• Crusades1986
    9.9k
    Kak će bit iznenađenje kad skuze za koju tekmu imaju kartu. Al ne razumijem da ne skuze cifru koju trebaju platit pa da po tom zakljuce za sta su kupili. :monkey:
  • SAS1987
    13.6k
    siguran. Piše na ulaznici. Fora je u tome da izgleda restartaju servere i tada imas par minuta da kupiš. Jer kada se serveri sruse onda umaknu utakmicu iz prodaje.

    Nije normalno kako losi IT sistem imaju.
  • SAS1987
    13.6k
    Zasto nije u prodaji sjever gore?
  • xavier
    11.1k
    Svakog tko trazi ulaznice za Shakhtar treba pitati da li zeli i za Inter. Jednostavno. Ljude se mora vuci za rukav dok se ne nauce i ne naviknu.Infinity

    Znam da sam već dosadan, ali s obzirom da ti ignoriraš svaki put i opet pišeš ovo, onda ću i ja.

    Nije problem u ulaznicama, ima ih besplatnih koliko god želiš, nego ljudi ne žele na te utakmice. Rješenje onda nije dijeljenje ulaznica ili "vučenje ljudi za rukav" nego treba napraviti nešto da ljudi osjete kako žele biti uz klub na svakoj utakmici.

    No naravno da ova uprava to neće napraviti.
  • Bosna86
    11.6k
    Koja je razlika izmedju onog sto je on napisao i ovog sto si ti napisao?
  • xavier
    11.1k


    Pa on govori kako samo ljudima treba "agresivnije" ponuditi karte i da će oni doći. Ako se dobro sjećam, hvalio je i potez s kartama za Inter i Hajduk.

    Ja pokušavam objasniti da stadion nije prazan zato što ljudi ne mogu do karata, ima ih besplatnih po gradu koliko želiš, nego se ljudima ne da.
  • SteveB
    0
    A stavit ce kad rasprodaju sjever dolje opet
  • Infinity
    15.3k
    Nisam ja rekao da ljudima treba dati karte, nego da im treba ponuditi. Koja je razlika izmedju reklame na facebooku, na nekom oglasnom zidu, radiju od toga da kad ti covjek dodje na salter ti kazes 'aj dodji'. Sve je to vid reklame/poziva. Prodajes mu ulaznicu za Shakhtar i pitas da li zeli kupiti i za Inter. O tome govorim, mozda se ljudi odluce da ce ipak doci. Pa nece ljudi doci sami od sebe, moras ih nagovoriti.

    Stalno se spominje kako klub mora raditi na privlacenju navijaca, da ulaznice ne smiju biti besplatne i sad je problem ako navijacu Dinama koji dolazi na jednu utakmicu ponudis da kupi ulaznicu i za drugu utakmicu Dinama. Meni je to skroz OK, pogotovo zbog cinjenice da se ta 'nudjena' utakmica igra taj dan i da sigurno dosta njih koji imaju vremena da stoje u redu imaju vremena i za utakmicu. Ako dio onih koji dolaze mogu vuci svoje prijatelje za rukav i nagovarati ih na HNL onda mogu i salteruse koje su placene od strane Dinama.

    Dijeljenje karata Inter za Hajduk nisam hvalio. Nisam imao nikakav komentar na to, jedino sam rekao da mislim da ce biti zanemariva brojka onih koji ce kupiti ulaznicu zbog Hajduka i da na Inter nece doci.
  • xavier
    11.1k


    Ti opet o istom. Ljudi ne dolaze na HNL i neće doći zato što ih se vuče za rukav i govori "ajde dođite". To je neshvaćanje biti problema.

