• reziser
    6.2k
    idem online uclaniti frendove, i neda mi..."Član kojeg pokušavate povezati je punoljetan. Možete povezati samo maloljetnu djecu."

    uspio sam maloljetno tuđe dijete a oca nemogu učlaniti?!
    zakaj mi daje opciju učlanite drugu osobu? ne kuzim
    po meni je to glupost, ali nadam se da ce ispraviti??

    gospodo, ako čitate, čemu sluzi povezivanje članova? omogućite da povežem sve frendove na 1 mjesto...a ne samo maloljetnu djecu (i to tuđu???)
    čemu služi "učlani drugu osobu" ?? ili povezivanje novog člana, i onda javi, mora biti maloljetan? čudno...kaj ne?
  • Jurki
    8.4k
    10% uzimaju ulaznice.hr . Mozes uci u online obnovu clanstva pa prije placanja vidis kolko ti je naknada.
  • nkdz
    829
    Ili sam nekaj krivo skuzio ali nemrem obnoviti clanstvo.
    Uđem na ulaznice.hr i povezana mi je članska s tim da sam prošle godine produžio članstvo 13.11
    I piše mi da vrijedi do 30.11.2024. ali kad kliknem "produljite članstvo" mi izbaci crvenim slovima "greška"
  • reziser
    6.2k
    pitanje, kako da ja učlanim drugog punoljetnog člana online, a da se nemora registrirati?! (pitam za online učljanjivanje)
  • Endeavour
    396

    Isto javlja nekolicini ljudi koje sam učlanio 22.12.
    S tim da nekima stoji datum isteka članstva 31.12.2024.
  • nkdz
    829


    Da, nije mi jasno.
    Probao sam i drugi preglednik ali ne pomaže.
  • Papastrumf
    9.4k

    Ne možeš. Punoljetna osoba se mora registrirati da bi se učlanila online.
  • reziser
    6.2k
    za mene je to blesavo, znači ja nemogu online učlanit svoju ženu, ni punoljetnu djecu ....super... :groan:
    zbilja nisam kritičan iuvijek gledam pozitivno, ali ovo je veliki gaf...
    dovoljno je samo maknut kvačicu kod učlanjujem maloljetno dijete...i stvar riješena

    isto, kod penzica koji ni nemaju svoj email..moras printat, slat postom....ili ici u fan shop...umjesto da ja za njih sve obavim...
    eto..GAF...po meni
  • miro
    3.1k
    isto kao i ti, uplatio, isprintao potvrde, popunio pristupnice i odnio u shop 4.1.

    Cure su rekle da bi trebalo bit gotovo početkom 2.mjeseca, tak da čekamo još bar 2-3 tjedna
  • jedan u nizu
    5.7k
    Ljudi, prvi su izbori, prvi put se nesto radi vezano uz to. Statut je donesen 5 do 12, a da se prije nije unaprijed osmilio nacin obnavljanja clanstva. Koji dan prije toga je bilo isto sa ulaznicama sa derbi.

    Znate kak se veli, prvi macici se u vodu bacaju.

    Ovo je prvi put otkako pamtim da klub radi nesto po pitanju uclanjivanja navijaca u klub, jos uz to uz nadolazece izbore.

    Sljedece godine ce obanvljanje clanstva ici ko po špagi,
    Sljedeci izbori ce ici po poznatoj proceduri jer ce se na tome raditi vise mjeseci, a ne par dana kao sada.

    Malo mi je bezveze pljuvati po klubu sa ovakvim odlukama ishitrenim, ali barem su to odluke koje dookazuju da nas slusaju, i sve odluke idu pod ruku svima nama.

    Nitko od nas nije znao sto radi kad je prvi put imao odnos sa zenom, al smo svejedno skinuli junf. I svaki sljedeci put je bio sve bolji i bolji :)
  • reziser
    6.2k

    naravno, svi smo tu da poboljšamo i olakšamo učlanjenje....bitno da sve ide u pozitivnom smjeru...
    zato želim da online mogu učlanit punoljetne ....nadam se da će to ispraviti
  • Crni86
    1.1k
    Danas se uclanio online, datum uclanjenja mi se na profilu updateao na danas i pise da mi godisnja vrijedi do kraja 31.12.2024. Ovo je svakako bilo brzo. Vjerujem svakako da i ak clanska ne stigne u fizickom obliku na vrijeme da ce uz predocenje ove online preko profila isto biti moguce glasati jer se vidi bar code i sve
  • M94
    444
    Evo, ja uspio online produžiti (valjda). Nema nikakve obavijesti na stranici uspješno i to, ali mi na mail došlo ono od ulaznica hr da je uplaćeno, preko aircasha sam platio. Stavio sam osobno preuzimanje u fan shopu, prošli put su problemi bili kad sam stavio kućnu adresu, pa reko, šta je sigurno sigurno je. 9 eura me koštalo. Pohvale za ovo da nije puna cijena.
  • Purger
    360
    Ako sam se učlanio u klub u srpnju 2023, a produljim članstvo sad, hoću li onda dobit 4 besplatne domaće utakmice za 2024?
  • Ivan0302
    187
    Meni piše da vrijedi mi članska do 31.12.2024. I kad pokušam produljiti članstvo radi nove članske i glasanja ne mogu jer kad pritisnem da mi produlji članstvo samo me vrati na člansku di piše dokad vrijedi i to.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.