• Mihaljević
    8.2k
    2.1 je za 5 dana , uprava kao i po starom = apsolutno ništa. Daj Bože da vidimo jednog Japanca i to će biti uspijeh.
  • plavac173
    2.6k
    Nista od Mitaja, Lokomotiv trazi 7 milijuna za njega.
  • bongo
    674


    Piše da su ostvareni kontakti s klubovima, ali zato sam i napisao da je pitanje koliko ima istine u tome. Pa i ovdje na forumu se odmah sumnja da su to menadžerske igre
  • Miro Vugrinec
    1.6k
    Pozdrav zonaši od vašeg Mire. Kaj se tiče Brekala, ovo za Hajduk su gluposti samo takve. Naši su dogovorili već sve sa igračem, 50 posto bi platili posudbu, Fiorentina ostatak. Takav je plan, čeka se samo zeleno svjetlo Fiorentine, koja navodno ima 3 ponude za Brekala, pa je pitanje samo hoće li ga pustiti na posudbu i plaćati ga 50 posto. Po mojim saznanjima Brekalo je rekao našim ljudima iz kluba, da samo u Dinamo želi i gotovo sam siguran da je ovo s Hajdukom izmišljena info.
  • CISCO
    161
    Brekalo može zajedno sa Antom Ćorićem kod Breke u emisiju "Kucamo na vrata zaboravljenih talenata".

    Propuh u glavi i flop od igrača.
  • Patak
    2.2k
    Brekalo i Ćorić ne idu u istu rečenicu.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Miro zapalio imbex i temu
  • blue heart 72
    1.4k
    neusporedive situacije
  • Orc123
    5.2k
    3mj je reko Jakir da su radili na novim igracima. 6dana prije pocetka priprema nema ni jednog! Za nas sezona pocinje 23.1., svakom igracu treba bar 2-3tjedna da polovi zahtjeve trenera donekle i upozna se s ekipom! Znaci optimalno bi bilo da su novi igraci tu na pocetku priprema ili naj kasnije do 5.-6.1.! Po svemu kapitalce, tj. Pojacanja cemo dobiti isto kao sto smo i nasli SD u 3mj sto ga trazimo! Na kraju ce predstaviti Zivkovica i Brodica. Cirkus se nastavlja . . .
  • Ali
    1.9k

    Ima smisla. Fiorentina je na potezu. Sada vjerovatno imaju ponudu za prodaju od ñekog poput Empolia, Cagliari , Udinese i slicnih od 3-4 mil €.
    Same viole ga ne vide na tom lijevom krilu imaju ispred njega barem tri igraca, a placati cca 2mil godisnje cetvrto lijevo krilo nema smisla.
    Sada Bara vjerovatno pregovara u smjeru , 6mjeseci 50% place je nekih cca 0,5 mil € za viole, dinamo plati drugih 0,5 m€ i on uvjerava talijane da ce igrati cijelo proljeve i da ce ga on probat ugurat tim igrama u repku a to znaci da na ljeto bi viole mogle dobiti 6-8m€...
    Sad je naravno pitanje hoce li netko popusito tu pricu ili ce raci daj ti 3milj sad i tu sam ukuono u malom minusu a ne ukopavam se dalje...
  • BornaPŽ1986
    1k
    Znaci optimalno bi bilo da su novi igraci tu na pocetku priprema ili naj kasnije do 5.-6.1.!Orc123

    Ja sam misljenja da ce netko jos doci ali ne ocekujem previse, uz vec spomenute dolaske i vracanja s posudbi, i s obzirom kakvo nam je bilo ljeto i sve ostalo, ne treba ocekivati nesto previse imena. Mada opet tko zna, mozda nas iznenade. Stoper poput Benkovica i Brekalo ti vec znace dosta, ja se nadam beku jos.
  • Klenx
    4.1k
    Bilo kakva varijanta koja uključuje dolazak Brekala, makar i na posudbu do ljeta, je isplativija od plaćanja milju ili dvije eura odštete za Hoxhu.

    Bilo kakva.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Krilo, bek, stoper. Pod stoper mislim dugorocniji nositelj obrane, to se moze rjesavat na ljeto, al se rijesit mora jer KTC nece vjecno. Bez previse ozljeda ovo sto imamo bi trebalo bit dovoljno za proljece.
    Oba beka nam trebaju, Ristovski je na zalasku i moze bit stoperska rotacija tako da nam treba i lijevi i desni.
    Kaneko je jedino ozbiljno prodorno krilo i to je puno premalo. Vidovic lijevo nosi neke druge stvari i Spikic desno moze bit alternativa s klupe. Jebem budalu koja mu je dala dugorocni ugovor prvotimca.
  • Neki tip
    19.4k
    Na kraju ce predstaviti Zivkovica i Brodica. Cirkus se nastavlja . . .Orc123

    Orc, stvarno nemam niš protiv tebe i tvoje ljubavi prema pojačanjima, a još manje protiv tvoje vizije ljubavi prema Dinamu (svaka verzija je dobrodošla).

    Međutim, ponavljaš se frende nesnosno, vrtiš jednu te istu misao beskonačan broj puta i koliko god se trudio "ne čitat ak mi smeta" stalo mi je da se raspravlja što suvislije se može, jer nije rješenje nikad ni bilo samo preskakat upise.

    Evo pogledaj samo za tog Brodića:

    Brodic mi nije pokazao nistaOrc123

    Bitno da smo mi uhvatili Brodica na vrijeme, kome je vrhunac karijere 1 solidna sezona u VzOrc123

    ali koje smo mi srece dovest cemo i Brodica i jos nekog takvog iz hnl a ovaj ce propasti...Orc123

    I onda nam sleti Brodic i takvi gelipteriOrc123

    U kojem svemiru moze Brodic biti prinova a kamoli pojacanje za Dinamo.Orc123

    Od Kad je Brodic pojacanje za Dinamo?Orc123

    Nit su Brodic a jos manje Kulenovic zamjena za Petkovica nit ce ikad to bitiOrc123

    Brodic uzasan i to malo je rec..Orc123

    Brodic? Ma savrseno, savrseno..Orc123

    Shvatili smo, pobogu, da Brodić nije pojačanje za tebe, a nije ni za mene, ni za 95% forumaša.

    Shvaćam i da ti "samo želiš što je najbolje za Dinamo".

    Razumijem i da ti je ovo najdraža tema, sve 5, svatko ima svoju "nišu".

    Ali molim te daj malo obrati pažnju na to ponavljanje, neuprativa je tema s tolikim štancanjem istoga.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.