• Sajla
    3.5k
    nije stvar u plastici nego da znaš da je gotovo i da nemaš brige s time :) aplikaciju nisam skinuo pa ne znam ni može li se povezati sa članskom? čitao sam samo da se može povezati godišnja i pratiti i doplaćivati za cashless.
  • Jurki
    8.7k
    nije tu na aplikaciji vec na ulaznice.hr
    Znam na kaj mislis tak sam i ja. Hoces da se to unese i da si bez brige


    https://www.ulaznice.hr/gnk-dinamo/membership
  • Dalmatinec
    584
    Idem na produljenje članstva, a na mail mi dođe sljedeće:



    Poštovani/a
    Uspješno ste dovršili kupovinu.
    Status Vaše narudžbe možete pratiti prijavom na korisničke stranice na adresi www.ulaznice.hr/gnk-dinamo/.

    MasterCard kartica terećena je u korist tvrtke:
    Dekod d.o.o.


    Broj narudžbe: 1573516

    Ugodan nastavak korištenja web prodaje ulaznica žele Vam
    GNK Dinamo, Zagreb i tvrtka partner Dekod d.o.o.
  • Jurki
    8.7k
    to ti je samo dosel automatski mail da si izvrsio kupnju. Isto dojde kak da kupujes ulaznice za tekmu.
  • reziser
    6.4k
    gledam sad, kupujem za novog člana (punoljetnog) sa svog profila, i nemogu maknuti kvačicu s učlanjujem maloljetno dijete?!
  • Rakovica1986
    537
    nisam siguran da to možeš, niti da možeš povezat punoljetnog člana. Ja sam htio povezat članstvo od žene i djeteta, samo mi je za dijete dalo, dok ženu nemrem povezat.
  • javolimtebejako
    695
    meni bome crvenim slovima cijelo vrijeme samo izbacuje "greska"...bude valjda proradilo danas sutra
  • Praskaton
    1.8k
    takoder,i kod produljenja clanstva i kod novog uclanjenja.
    Al probao sam samo dva puta danas,ima vremena sljedecih dana nece pobjec
  • Bernard
    362
    Bio sam shopu ispod tribine i veli ženska,produžite preko neta,smanjit će vam cifru.
    Odem na Dinamo članstvo produži i sruši se i George i Keks pay sve se pošeremeti.
    Edit
    Uspio 15 e za mene i sina,inače bi bilo 30.
    Ali nije u redu da se ljude nije obavijestilo.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Evo, ja riješio u 3 minute preko neta. Naplatilo mi 9 €.
  • Ludovic IX
    5.5k
    ovo za smanjenje cijene je vjerojatno julr odlučeno jer inače nebi produljivali po punoj cijeni od danas. kuzim da u shopu, ona ne koristi iastu aplikaciju kao ulaznice.hr ali moglu su to sve povezat..

    vjerujem da se danas učlanilo jednako ljudi kao od 1.1. do danas
  • IceMan
    1.5k
    Ja sam prošli tjedan uplatio preko povjerenika 20 EUR. Kako sad opet smanjenje proporcionalno mjesecima koji su nam ostali u staroj?

    Mislim... fakat mi nije za tih par eura plus ili minus, al ova naša uprava kao da vodi županijskog trećeligaša a ne najveći Hrvatski klub.

    Tolko mijenjanja, loše komunikacije... amaterizma. :roll:
  • Dudu24
    146
    Meni staro članstvo ističe u 3. mjesecu, sad obnovio u 5 min online. 15€ + troškovi dostave i obrade
  • NitkoBitan
    12.3k
    troškovi dostave i obradeDudu24

    A to je? Pitam ovak da vidim dal mi se vise isplati obavit online il otic do shopa.
  • Dudu24
    146


    18.09€, s tim da sam odabrao preporučeno da mi šalju što je bilo euro i nešto. Možeš odabrati običnu pošiljku, koja je free
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.