• Nino Bule
    11.6k
    Pa mene ne bi iznenadilo da hoxha bude bolji i izgura brekala iz prve postave, ali jasno je da bi brekalo imao prednost i u pocetku startao, ako ne vjeruje u sebe onda razumijem strah, u svakom slucaju to bi za nas bile slatke brige.
  • Slush
    99
    Breksov CV bi bio neupitan i dobrodosao u Dinamo, ali...

    Vrijeme je da Dinamo pokaze zube. Pa ljudi moji nas klub je 29-ti u europi po uefinoj ljestvici. Fiorentina je 80-ta. Dzabe in finale KL. Do finala Twente, RFS, Basaksehir, Hearts, Braga, Sivasspor, Lech i Basel.

    Koji od tih klubova nas Dinamo ne moze proc?

    Mislim da je vrijeme da jebeni DINAMO bude stepenica GORE(primjer Arbera), a ne spasavanje karijere.

    Sta god tko mislio, Brekalu je DINAMO stepenica na VISE, ako on to ne vidi, ciao zdravo.
  • Nogo
    1.3k
    No, mogao bi doći i Josip Brekalo, na istu poziciju, u tom slučaju neće se lako izboriti za poziciju?

    "Ovdje u Dinamu uvijek ima jako puno kvalitetnih igrača, što je jača konkurencija to je jača i momčad, to te tjera da daješ više. Bit će utakmica i minuta, a tko bude bolji taj će igrati. Jednostavno."

    Njegove najjače igračke karakteristike?

    "Jedan na jedan, dribling, to je moja najveća snaga, mislim da time radim razliku na terenu."

    Hoxha
  • plavac173
    2.6k
    Kraj utrke za Brekala Zbogom #Fiorentina, zdravo Dinamo! #nogomet #tržište

    Čini se da je odluku o povratku u zagrebački Dinamo donio kako bi potražio nove prilike i ponovno pokrenuo karijeru. Nadamo se da će Brekalo, igrajući u poznatijem kontekstu i s više prilika za redovitu igru, konačno pokazati svoj puni potencijal. Fiorentina će nedvojbeno ostati bez talentiranog igrača, no čini se da su u klubu njegov odlazak objeručke prihvatili, svjesni da nije pokazao najbolje što može tijekom boravka u Toskani. Sada će se fokus prebaciti na tržište, a potrebno je pronaći zamjenu dostojnu Brekalova talenta. Josip Brekalo debitirao je u Serie A za Fiorentinu 2. listopada 2023. u utakmici protiv Cagliari Calcia. Unatoč nekim dobrim igrama, njegov doprinos momčadi bio je ograničen i čini se da su menadžeri Viole odlučili napraviti korak unatrag s igračem. Brekalo se u Hrvatskoj smatra jednim od najperspektivnijih nogometnih talenata i postao je oslonac hrvatske reprezentacije. Nada se da će moći ponovno preuzeti uzde svoje karijere, dokazujući se i kao vodeći igrač u svojoj domovini. Čini se da je priči Josipa Brekala u Fiorentini došao kraj, a njegov povratak u domovinu izgleda neizbježan. Ostaje za vidjeti kako će se razvijati njegova budućnost i hoće li uspjeti pokazati svoj puni potencijal u dresu zagrebačkog Dinama. Navijači Viola mogu se samo nadati da njegov odlazak neće previše opteretiti momčad i da će uskoro pronaći dostojnu zamjenu za talentiranog hrvatskog ofenzivnog veznjaka.


