• Navijač Dinama
    7.6k
    pa nisam naveo da je nihov doslovni glasnogovornik nego uvjek ga klub posalje da bude predstavnik u slucaju da ne bih doslo do incidenata i drugih...ovo sam na ciljao na upravu o poslovanju.. ai naveo sam gore da puni fali uoravi jer trebaju NOVI IZBORI sto svaki navijac Dinama hoce,,,a sto se tice Zorana zasto ga onda policija nije sprovela i osudila?..zasto onda samo traže Zdravka koji je pukom slucaja pobjegao u ercegovinu...to su vec druge teme...moj je post bio na iskljucivo na poslovanje kluba odnosno razliku prije i poslije da se uprava promjenima...NIJE i tebi i meni je dovoljno vidjet jednog Barišića koji je na vlasti u Klubu duže nego što Bandić u ulozi gradonačelnika
    Pozdrav i činiti dobro
  • Pop corn
    5.5k
    ,a sto se tice Zorana zasto ga onda policija nije sprovela i osudila?..zasto onda samo traže Zdravka koji je pukom slucaja pobjegao u ercegovinu...to su vec druge teme...Navijač Dinama

    Ajmo sad korak po korak: policija ne osuđuje. Osuđuje sud. Postoji prvostupanjski i drugostupanjski sud. Zoran Mamić je nepravomoćno osuđen na 4 godine i 11 mjeseci. Do drugostupanjske presude on ne mora u pritvor jer predviđena kazn zatvora nije 5 ili više godina. Zdravko Mamić je osuđen na više od 5 godina zatvora i sukladno zakonu on bi trebao odmah u pritvor do drugostupanjske
    Zdravko Mamić nije pukom slučaja pobjegao, već zato da ne završi u zatvoru. To je u istupu na RTL-u svojedobno (ako te zanima mogu ti reci i kada) izjavio njegov odvjetnik, Veljko Miljević.

    pa nisam naveo da je nihov doslovni glasnogovornik nego uvjek ga klub posalje da bude predstavnik u slucaju da ne bih doslo do incidenata i drugih...Navijač Dinama

    Klub ga salje? Sto je on? Jel on clan Uprave kluba koja vodi Klub? Nemoj molim te baljezgati!
  • Markelo
    2.5k
    Uprava zahvaljuje bjeguncu koji ih je ostavio u dugu od preko 200 mil. kuna. Vracaju osudenog kriminalca u klub i to odma na funkciju sportskog direktora. Ne zasluzuju oni nista. Ako se jednom Dinamo vrati gradanima sve zajedno bi ih trebalo izbrisat iz povijesti kluba. Osudeni kriminalci i oni koji im drze ljestve trebaju zavrsit u ropotarnici povijesti
  • BluePhone67
    3.3k
    c9t2wirge0fj9i9h.jpg
    pedi8jgkx0fwn0ku.jpg
    oioxyujypx6d0avl.jpg

    Sn 27.10.2019
  • Guinness
    2k
    Nakon završetka prošle sezone, vraćaju nam se popularni kuponi
  • dzg7
    269
    Bas bez veze, nije ih do sad bilo, nisu ih ni trebali pustat, nepravedno prema ovima koji imaju godisnjeg ako tako nastave, pogotovo zbog blue godisnje
  • reziser
    6.5k
    Nakon završetka prošle sezone, vraćaju nam se popularni kuponibk5b

    što govori o interesu za današnju tekmu :scream:
  • BluePhone67
    3.3k
    Nakon završetka prošle sezone, vraćaju nam se popularni kuponibk5b

    Mislis na SN danas sto sam danas stavio
  • Guinness
    2k
    Mislis na SN danas sto sam danas stavioBluePhone67

    Da
  • BluePhone67
    3.3k
    To nije niti prestalo nikad, samo ja nisam slikao, ako ne moram
  • Guinness
    2k
    Mislim da na prvih par kola nije bilo jer sam gledao uvijek prije utakmice. Trebala mi je uvijek ulaznica pošto godišnju imam, a skupljam..
  • reziser
    6.5k
    naslovna sportskih:
    1. tekma hajduka - greška sudaca vezano s golmanom,
    2 fantomski gol hajduka
    3 hajduk je opet ispred dinama
    4 poruka torcide vezano uz mural jugoplastici
    5. torcida pohrlila na slaven belupo, lujdnica na poljudu

    o dinamu i osijeku niti slova!
    mediji.... :rage:

    toliko :vomit:
  • Krizy
    37.9k
    Dole slavlje kao da oni imaju 2 utakmice manje :lol:
  • Blaz
    361
    a kakve ovo sve veze ima s temom o dinamu? koga boli ona stvar za tovare i ono sto mediji pisu o njima.
  • reziser
    6.5k

    govorim o utjecaju medija i kako ignoriraju današnju tekmu za sada
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.