• ZgBlue
    498
    Kolega badjibadara, daj me sjeti na svoj bivši nadimak ako nije problem?Neki tip

    Ovaj odgovor me i dalje zanima!!

    Nije da pišem po forumu, ali aktivno pratim i sad nemrem bez ove informacije nastavit dalje...
  • Mali Zeus
    10.3k
    Dobro jutro svima, osim onom smradu Tariku koji se naslikavao s gepardom na uzici. Mrš u pm.
  • Oluja
    3.7k
    Kakav je to cirkus bio s klincima u Splitu koji su na pozornici uskandirali "gazi purgere"? Vidio sam samo kraj priloga u RTL Direktu pa nisam skuzio o cemu se radi
  • Kepec
    5.1k
    Glupo mi je ikada pisati o ovima dolje ako ne igramo s njima, ali ovo je nešto baš žalosno.
    Žao mi je ove dalmatinske djece s videa kojeg je pretpostavljam većina vidjela. Umjesto radosti i sjaja u očima, oni imaju mržnju prema rivalu.
    Na fešti u sklopu adventa gdje su u glavnoj ulozi djeca, ta ista djeca radosno viču gazi Purgera.
    Bolesno do bola.
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Sad bi ti oni na to rekli "nemoš ti to razumit".
  • Navijač Dinama
    7.6k
    i onda kad za par godina dođe na eksurziju posjetit zološki, katedralu, Bana, i bude to zapjevao i neku mu zvekne šamarčinu, bit ce puni mediji o ""apadima" na splitske maloljetnike, a zašto, a zato jer su provocirali i jer su prije toga otrovani i od malena naučeni o tome bolesnom stanju uma i mentaliteta.

    Nema njima pomoći jbg.
  • Dalmatinec
    586
    Naprosto je misterij kako oni svoje zlo predstavljaju dobrim, a ono dobronamjerno predstavljaju da je ekstremno zlo. To je čak i u Bibliji opisano. Dovoljno je vidjeti komentar sekciju na Dalmatinskom portalu; pa ti su zbog Hajduka prezreli i vlastitu mater, Boga, naciju.
  • Dalmatinec
    586
    Nažalost, neće nitko.
  • bongo
    686
    Tuđi čovik nikad neće znati :lol:

    Zato baš sam ponosan kaj ne znam…dobro jutro Dinamovci!
  • mali M
    3.6k
    treba napravit tu majcu. Ponosan KAJ "neznan"
  • Antonio bbb
    246
    Stvarno je tužno da su tamo djeca od rođenja ispunjena mržnjom, ali od toga sad ne treba radit neku dramu. Ipak, da su neka djeca u Zagrebu vikala ,,gazi tovare”, to bi bila glavna vijest u svim medijima, a svi bi se zgražavali.
  • cron1ck
    1.6k
    Htio bi si kupiti pikado ploču i strijele, dosad sam imao električni pikado i htio bi probati ovaj obični s metalnim strijelama, ali nisam se snasao od toliko ponude i ima neke manje i veće table, pa ako netko ima iskustva jel mi moze netko preporuciti nešto za pocetnika, samo opet kazem jedino da nije elektricni
  • Mrvica
    3.4k

    Pogledaj si ovdje, naručivao sam neke stvari za pikado i stvarno imaju odličnu ponudu. Frend je sebi nedavno uzeo Winmau Blade 6 Dual Core i prezadovoljan je, 80€ je cijena. Uglavnom ovdje si možeš vidit sve šta ti treba, od meta, svakakvih vrsta strelica, rasvjete za mete itd. Ja sam si uzeo strelice sa metalnim vrhom sa te stranice.

    https://www.darts-point.com/
  • Probirštift
    286
    Zna li netko ako je počelo učlanjivanje u udrugu navijača ili tek od sljedećeg tjedna jer su prošli tj rekli da će biti malo kasnije ove godine
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.