• ljmaric
    6
    Ja bio oko 11:45 h, čekao niti 5 min, odmah se dolazi na red, nekoliko šaltera je otvoreno i relativno brzo ide, redari koordiniraju kada se oslobodi salter. Tko god da nema kartu, trka na karatanu i zamoliti nekoga od članova da vam kupi.
  • Georg Koch
    3.8k
    jel bilo reda, guzvi, ljudi da kupuju?
  • NitkoBitan
    13k
    Sad sam obavio stvari. Uzimao sam za dvoje i nasao sam jos jednog decka ispred karatane koji je trazio clansku da uzme jos dve karte. Na jednu clansku se moraju uzet karte za ISTU tribinu.

    Ima konstantno 10-15 ljudi u redu i stalno dolaze. Dosta ih zuji ispred tak da valjda traze clansku. Uzmite clansku ak je niste iskoristili, kako se blizi tekma tak ce bit sve vise tih padobranaca kojima treba pomoc.

    Dosta blagajni je otvoreno al je procedura spora.
  • ljmaric
    6
    nema puno ljudi, možda 20ak i ide to stalno, i recimo još 10ak koji okolo traže nekoga da im kupi.

    Ako nekome još treba i da vam se malo riskirati, dođite na karatanu i probajte zamoliti nekoga ili u krajnjem slučaju pitati na šalteru da vam prodaju kartu.
  • The Undertaker
    4.3k
    Budući da dobijam kontradiktorne informacije, molim samo info od nekog tko sigurno zna da li i članovi sa godišnjom mogu kupiti 4 karte za nekog drugog.
  • Džudžan86
    244

    Mogu, ja sam kao clan i godisnjak prije nekih 2 sata uzeo drugima karte
  • Salva
    2.4k
    Malo padam ovdje kao budala iz vedra neba, imam godišnju pa me ova rasprava i nije previše zanimala.

    Ali imam pitanje - mogu li se SAMO s godišnjom kartom uzeti na TP ulaznice? Trebam za prijatelja karte a on nije član, a meni je isteklo nedavno.
  • Juznjak
    3.1k

    Ne možeš, moraš imat i aktivnu člansku.
  • Brusa
    851
    mogu i 5. Bar smo mi jučer mogli.
  • ljmaric
    6
    ja nemam godišnju, samo člansku i članstvo mi je isteklo prije par tjedana i nisam ga stigao produžiti, došao na šalter, pokazao člansku i rekao curi na šalteru da mi je jbg istekla, svejedno mi je prodala. E, da osobna isto treba naravno obavezno.

    Do mene neki stariji čovjek u nevjerici šta mu neda kao ne-clanu i ja ga pozovem do svog šaltera i zamolim curu da i njemu proda kartu za Sjever gore na tu moju isteklu, i cura na mom šalteru mu proda kartu.

    Zato kažem, tko god da još nema kartu i nije mu problem malo riskirati, dođite na karatanu
  • jedan u nizu
    6.5k
    kako se vrijeme tekme blizi tako ce sve vise ljudi biti oko stadiona i bit ce veca prilika za naci nekoga sa clanskom.
    Ja cu isto doci i ponuditi svoju clansku na TP.

    Idemo rasprodati taj stadion!!
  • Probirštift
    286
    Kak imam člansku ja sam sebi već uzeo besplatnu kartu, pa me zanima ak dođem sa članskom pred tp mogu li uzet još za 4 osobe karte ili nije moguće pošto sam već za sebe uzeo
    Da znam ak mogu pa da ranije dođem uzet našima
  • Sportskifanatik
    372
    Decki pazite ko vas trazi karte,bio sam ispred uzimo karte i kupim za jednog decko i vidim frajer iz vodica,pitam ga je ima neku sliku od dinama nekaj dinamovo na sebi i izvlaci se na to da ce sad kupit,reko frende ne ides na tekmu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.