• Juznjak
    3.1k

    Ma nema ništa takvo. Postoje kafići za koje se zna da se u njima navija za Dinamo i u koje onda idu Dinamovci gledat utakmice. A iskreno malo me i čudi što još uvijek u nekim od tih kafića nije bilo nikakvih problema. Uvijek se šalim s prijateljima da su definitivno ljudi u kafiću strateški bolje pozicionirani jer su njima pri ruci čaše, boce, pepeljare pa možda i to objašnjava dosta :rofl: . Imao sam jednu raspravu prošle godine kad je bio video iz tog jednog kafića gdje se navija za Dinamo. Tad je bio komentar kao što sam očekivao, pa to je kafić koji drži Dinamovac i navija se za Dinamo. Međutim, postoji “problem” što su u tom dijelu grada dva kafića gdje postoji tradicija gledanja utakmica i gdje svi dolaze gledat utakmice, a u oba ta kafića su vlasnici Dinamovci i navija se za Dinamo. Još treba napomenuti da je to u najvećem dijelu Dubrovnika i zapravo u novijem središtu. Kad sam im to naveo u raspravi, brzo su se ušutili.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Je li Majki rekorder po broju skupljenih banova? :lol:
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Je li Majki rekorder po broju skupljenih banovaRex Ramae

    Meni je jos bolje vidjet je li Majki potrosio onih par stotina eura( i na sta) ili je stavio na tekuci nakon sto je diplomirao.
  • Droljo
    5.5k
    Svaki put kad majki dobije ban dio mene nepovratno nestane...
  • nemapredaje
    2k


    Znači Majkiju još dva,tri bana i riješili smo te se
  • Droljo
    5.5k

    Baš ružno govoriš.. :cry:
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    https://streamable.com/ni4f9k
    Majki zabrijao da nemre postat nis nego samo citat :rofl:
  • Riot
    1.8k
    Ne znam je li to do foruma ili admina ali za onih vremena kad se mene baniralo na 10-15 dana upadnem na forum za 2-3 dana i sve je normala, nikad se nisam odvažio da spominjem to, kontam da ne bi produžili ili popravili
  • NitkoBitan
    13k
    Kad sam ja bio baniran sve je "stimalo" :fear:
  • Neki tip
    19.6k
    Kolega @badjibadara, daj me sjeti na svoj bivši nadimak ako nije problem?

    Znam za sve ostale koji su ga mijenjali, a i sam sam ga skratio s Neki tip sa Zapada u Neki tip (glupa oba, ali jebiga ka'je, tu je), ali tvog se nikako nemrem sjetit.
  • Neki tip
    19.6k
    Moja fascinacija temom Transferi je sve veća i veća.

    (Pretpostavljam da se radi o sličnim psihološkim osnovama kao kod ljudi koji vole horore ili čitaju medije koji ih živciraju ili se zagledaju u prometne nesreće.)

    Ono što me najviše fascinira je kako sudjelujući forumaši uspijevaju popratiti to?

    Najozbiljnije pitam.

    Možda sam je "stariji čovjek" koji ne može pratiti tu brzinu protoka informacija pa je samo do toga, ali ne prođe često ni par sekundi između postova.

    Pretpostavljam da na toj temi pišu većinom dosta mladi forumaši, cca 16 do 25 god, možda je do toga, navikli na brzinu protoka info i stvarno sve čitate što piše i onda odgovarate?

    Pada mi na pamet i jedna druga opcija.

    Da se vodi više paralelnih rasprava?

    Tipa prepisuješ se samo s jednim ili dva forumaša hoće li Brekalo doći, druga trojica vode bitku oko lijevog beka, a treća trojka predlažu pojačanja i hvale ili spore jedan drugog?

    Znam da će ovo neki shvatiti kao provociranje, ali nije tako zamišljeno ni motivirano.

    Znaju oni koji su duže tu da sam znatiželjno čeljade i stalno neki k anketiram, istražujem, propitujem i analiziram.

    Pa evo, ako je netko od stalnih aktera voljan odgovoriti, hvala unaprijed. Da nikog ne tagam, jer ne želim da se itko osjeti "prozvanim".
  • Doktor Kunić
    2.7k
    ja ni ne čitam, provrtim stranice da vidim samo jel se spominje koje novo ime i to je to
  • Neki tip
    19.6k


    Ma dobro, jasno, ali "tebe" ni ne pitam, kao što ne pitam ni "sebe", jer nismo ciljana skupina.

    Pitam ove koji redovito i puno pišu na toj temi.
  • Droljo
    5.5k

    Jeli ovo forum ili tvoja platforma za psihoanalizu određenih skupina?
  • Neki tip
    19.6k
    Draga moderaturo,

    da mu ja odgovoram ili ćete mi skinuti ovog idiota s kurca?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.