    Nek probaju reći da će tužiti Mamića za krađu novca iz kluba ili da će provesti izbore...učinak će biti nemjerljivo bolji. Ni naravno da neće to napraviti jer im klub nikad nije ni bio bitan.
  • Infinity
    15.3k
    Onda najbolje prestati raditi ikakvu reklamu. Trebaju i navijaci prestati raditi poruke i to je to. Dvije hiljade na tribinama i zdravo, a ista cifra ce vrlo brzo biti i nakon tih izbora.
  • xavier
    11.1k


    Navijači (BBB) rade što je u njihovoj moći i da mogu, rado bi napravili i puno više. Za razliku od toga, uprava ignorira pravi problem i misli da to može zamaskirati besplatnim ulaznicama.

    To je moja poanta.
  • Infinity
    15.3k
    Nigdje ne spominjem besplatne ulaznice nego da ljude treba natjerati na utakmicu s obzirom da drugacije ne ide.

    Neki imaginarni Ivo iz Dubrave stoji u redu, ima slobodan dan, kupuje ulaznicu za Dinamo-Shakhtar. Ako famozni Ivo ima vremena za HNL onda mu isti treba ponuditi pa ce mozda doci. Istog Ivu sigurno ne smeta Mamic i uprava i sigurno ne bojkotira HNL zbog njih, jer u suprotnom ne bi isao ni na Dinamo-Shakhtar.

    Ljudi koji idu na Europu, a ne idu na HNL imaju samo jedan razlog nedolaska, a to je HNL. Sve ostalo, stadion, uprava, huligani, kisa, sve su to samo izgovori i laganje samog sebe. Druga stvar su oni koji su daleko, govorim o ljudima kojima Maksimir nije daleko i koji imaju vremena da dodju na HNL, ali im je mrsko. Da im sve to smeta ne bi dosli ni na Europu.

    Ljude treba zainteresirati za HNL, a to je najlakse ako ih na bilo kakav nacin dovuces na stadion i pokazes im da to vrijedi. Takvi navijaci ce prije ostati. Ja sam neki dan pisao da novi stadion, izbori, Mamic u zatvoru i svi ostali izgovori nece dugorocno donijeti puno, jer ce ljudi ohladiti. Imas primjer promjene imena, prvu utakmicu 20.000, a kasnije standard. Izbori i stadion kao najcesce spominjani razlozi nece donijeti povecanje posjete duze od sezone, pogotovo izbori. Smatram da bi na novom stadionu to duze potrajalo, al svakako bi leglo. Ljudi trebaju dolaziti zbog Dinama i bez obzira na sve. To je dugorocno rjesenje, sve ostalo je kratkorocno.
  • xavier
    11.1k


    Ne slažemo se samo oko metode jer ja smatram da ne možeš nikog natjerati (ok, nismo svi isti, ali ja mrzim kad mi netko nešto "prodaje" i onda iz inata to neću uzeti, uvijek uzmem ono što sam želio bez nečijeg nagovaranja) nego će ljudi dolaziti samo ako osjete povezanost s klubom.

    Drugim riječima, neću doći zato što će mi netko dosađivati i vuči me za rukav nego samo zato što to želim. No kažem još jednom, nismo svi isti. Znam da ima ljudi koji itekako padaju na dobre "prodavače".
  • BluePhone67
    3.3k
    Druga stvar su oni koji su daleko, govorim o ljudima kojima Maksimir nije daleko i koji imaju vremena da dodju na HNL, ali im je mrsko. Da im sve to smeta ne bi dosli ni na Europu.Infinity

    Nevezano za cijeli tekst, izvukao sam samo ovaj dio jer mi je interesantan da podjelim informaciju, da danas ovi u redu sto su bilo je vise od 60% van Zagreba i najcesce pljucaci po Purgerima i njihovom dolasku, a sada su bili na Maksu i nisi otisli. Mislio sam da sam dozivio sve, ali ocito nisam i ovo je najbolji potez kluba da su u ovo vrijeme dali prodaju za Europu da se vidi gdje smo i sto smo, a onaj trans u kojeg su gledali je vrhunac svega..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.