• plavac173
    2.6k
    Ja mu brojim drugi mandat od kad je postao trener i tu ima jako malo utakmica da bi se pricalo o nekoj usporedbi. Da li je Karoglanu otišlo 5 senatora i glavnih igrača u ekipi, a uprava ti prije toga odradi najgori prijelazni rok u povijesti ( u onakvom vaznom trenutku), da li je se Karoglanu ozljedio najvažniji igrac (čitaj Livaja) kao nama Petkovic na mjesec i pol? Sad se pitaš vjerovatno zasto ti ovo govorim, samo objasnjavam argumente ljudi koji kazu da treba pricekati Jakirovicev prijelazni rok i pripreme.
  • plavac173
    2.6k
    Prepisano je sa SN, tu su brojane i Jakirove sa Rijekom, i Sopićeve sa Goricom. Ne pišem nikave romane.

    Znaš na što mislim, pobjede utakmice koje je malo reci da nisu zasluzili, vođeni euforijom jer svi znamo kako je to kod njih dolje, i to su cinjenice. Koliko ce trajat to, vidjet ćemo.
  • Mihaljević
    8.5k
    Jakir je u debitanskoj sezoni Gorice u HNL-u (18/19) , doveo Goricu na peto mjesto, 2 boda iza Europe. Karlogan je Istru koja se bori za Europu doveo 1 bod iza Rudeša i popio otkaz. Karlogan može trenirati samo Hajduk i nijednu drugu ekipu na ovome svijetu, jer se u Hajduk razumije. Isto nešto kao Kruno Jurčić i Čačić kod nas... Jakir je 4 razine iznad Karlogana.
  • marcio amoroso
    33.4k
    Jakir je 4 razine iznad Karlogana.Slavonski interpunkcijski znak

    Čak možda i 5.
  • xavier
    11.3k
    Jakir je 4 razine iznad Karlogana.Slavonski interpunkcijski znak

    To je odokativno ili si precizno izračunao?
  • plavac173
    2.6k
    Zar je to uopce i upitno? Ako gledaš na nogomet 'na rezultat' nećes shvatiti, a ako malo dublje hoćes. DaBog da Jakir dobio otkaz i došao netko tko ce osvojit HNL, potpuno je svejedno, samo kazem.
  • Mihaljević
    8.5k
    Pa ti si poslao rezultat Jakira i Karlogana... :rofl:
  • plavac173
    2.6k
    Ma znam, nije tebi upućeni ni nikome osobno.
  • Mali dioničar
    14.9k
    Karlogan je Istru koja se bori za Europu doveo 1 bod iza Rudeša i popio otkaz. Karlogan može trenirati samo HajdukSlavonski interpunkcijski znak

    S obzirom na to da si dvaput napisao, izgleda da ni ne znaš kako se trener Hajduka preziva.

    Inače, nije rijetkost u svijetu nogometa da neki trener koji nema uspjeha sa srednje jakim ili slabijim klubovima vrlo uspješno trenira veliki klub. Ako si čuo za Carla Ancelottija, čovjek nije radio čuda s Evertonom i Napolijem, ali je dosta toga postigao s Juventusom, Milanom i Real Madridom.

    Postoje i obrnuti primjeri - gdje Hector Cuper radi čuda s Valenciom, a bude prosječan trener u Interu.

    Ne treba tu generalizirati.

    Ono što se svi mi nadamo je da Dinamo ima trenera za klub kakav je Dinamo, a ne trenera koji rastura s Goricom. Za kriterije Gorice jasno.

    Jasno je ko dan da je Jakirović dobio ogromnu šansu i da je Uprava pokazala veliko strpljenje prema njemu. Svi mi ovdje se nadamo da je to ispravna odluka i da će Dinamo osvojiti naslov. Vidimo da Jakirović ima i medije iza sebe jer mu rade sjajan PR na koji se naivni ljudi koji nisu baš analitični vrlo lako uhvate.

    U svakom slučaju, želim svaku sreću stručnom stožeru Dinama. Neka dokažu da su treneri za Dinamo. Ništa ni manje ni više.
  • plavac173
    2.6k
    [img]http://IMG-2332.png

    Ovo sam htio reći, ne trebaš čitati ako nemas volju, samo kažem.
  • plavac173
    2.6k
    Tako je

    EDIT: Ovdje smo svi na istoj razini 'analitični'. Samo netko ide dublje u to a netko ne.
  • Mihaljević
    8.5k
    Ne slažem se ali poštujem. Samo majstore, Ancelotti je rasturo u Evertonu... :rofl:
    _115686309_25top.png
  • Mali dioničar
    14.9k


    Ovaj dio si jasno izostavio...

    After a drop in form, a resumption of good results saw Everton ending 2020 in fourth place, but knocked out of the EFL Cup, losing 2–0 to Manchester United in the quarter-final.[167] Results for the remainder of the season were mixed, and Everton finished the season in tenth place.

    Ako ti treba prijevod s engleskog, nemoj se sramiti pitati.
  • Mihaljević
    8.5k
    Sa obzirom da imam 19 godina, baš mi i ne treba prijevod sa engleskog...
  • mali M
    3.8k
    Nikako mi nije jasno da se Dinamovu treneru ne uzimaju kao mjerilo rezultati.. kao da smo Gorica pa je uspjeh biti četvrti i pokušati uloviti KL. Ovo dal je igra lepršava ili nije mi je važno kad smo 20 bodova iznad svih, a igramo loše bunkerice, onda ću se žaliti na lepršavost. Trenutno Jakir ima 6 poraza... To je uspjelo jako malo trenera sa Dinamom u sezoni. A ovaj je to uspio u prvih 3 mjeseca kao trener... I još nema ni igru. A ima najjači kadar u ligi. Ko tvrdi suprotno laže.. ali svakako, neka dobi svoje pripreme i dopelja si kakve god hoće igrače pa ako ništa barem više odvjetnički uredi Jakir i partneri neće imat argumente. Nevjerojatno mi je da vas je jedan populist dobio na glupost kao "dajte mi prijelazni rok i x dana pa ćete vidjeti". I time kupio ispriku za sve što se dogodi unutar tog roka. Ako Dinamo izgubi prvenstvo isključivi krivac će mi biti Jakir.. pojačanja i transferi u Dinamu mogu biti isprika za uspjeh u Europi, za ovaj tužni HNL nema niti jedan trener ispriku...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.