• Orc123
    5.2k
    Inace ugovor se produljuje i igracu se daju nesto bolji uvjeti radi bolje pregovaracke pozicije kod prodaje, a ne nuzno da nije dostupan za prodaju.
  • SAS1987
    13.5k
    Ja sam pogledao 20-ak, moji suradnici Hrvoje i Anđelo preko 80 igrača. Sigurno toliko u zadnja tri mjeseca! Ne podcjenjujemo nikoga, tko god pošalje neko ime, mi pogledamo.Nogo

    Vi bacate random igrače iz FM na Zonu a Jakir, Hrvoje te Anđelko zbog njih nemaju dana odmora :lol:
  • NitkoBitan
    12.4k
    Ako su mu sad produzili ugovor znaci da ga sigurno nece prodat ovaj prijelazni rok, mozda budu na ljeto.

    Nista od dolaska Wakizake...
  • Ivdzo11
    3k
    a sigurno ga neće sad prodavati nakon što su tek produzili ugovor
  • din
    234
    da da i Ljubo je sam skužio da nema mjesta za njega, bilo je nekih upita za njega iz Austrije
  • cibona
    1.4k
    Ako je jakirovicu bulat ispred ljubicica po hijerarhiji onda nemam rijeci...

    Bulat ne pridonosi dinamu nicemu. To sto netko zna izvoditi kornere ne znaci da je dobar igrac!
  • Laugreano
    1.3k
    Iako po komentarima zvuci kao da je prijelazni rok odavno završio. Sretan vam 1.dan prijelaznog roka :grin:
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    a sto je Ljubicic posebno odigrao u prvom dijelu sezone da zasluzuje vecu minutazu od Bulata? Ne kazem ja da je Bulat bolji ali Ljubicic bi ozbiljno morao poraditi na sebi da izbori mjesto u prvih 11
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.1k
    A nije nis, imao je neku savrsenu akciju sa Petkom kod nekih grka u nekoj nevaznoj utakmici
  • sanjinlego
    2k


    Gol protiv Rijeke, vrlo bitan. Gol protiv Osijeka, vrlo bitan. Njegov ulazak protiv Ballkanija na Maksimiru također donio dosta toga prema naprijed. Odličan slobodan udarac, ubacivanje, dobar iz drugog plana, napadanje prostora. Pred kraj imao problema, i okej je.

    Da je Petković bio prisutan, Bulat bi dodao još koji gol u svoju statistiku.

    Istina da u defanzivi nije nešto, ali i to se da popraviti. Mislim na povratnu trku, zatvaranje. Treba dodati i to da je prije toga pauzirao jako dugo, i ja, kao normalan ne mogu očekivati da odmah zabije 10 golova i doda 10 asistencija.

    Odličan potez, bravo Uprava, idemo dalje!
  • cibona
    1.4k
    Ne kazem ni ja da obojica zasluzuju mjesto u prvih 11, ali bulat ne pridonosi igri dinama ni u izgradnji napada, niti u obrani. Skriva se od lopte i zatvoren je. Sucic je dokazano bolja opcija od bulata i napreduje iz utakmice u utakmicu, dok se bulat iskaze jedino u slobodnim udarcima i kornerima.

    Nadam se da ovo potpisivanje ugovora znaci bolja pregovaracka pozicija oko eventualne prodaje.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    ne vjerujem da ce Sucic dobiti sansu ispred Ademija i Baturine iako bi po nekim stvarima i trebao.
  • NitkoBitan
    12.4k
    Mislim da Ademi u proljetnom dijelu sezone ima pravo na cca 7 utakmica u kojima moze odigrat vise od 35 minuta (znaci prakticki pocet od prve) inace Dinamo treba Kinezima isplatit 700k eura. Zbog nove politike stednje cisto sumnjam da se nasima placa toliko s obzirom na to da Ademi nije prevaga na terenu.
  • rioda
    2.6k
    Neki dan sam pročitao negdje da ima 10 utakmica za odigrat u punoj minutaži, a Jakirović je rekao da na to u početku polusezone neće ni gledati, što je i logično, gledat će se samo na rezultat.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Bulat ima jako dobar ulazak iz drugog plana. Ima kirurski preciznu desnu nogu. Vjerujem da on u pravoj postavci moze bit vrhunski igrac
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.