• Deleted User
    0
    kolega sve je pod kontrolom :) no sikiriki. nemam nekad volje šiljiti i pisati a počnem jbg. više se o tom radi . :up:
  • Juznjak
    3.2k
    Još jedna zanimljiva priča od mene. Danas sam uzimao kobasice za sebe i curu na kućicama na Stradunu i par ljudi koji su bili na kućici i pili piće vidjeli su da imam u novčaniku neku karticu od Dinama. Odmah je jedan bacio komentar kao “momak iz Grada a navija za Dinamo”. Tu sam se samo nasmijao jer sam mislio da me malo zajebavaju, ali je tad dečko koji je radio na kućici rekao “da, da vidio sam i ja člansku, neka, neka i ja navijam za Dinamo”. I onda se opet uključio ovaj stariji gospodin i ispričao kako je 1982. bila plava noć u Gradskoj kavani u Dubrovniku i kako je išao i ostao do jutra iako mu je otac rekao da ne smije puno ostati i da se ranije vrati doma. Još su za kraj prokomentirali kako je to bila strašna ekipa na čelu s pokojnim Ćirom.
  • Oluja
    3.7k
    Majkijev novcanik > juznjakov novcanik iz kojeg stidljivo viri clanska iskaznica
  • Doktor Kunić
    2.7k
    Da se odma ogradim, neću reć da nije istina to što ispričate, ali mi nije jasno kak neko uspije vama zavirivat u novčanik? Dal vi to pokazujete na izvolte da se pohvalite debljinom ili su drugi tolko bezobrazni da se nadviruju nad vas, ili vam kartica zablista čim otvorite novčanik, stvarno ne razumijem.
  • Deleted User
    0
    prozirni novčanik moguće :)3_thumb.jpg
  • mali M
    3.6k
    možda kao one ruže čestitke, čim malo otvori novčanik krene melodija "nebo se plavi" i na feder iskoči Dinamova članska :snicker:
  • Bernard
    388
    Pozdrav Gradu od bivšeg stanara Župe Dubrovačke!
  • Mali Zeus
    10.3k
    I onda se opet uključio ovaj stariji gospodin i ispričao kako je 1982. bila plava noć u Gradskoj kavani u DubrovnikuJuznjak

    Treba to obnoviti. :)
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Pa dobro, nisu dinamovci baš ekstremna rijetkost u dubrovniku i dubrovačkom primorju, pogotovo kod starije populacije. Barem po mom iskustvu...
  • Doktor Kunić
    2.7k
    prošetali bi se plažom sa otvorenim novčanikom :lol:
  • Droljo
    5.5k
    A ja :monkey: nosim pare u džepu a članska doma.... Pa bude i droljo ponesao novčarku na more ove godine... I člansku nutra..
    A baš sam dobio onaj mali kožni dinamov za rođendan..
  • Juznjak
    3.2k

    Hahahaha a evo ovo mi je prvi put da je netko to primijetio. Ma kartica viri malo više od pola iz svog džepa jer ne može stat cijela, nije ju problem vidjeti ako će netko zavirivat kad otvorim novčanik.
  • Kepec
    5.1k
    ali mi nije jasno kak neko uspije vama zavirivat u novčanikDoktor Kunić

    Meni osobno godišnja na pola viri u novčaniku jer je takav džep za kartice pa se tako i vidi kad se otvori novčanik.
    Vjerujem da je tako nekako slično i Južnjaku i ostalima sa sličnom pričom.
  • Praskaton
    1.9k
    Sto se tice Dubrovnika ja bih rekao da je neki odnos 70%-30%.Samo oni su kao i uvijek puno glasniji i s obzirom na blizinu Splita puno aktivniji.Zacudili bi se ljudi kad bi vidjeli koliko nas ovdje ima kojima je plava boja u srcu.
    Tako da slobodno clanske u novcanike :grin:
  • kibic
    1.1k
    Ona fotka di ekipa nosi Dinamov grb prek Straduna mi je prošla kroz glavu. Kaj je s tim plavim noćima? Organizira li se to još u Dubrovniku il po Dalmaciji?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.