• Ban
    698
    Nadam se da će Košćević ove polusezone biti uveden u ekipu i dobiti dosta minuta. Ne sumnjam da će zabijati ako mu se da prilika.

    Nama ionako treba napadač iz škole koji ne puni europsku kvotu, Košćević je spreman za iskorak, a Majiću treba regularna starterska pozicija u juniorima.
  • Zagi
    5k
    Misliš da će se Majić ostvariti na špici , a ne krilu?
    Može bit..
  • Papastrumf
    9.8k

    Hoce, kako da ne. Dat ce puno minuta junioru i to u ovakvoj borbi za naslov.
  • Vučko53
    172
    Lokomotivi je otisao Tuci pa su na Bulatovicu i Copu. Taman bi Zlatan legao tu u napad :)
  • Ban
    698
    Drago mi je vidjeti Mikića, Majića i Košćevića na popisu za pripreme. Iznenadilo me da je Mikić uključen s obzirom na godine, ali on i je najbolji desni bek kojeg imamo u pogonu.
  • Zagi
    5k
    Faris Krkalić ('02)

    Marko Brkljača ('04)
    Gabrijel Rukavina ('04)

    Dorian Klarin ('05)
    Ivan Cvetko ('05)
    Borna Graonić ('05)
    Zlatan Košćević ('05)

    Tin Miljak (06)
    Antonio Kujundžić ('06)
    Toni Majić ('06)

    Noa Mikić ('07)
    Tomas Baković ('07)
    Sven Šunta ('07)

    Čestitke klincima i sretno na pripremama!
    Bravo i za Jakira jer ovoliko djece iz omladinskog pogona nismo nikada pozvali.

    Isto tako, pretpostavljam da to znači i posudbe za Vrbančića,Čaića i Geca. Inače bi siguran sam bili na ovom popisu..
  • Šteco
    530
    Orsic si je sam izabrao Huciku, a kod Ivanuseca Naletilic nije mogao nista da nisu amateri u klubu koji su ga pokonili za sitnis..Jaro

    Jadni Nale priznao da je bio stvarno nemoćan, toliko da je, kako sam kaže, situacija bila "blizu bojkota".

  • Jaro
    5.6k
    i dalje bez ljudi u klubu nebi mogao otici. Imao je visegodisnji ugovor i mogli su rec daj 15 milja i odi kam oces...

    A ivanusecove lazne suze pljunem...
  • Šteco
    530
    Moja poanta je da su svi ti agenti isti. I Bara, i Hucika i Naletilić... Nije mi cilj braniti upravu koja ga je prodala, ali činjenica je da je ovaj svojeg pulena nagovarao na bojkot u slučaju da ga klub ne pusti nakon jedne dobre polusezone.
  • Jaro
    5.6k
    svi oni gledaju sebe i samo sebe te ih za klubove zaboli a za igrace brinu u toj mjeri da osiguraju prihode sebi...
  • Šteco
    530


    Izbacilo mi ovo pa sam morao pogledat, lijep gol Belinha, ali i općenito dobra igra. Fali mu malo fizikalije, ali ima muda i dobro to izgleda.

    Ima na kanalu još tekmi Dinama, svaki video ima u opisu ključne trenutke obilježeno po minutama. Zabio je lijepo i Cibaliji drugo poluvrijeme, Slavenu dva komada, ali tu sam samo golove pogledao pa ne znam kak je igrao.

    Idem dalje gledat.
  • Jaro
    5.6k
    jel potpisao on stipendijski ili ga samo farmamo da bi ga "Kustosija" prodala za koji dan
  • Armagedon13
    958
    Neka nova lica
  • Lynx17
    2.6k
    Leon Jakirovic, sin naseg trenera:


bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.