• Ero
    942
    Nisam ni mislio da ćemo se otvoriti ali ovo je baš bilo ziheraški.

    Kakva utakmica KTC.. svaka mu čast
  • Orc123
    5.5k
    Stoperi odlicni, vezni red iznimno trkacki dobar danas, jbg Baturina jos uvijek nije na 100% pa je premalo dao prema naprijed, Petko ogroman poso odradio ali ogroman, Spika slab, bekovi defenzivno jako dobri ali ofenzivno puno pre malo doprinose i ne pomazu krilima, Kaneko opet najbolji na terenu i jedini opasan igrac i sve sto smo opasno napravili je bilo preko njega!
  • Mali Zeus
    10.3k
    Oni došli po bod, mi nismo bili konkretno prema naprijed. Borbena tekma. Nismo bili loši al prema naprijed smo trebali biti bolji.
  • Agramc
    5
    Jebote kakav derbi...
  • striko
    1.2k
    Šapit se trudi ostat neutralan al onaj podsmjeh na zbrajanje ruku ga odao. Tovar
  • Petar86
    611
    Derbiji su uvik na noz, a danas kad nijedna strana nije smjela izgubiti sasvim ocekivano
    Po meni Kolaric je poprilicno dobro drza utakmicu pod kontrolom s obzirom koliko je bilo nervoze i faula.. ima sam osicaj da gledam rukomet
  • Captain America
    14.6k
    Momčadi su slika i prilika navijača. S jedne strane krkanluk i animalni instinkti, a s druge gospoda.

    "VAR je sranje."~N.B.
  • Benito
    611
    Kakva polusezona takva i utakmica s naše strane. Nikakva
  • Orc123
    5.5k

    Daj ti meni reci jesam li ja danas ista lose napisao? Bas suprotno, danas sam zadovoljan i zalaganjem i igrom s obzirom da smo igrali prije 3 dana!
    Tebe ko kolegu iznimno cijenim i postujem!
  • veselko tenžera
    1.4k
    Sučić umjesto Ademija zadnjih 15ak minuta je bilo rezonski, spustiti loptu na zemlju jer su ovi pali. Tu je Jakir napunio gaće i išao na sigurno.
    Ovo je sve ok, vidjela se danas razlika između ove 2 ekipe. Daleko je to od minimalne kako se prikazivalo.
    Popunit se u prijelaznom roku, dobit zaostale i laganini naprijed.
  • Ali
    2k
    Misic i Ademi + Bulat , sa tim veznim redom pola sata smo izgledali na razini istre ili Slavena...
    Kapetan, treba na polusezoni sam se prebaciti u stozer kao pomocni trener.
    90+ minuta centarsat u protivnicki sesnaesterac a tamo se povuku tri stoper a mi svi van 16m...
    Elez, Uremovic, Sarlija... svi 190+ , pa jel ti to nesto govori, guraj po zemlji rile+kaneko i probijaj i povratnu na penal...
    Ma Jakire idi u krasni k... idi preuzmi zrinjski , to je tvoja razina
  • Kujtim Shalla
    2.3k
    nisi, do mene očigledno. Papak sam på pukao, neznam izbrisat komentar
  • Zagi
    5.6k
    Mitomanija će sada o 2 boda ali realnost je da ih ostavljamo barem na -10.
    Ajmo na pripreme.
  • austrijanac
    2.7k
    Ademi i Mišić u paru su igrač manje, ali za to treba 10 trenerskih diplomi da skuzis ocigledno.


    Pohvale obrani, iako Perić nije igrac za izgradnju napada.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.