• dmil
    145


    Gdje su i bili svi ti silni godišnjaci i članovi?
  • DrawTube
    3.3k
    Pa tužno je i da bi u petak da je umjesto Hajduka na kranjči igrao Dinamo bilo 2000 ljudi a ne 4800. I kaj sad? Trebali su ovaj potez napraviti još za vrijeme ljeta za Superkup . Jbg sad, tad bi se već uhodali a ovak ćemo se uhodati do idućeg derbija. U to sam 100% siguran
  • Keyser Soze
    8.3k
    Baš, svi se pitaju di su ovi koji nisu članovi, a klub s 30k članova i 4500 godišnjih na domaćim utakmicama koji nisu derbiji prati nešto više od 4000 ljudi.
  • GZomanid
    572
    Shavatio sam ja vas, i ja sam član i godišnjak. Također sam sve ljude meni bliske učlanio ili nagovorio da se učlane kad je trebalo. Oni preostali, koji do sada nisu shvatili da bi se trebalo učlaniti, me ni ne zabrinjavaju, nek se sad snalaze kako znaju..
  • Nousername
    626
    Meni evo nekoliko sati nakon objave jos uvijek nije jasno koliko karata mogu uzeti kao clan i godisnjak online i odakle sad ova info da mi godisnjaci ne mozemo kupovat karte?
  • Keyser Soze
    8.3k
    Ne možeš nikom uzet kartu ako imaš i godišnju i člansku, gotovo.
  • Juznjak
    3.1k

    Klub je objavio da član za druge može kupiti kartu samo ako kupuje i za sebe. To može učiniti samo na karatani u subotu ili nedjelju. S obzirom na to da netko s godišnjom kartom ne kupuje kartu za sebe, to znači da godišnjak ne može kupiti kartu za nekog drugog.
  • NitkoBitan
    13k
    Inace moji su smislili dobar model. Preko jednog poznanika koji je clan a ne ide na utakmicu ce podic besplatnu kartu za sjever gore (koju on nece iskoristit naravno) i na to kupit 4 karte za sjever dolje. Pa eto ako sam nekom pomogao...

    Opekli su se jbg, sad ce se uclanit svi redom :smile:
  • Nousername
    626
    Pff iskreno cekam tek sutra da vidim kak ce to sve izgledat.Mislim da i ljudi u klubu ne znaju tocno tko ima kakva prava za ovu tekmu.
  • SAS1987
    13.7k
    Još dan, dva i ovaj topic će se spontano razviti u "Herbalife piramidno shemu" :lol:

    Kratkoročno bih rekao da je ova odluka loša i da će negativno utjecati na posjetu ali dugoročno dobra.DrawTube

    Odluka je i kratkoročno i dugoročno negativna.

    Nisu izvisili navijači Hajduka, izvisili su navijači Dinama. Kod svih njih koji nisu članovi su smanjili emotivnu vezu prema Dinamo a to su stvari zbog kojih bi odgovorni ljudi trebali izgubiti posao.

    Klub ima samo dvije funkcije. Biti uspješan na terenu i graditi emotivnu vezu prema klubu. Uspješnost na terenu je proces koji klub ne može potpuno kontrolirati ali emotivnu vezu prema klubu može i mora imati pod kontrolom.

    Da budem potpuno transparentan, ja sam si potpuno sam kriv da nisam član jer sam jednostavno bio lijenčina pa nisam ispunio te poslao papire za OIB :lol: I da budem iskren, nije mi problem propustiti Hajduk, jer igra Dinamo svaki vikend.

    Al kakva je to poruka kluba recimo meni koji sam bio na Legiji kada se zbog covid sranja duže čekalo na granici nego što je trajala tekma, meni koji sam prije dva mjeseca na Istri na sjeveru slomio prst (pozdrav gospodinu koji je pao po meni :lol:) i meni koji sam na Zoni ukucao 5800 komentara. I sad netko tko ima na ulaznice.hr više kupljenih karata nego Dinamo igraća pod ugovorom ne može kupiti karte jer je eto, možda tovar. A tko zna koliko je takvih priča.

    Ako želimo biti veliki klub su takve stvari neprihvatljive. I ne zbog mene, nego zbog svih onih koji taj odnos još grade u sebi.
  • Juznjak
    3.1k
    tko zna koliko je takvih pričaSAS1987

    Vjeruj mi, jako je malo takvih priča. Mislim da ne možeš nać više od 10 takvih ljudi. Osim toga, itekako su izvisili navijači Hajduka, oni su toliko ludi za svojim klubom da bi u ovoj situaciji popunili pola jedne zapadne tribine.
    Ako želiš mogu se potrudit i nać nekog tko ima člansku a nema godišnju pa da uzme za tebe kartu.
  • SAS1987
    13.7k
    Mislim da ne možeš nać više od 10 takvih ljudiJuznjak

    10 previše.

    Osim toga, itekako su izvisili navijači Hajduka, oni su toliko ludi za svojim klubom da bi u ovoj situaciji popunili pola jedne zapadne tribine.Juznjak

    Ma nema šanse :lol:
  • plavac173
    2.6k
    A gdje je Dinamo sluzbeno objavio to da godisnjaci ne mogu uzet neclanovima karte? Ja ne vidim nigdje...
  • GZomanid
    572
    meni koji sam na Zoni ukucao 5800 komentara.SAS1987

    Iskreno se nadam da će jednog dana, kad u klubu nastupi demokracija biti obavljeno prebrojavanje postova i kilometara putovanja na tekme da se napokon vidi tko je klubu kolko dao :roll:
  • Boycie
    511


    Samo izmedju redova...

    S jednom članskom iskaznicom, ulaznice za utakmicu protiv Hajduka možete kupiti ili fizički, ili online, ali ne i na oba načina. Drugim riječima, ukoliko član kluba kupi ulaznicu ONLINE, gubi pogodnost kupovine ulaznica za osobe koje nisu članovi kluba na ticket pointu!

    Prilikom fizičke kupovine ulaznica u subotu, jedna od mogućih pet ulaznica mora glasiti na člana kluba koji kupuje ulaznice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.