k
    (daj Bože već ove sezone)Kepec

    Prerano i ne bi bilo dobro preskakati stepenice.... lani kao sedmi ušao među 8 najboljih i doigravanje, ove godine si na diobi 4. i 5. mjesta...
    Napredak je vidljiv, a gradiš organizaciju.... polagano
  • Pop corn
    5.6k
    Odvratno suđenje na obje strane. Baš su se izgubili.

    Lani bi ove utakmice gubili, sad lagano dobili i ne ostaje ništa drugo nego muški odigrati u petak protiv Cibone
  • Zagreb1992
    1.4k


    Tako tragično bilo suđenje ?? Kraljević dominirao pod košem koliko vidim iz statistike ..Pratio bio livescore i gledao da je Dubrava se spustila na 10 razlike al očito više nisu mogli
  • Pop corn
    5.6k
    Tako tragično bilo suđenje ??Zagreb1992

    Ma nisu znali gdje su i kaj rade....

    Mi bez Miksica prijenos lopte malo imali problema, ali ok odigrali i upisali pobjedu...
  • Zagreb1992
    1.4k


    Dubrava Škrljevo je isto bilo lođe suđenje u oba smjera tako da me iskreno i ne čudi više ništa ..Dobro dok nema Mikšića očekivano je da će i prijenos lopte štekati ..Al koliko sam vidio Brzoja je preuzeo ulogu u kreaciji

    Mikšić nema u petak ? Onda bi ja rekao da bi mogli Perasović ili Aranitović na Brzoju i tu bi mogao Mislav imati problema ..Po meni je to bolja opcija da kreira Gara i da Brzoja iz dotrčavanja napada obruč .Kraljević će tu imati probleme sa Bundovićem ili Vukovićem jer se i jedan i drugi znaju izvlačiti na pick and pop i šutirati trice iako Vuk zna i pump fake napraviti fintu i napadati koš
  • Pop corn
    5.6k
    Mikšić nema u petak ?Zagreb1992

    Ima. Jedna utakmice kazne je bila
  • emilperska
    3.4k
    Imao sam 4 godine godisnju za Cibonu, Cibona mi je bila Dinamo uvijek. Na ovim utakmicama Dinamo Cibona se osjecamo šizofreno.. :sweat:
  • Bruh
    901
    nisi jedini :lol:
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Zna li netko koliko kostaju karte za tekmu? Nemam godisnju a trazim preko interneta ulaznice i nigdje ne mogu nac.
  • Bruh
    901
    za dinamo je za sve tribine karta 5€ ak se ne varam
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.