• miro
    3.1k
    gledajući brojke, volio bih da Halilović dobije 2-3 tekme u kontinuitetu, da vidimo kako bi to izgledalo
  • Mali Zeus
    9.4k
    Ovo je najgora peak zona. Petković izađe, ekipa izlazi iz svojih rupa i na 3 stranice pljuje po Petku na najgori mogući način. Jebena sramota.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Najbolji mi je dio da je penal protiv Hajduka usmjerio sezonu. Siguran sam da bi, da je Petko to zabio, Bišćan donosio potpuno druge odluke i da bi sve bilo super. How yes no.
  • sport
    2.3k
    Da Petko nije izašao i ostao u igri te se ozlijedio bilo bi 300 stranica jebanja majke.Nekim ljudima nema pomoći jer su se rodili kao destruktivci.
  • Jurki
    8.5k
    Ovo je najgora peak zona. Petković izađe, ekipa izlazi iz svojih rupa i na 3 stranice pljuje po Petku na najgori mogući način. Jebena sramota.Mali Zeus

    Cekaj ...bude Petko uskoro uriniral po svima.. samo kad prvenstvo pocne.
    Zaboravili su svi ocito kaj je covjek izjavil da je veliki duznik i da ce se sve napraviti da se to ispravi.
    Jebes prijateljske tekme..
    edit: kad jednog dana Petko ode iz Dinama.. pravit cemo ga svi od blata i plakat od muke zakaj ga vise nema u Dinamu.
  • scooniepenn
    1.8k
    Više puta sam ovdje napisao da nema gorih navijača od Dinamovih, to je davno dokazana činjenica. Mislim da nema primjera u Europi da navijači seru po najboljem igraču svog kluba koji je tom istom klubu toliko toga donio. Od svih koji su bili u doticaju s Petkom kroz život sam čuo da je super lik, ali ovdje se mogu pročitati svakakve umotvorine o njegovom karakteru i karakteristikama ličnosti da bi čovjek pomislio kako ih je pola glavom i bradom Iva Šarić. Dajte malo više respekta pokažite i prestanite vjerovati razno raznim polunovinarima opasnih namjera.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Nitko nikog ne pljuje, par ljudi je napisalo da se z**ebava i to je to, nepotrebna napetost
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Nismo isti.Mandelinho

    Gori smo u zadnje vrijeme...
  • Deleted User
    0
    dao sam ti 1000. lajk samo jer si janičin frend :) edit: sad vidim post pa nije ni on loš
  • Benito
    553
    Nismo dugo pa ajmo sad po Petkoviću kenjat možda bi ga trebalo prodat pa nek igraju Kule i Brodić a kad nema Petka svi cmizdre za njim...samo da je srat po nekome pa makar to bio igrač bez kojeg nemremo ništa
  • deda
    27.7k
    Krizy spašavaj i otvaraj temu za Loksu. Pun nam je kufer ovih pripremnih tekmi. Oćemo pravi nogomet.
  • Krizy
    35.5k
    Na zapovijed kapetane :cool:
  • San Lorenzo
    11.1k
    Najbolji mi je dio da je penal protiv Hajduka usmjerio sezonuMali Zeus

    Bruno Petković:
    'Ja sam prvi koji je Hajduku dao vjetar u leđa s penalom promašenim na Maksimiru. Nakon toga su ušli u pozitivan niz. Euforija ih vodi i drži tamo gdje jesu.'
  • Mali Zeus
    9.4k
    dobro i?

    Oni su imali euforiju pa promijenili trenera, a mi smo imali depru koju sigurno ne bi promijenio jedan penal. Smiješne teze.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.