• javolimtebejako
    787
    btw otkud jakir tamo?
  • Slavonac86
    347
    mislim da mu je žena iz naših krajeva
    Majice i ostale suvenire se može potražiti u udruzi
  • javolimtebejako
    787
    jebeno, možda bi se mogli dogovoriti za neku primopredaju na budućoj tekmi, ako si za?
  • Slavonac86
    347
    javi se pa ćemo vidjeti sta možemo riješiti :)
  • javolimtebejako
    787
    može, čujemo se tamo kad krene sezona opet pa ćemo probat nešto iskemijat živio
  • Eduardo
    17.9k
    mislim da mu je žena iz naših krajevaSlavonac86

    Istina, žena mu je s veličkog kraja. Očito mu gore nije išlo samo na terenu. Igrao je odlično u Kamenu, a osim što je u tom kraju pronašao suprugu uz to je između ostalih dao zlatni gol protiv Dinama kada nas je Kamen s 2:1 2002. godine izbacio iz kupa.
  • Mali dioničar
    14.9k
    "Jakirović se fotkao s ustaškim šalom!"Neki tip

    I Dinamov grb ima zanimljive elemente. :rofl:
  • Ludovic IX
    5.9k
    Orsic neki dan kaže, dinamo je 2 koplja tehnički iznad southamptona alo tamo sw više trči, puno jači treninzi itd.

    Jel mi stvarno ne možemo naći trenera koji može kopirati bar ove fizičke treninge pa da presingom gazimo hnl klubove već do poluvremena u hendikepu.

    Svi igrači kad odu van pokažu da su sposobni trenirati većim intenzitetom. Znači da je do našeg trenera
  • Majki2111
    2.7k
    To i mene zanima. U tom smjeru i ja razmišljam.
  • Jurki
    9.4k
    Svi igrači kad odu van pokažu da su sposobni trenirati većim intenzitetom. Znači da je do našeg treneraLudovic IX

    Po meni je najveca stavka da nasi treneri pate od teske bolikurcine kaj se rada s momcadi tice. Nebi u tu kategoriju svrstal Kovaca, Bjelicu i Jurica.
    Znaju da imaju dobar kadar, gazimo iovak sve i kaj cu se zajebavati s fizickom pripremom. Tak je bil slucaj proslih godina.

    U Dinamu treneri se vise oslanjaju na individualnu kvalitetu, to se najvise vidlo kolko se patimo nakon odlaska kljucnih vedeta. Hnl trenerima je generalno znanstvena fantastika fizicka priprema.
    Nadam se da je sve nase igrace a i kondicijske trenere bilo bar malo sram kad su vidli kak je "zivina" Teofil dosel spreman u klub bez priprema i bez utakmica u nogama.
  • Mali dioničar
    14.9k
    Orsic neki dan kaže, dinamo je 2 koplja tehnički iznad southamptona alo tamo sw više trči, puno jači treninzi itd.

    Jel mi stvarno ne možemo naći trenera koji može kopirati bar ove fizičke treninge pa da presingom gazimo hnl klubove već do poluvremena u hendikepu.

    Svi igrači kad odu van pokažu da su sposobni trenirati većim intenzitetom. Znači da je do našeg trenera
    Ludovic IX

    Dinamo-Arsenal 2:1
    Dinamo-Tottenham 3:0
    Dinamo-Chelsea 1:0
    West Ham-Dinamo 0:1

    Svaka čast Oršić kao igraču, ali kako se u njegov komentar uklapa to da je Dinamo izbacio Tottenhama u produžetku i da je sam Oršić zabio Tottenhamu 3, Chelseu i West Hamu po 1.

    Sve to sa treninzima “slabog intenziteta” u Dinamu.

    Zabijao je golove i na europskom i svjetskom prvenstvu i igrao ligu prvaka. Trenirajući “slabim intenzitetom.”

    I nije bio ozlijedjen.

    Jebeni su stručnjaci u Southamptonu. Očigledno je trenirao ko konj, igrao minimalno i onda polomio prednje križne. Nije zabio ništa.

    A i mi imamo slučajeve Kačavende i Stojkovića pa bih ja prije stavio pod upitnik metode treninga hvaljene Lokomotive nego ih uzdizao u nebesa.
  • Ludovic IX
    5.9k
    Ti si otišao u drugi smjer. Dinamo je imao veću kvalitetu ranije i opet, ako gledaš tw utakmice, bile su manjeg intenziteta nego premijer ligaške utakmice.

    Moj upit ide u smjeru, da ako i nemamo kvalitetu, zašto ne trčimo kao premijer ligas.

    Istina je, da smo išli u nadtrcavanje protiv tottya, chelsea, dobili bi po njonji tako da nekad protiv jačeg protivnika dobro dodje usporavanje igre ali zašto igramo tu sporu igru protiv rudesa pa i protiv hajduka.
  • Mali dioničar
    14.9k
    Ovako gledajući potpuno izvana rekao bih da je to zbog senioriteta igrača i doziranja na treningu.

    Jasno je da bi u cijelom klubu bili bijesni kad bi neki polubitan igrač kao što je danas recimo Max ili Sosa išao na treningu agresivno na Petkovića ili Baturinu.

    Mi smo specifična sredina zbog nedovoljne konkurencije i unutar lige i unutar kluba. Naravno da nitko ne smije ozbiljno na treningu ući u duel Baturini kao najpotentnijem transferu ili Petkoviću kao najbitnijoj poluzi na terenu.

    Odavno (srećom) nisam čuo da se dogodila neka nesreća kao kad je Dudu polomio Bulata.

    Oršić je u Dinamu sigurno imao status igrača na kojem se ide sa respektom i malo ga se pazi na treningu.

    Kad takvi igrači dodju van medju 25 gladijatora koji se bore za mjesto i boli ih briga kako se zoveš, onda se čudiš koliko je trening intenzivan.

    Da se razumijemo, ovaj cijeli upis je moja pretpostavka, ništa temeljeno na empiriji.

    A znamo da Dinamo koristi Catapult za mjerenja opterećenja na treninzima pa mi bi bilo nevjerojatno da su igrači aerobno nedovoljno opterećeni.

    Vezano za gaženje u HNL-u složio bih se s tobom, ali teško je ritmom gaziti nekoga tko se parkira na svojih 25 metara pa svaki napad više liči na rukometni nego na neku fizionomiju igre kakvu gledamo recimo u Premier ligi.
  • Captain America
    14.7k
    Dudu polomio BulataMali dioničar

    Mali ispravak, Dudu je Buljata ozlijedio, a Komnen je Bulata na treningu.
  • Mali dioničar
    14.9k
    Mali ispravak, Dudu je Buljata ozlijedio, a Komnen je Bulata na treninguCaptain America

    Da, mislio sam na Buljata. Hvala.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.