• deda
    28.1k
    Ballkani 2.100
  • rupke
    52
    za Ballkani otišao zapad dolje 2
  • deda
    28.1k
    2.300
  • 19hrvat86
    24
    Jeli otišo još jedan sektor za zapad gore protiv Hajduka
  • Peškaman
    2.6k
    Kakvo je stanje sa sjeverom dolje za Balkani?
  • NitkoBitan
    12.3k
    Danas na tribini imate priliku uhvatit nekog clana da vam ucini uslugu.
  • badjibadara
    1.7k
    Jeli otišo još jedan sektor za zapad gore protiv Hajduka19hrvat86

    Nije. Prolazio vlakom maloprije i svi sektori su na istom mjestu gdje su i jučer bili.
  • Pero Vragec
    72
    Onda isprike, svaka čast, vidimo se danas na sjeveru?
  • Ludovic IX
    5.5k
    ja mislio da stavljas koeficijent na kladionici. Reko, pa nije moguće da nam kladione ne vjeruju pa smo samo blagi favoriti
  • deda
    28.1k
    2.400 Ballkani. Još 700 sjevera dolje.

    Za tovare ima još 1.000 za sjever dolje pošto danas prodaja gotovo ne postoji kao što sam i najavio. A neće je biti ni sutra. Totalni fijasko u procjeni uprave. Još jedan.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Sjever dolje ce otic u subotu na karatani do najkasnije 2 popodne, nema brige.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Kako stojimo s ukupnom prodajom za derbi?
  • Juznjak
    3k
    Totalni fijasko u procjeni uprave. Još jedan.deda

    Ne može paket ulaznica jer nije fer prema godišnjacima i onda dogovore ove uvjete prodaje za derbi gdje su godišnjaci onemogućeni pomoći nekom svom. U pitanju je ogromna lijenost jer ovo što oni rade i kako rade se može dogovorit preko jednog telefonskog poziva od 2 minute. Strašno me nervira što nijedna ideja koja izlazi iz okvira njihovog uobičajenog (ne)rada ne može zaživit.
  • Ivan0302
    265
    nažalost ne vidimo, prijevoz tek sutra imam za Zagreb jer dolazim iz BiH, a i ne mogu danas zbog studentskih obaveza. Zato tražim karte za sjever dolje za nedelju. Prekjučer sam poslao za učlanjenje online da se ova situacija slučajno ne bih više desila.
  • Georg Koch
    3.7k
    Totalni fijasko u procjeni uprave. Još jedan.deda

    Pa jel ima itko u Upravi da mu je stalo do kluba, ili da bar zna zbrojiti 3+3. Za oboje mislim nema sanse.
    Pa debili jedni koji citate forum, sigurno citate Zonu sto je i dokazano.
    Pa vec sad kad ste napravili cirkus i promasaj, jel mozete objaviti zbog mnostva upita, poruka i velike potraznje, ulaznice idu u prodaju od sutra.
    Ili pustite godisnjake da mogu uzeti vise.
    Ili nesto trece.
    Daj smanjite stetu bar malo majmuni majmunski, ja ciljano da hocu raditi lose nekomu/necemu, ne bi imao rezultate kao vi.
    DEBILI.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.