  • Krizy
    36.6k

    Više ja rodbine imam nego ta stranica pratitelja.
  • Rakovica1986
    537
    Nemojte me j..... sa miljom i pol eura. Neka ispadne da oni nas "navlače" za nos, daj tog Brekala da uzmemo taj naslov, pa nek ide gdje ga volja. Mi jednostavno moramo uzet naslov.
  • plavac173
    2.6k
    Nisu "twiterski orijentirani" vec imaju web stranicu odnosno portal svoj, novine talijanske.
  • emilperska
    3.2k
    Sad pak vele SN da Fiorentina trazi i odstetu od 500k za posudbu plus placa cca 600k.
    Ovo mi sve vise smrdi. Sve tri strane su mi nejasne u tome. Fiorentina zeli odstetu i preuzimanje place (bez klauzule). Brekalo se usrao konkurencije iz Slaven Belupa, Dinamu odjednom ne gori i transfer se moze realizirat i 15.2. Dinamo najmanje, ali vise fkt nisam optimist.
    A opet, moguce da svi seru.. dnovinari nakaceni na Dinamo uzivaju u propasti svega..
  • Lynx17
    2.6k
    Brekalo ipak izgleda u MLS...




  • Krizy
    36.6k
    Pisao sam da bi ga mogli dovesti za 2.5 milijuna. Slovenci su pisali da je odličan stoper, šteta. Jezik ne bi bio problem, kad igra kod Keka sigurno je dobar.
  • Lynx17
    2.6k
    Pisao sam da bi ga mogli dovesti za 2.5 milijuna. Slovenci su pisali da je odličan stoper, šteta. Jezik ne bi bio problem, kad igra kod Keka sigurno je dobar.Krizy


    Ocito zeli kod Ojeda.
  • Mlađi referent
    10.7k
    Nisam upratio otkud opet Gazibegović u priči?
  • Str1nger Bell
    702
    Kad god me vi razjebete ja dodam gas i Brekalo je novi igrač Kustošije…

    Smjesno kak ekipa i dalje vjeruje novinarima koji su povezali Dinamo sa stotinjak igrača u dva prijelazna roka. Netko na zoni je napravio i popis pa ga nebi bilo lose zaljepiti tu s vremenom na vrijeme.
  • Krizy
    36.6k


    Update, 115 igrača u zadnjih godinu dana su novinari spomenuli u kontekstu dolaska u Dinamo.
    Došlo je njih 12 :rofl:


    Golmani: 8
    Moldovan, Grbić, Čavlina, Labrović, Ivušić, Horkaš, Vidovšek, Zelenika

    Desni bekovi: 4
    Hashioka, Gazibegović, Manea, Karačić

    Stoperi: 20
    Bernauer, Sosa, Kim, Ghram, Günter, Sazonov, Erlić, Jedvaj, Barišić, Jelenić, Ratnik, Sviatchenko, Omeragić, Dulanto, Arboleda, Satka, Franco, Faye, Iorfa, Santos

    Lijevi bekovi: 17
    Mykhaylichenko, Ogiwara, Wdowik, Mitaj, Frese, Barišić, Mensah, Pires, Ramirez, Auer, Wagner, Björkan, Kornienko, Amavi, Sinkgraven, Azarovi, Schulz

    Zadnji vezni: 14
    Ademi, Selahi, Kamara, Colombatto, Titraoui, Agoume, Kaba, Žaper, Šunjić, Hodža, Cokaj, Gbane, Colorado, Belić

    Središnji vezni: 6
    T. Halilović, Gojak, Vencedor, Adeline, Rog, Toköz

    Ofenzivni vezni: 8
    Stojković, Kačavenda, Wakizaka, Asano, Krivak, Khaoui, Verschueren, Kleinheisler

    Desna krila: 6
    Kaneko, Šotiček, Bouzida, Tekpetey, Pašalić, Parris

    Lijeva krila: 11
    Vidović, Hoxha, Kent, Brekalo, Kryeziu, Wolf, Boulbina, Oršić, Fruk, Pjaca, Almazbekov, Kramarič

    Napadači: 20
    Brodić, Pohjanpalo, Okereke, Morelos, Pierrot, Mierez, Frey, Satriano, Vipotnik, Frigan, Beljo, Šimić, Sissoko, Bakrar, Ikwuemesi, Latte Lath, Rrahmani, Robertha, Isaac, Ramsak
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.