• Nousername
    626
    koliko je onda ogranicenje za online mogu prodaju?
  • reziser
    6.5k
    e da vidim člana dinama koji na svoju clansku uzima karte za tovare....
  • kibic
    1.1k
    Imam člansku i godišnju i ovo mi je li-la odluka.

    Ako se napravila radi povećanja članova i povećanja prodaje karti protiv Balkanij, onda bi bilo dobro da se objave bojke članova nakon derbija i brojke prodanih karata za Balkani. Pa da se po brojkama vidi da li se isplatilo ovo kad se već nisu prodavale karte u paketu.
  • Keyser Soze
    8.3k
    Ako sam dobro shvatio kao član online možeš uzet samo sebi, a od subote i drugima na ticket pointu.
  • reziser
    6.5k
    Imam člansku i godišnjukibic

    kaj se brines onda....ko nema..njegov problem
    a stadion ce biti pun..ne sumnjam u to

    ali imamo i tekmu u cetvrtak...pa da vidimo te kibice..derbi navijace
  • Sunja86
    1k
    Zagrepčana mi nije žao, al mi je žao onih koji prelaze veliki broj kilometara da bi došli na tekmu
  • NitkoBitan
    12.9k
    Nego imam pitanje.

    Ak imam godisnju i aktivan sam clan jel mogu uzet karte za prijatelje neclanove ili to mogu samo oni clanovi koji kupuju kartu odnosno nisu godisnjaci?
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Mi u četvrtak imamo priliku ući u knock-out fazu europskog natjecanja,ne znam dali su ljudi svjesni važnosti utakmice.

    Očekujem sjever dolje i zapad dolje rasprodane.
  • reziser
    6.5k
    takvi imaju frendove koji su članovi pa im se lako kupi
  • Sunja86
    1k
    Ma da dam ruku u vatru od ovih trenutnih 32 tisuće članova najviše je 2,3 tisuće redovnih članova da su učlanjeni bar 5 godina zaredom
  • Dalmatinec
    586

    Zašto? Ti ćeš uzeti svoju besplatnu ako nisi ispucao sve 4, a njemu ćeš kupit online na njegovo ime. Jesam li nešto fulao?
  • Sunja86
    1k
    Zašto bi morao tražiti ikoga da mi kupi kartu?
  • kibic
    1.1k
    Nisam napisal da se brinem za kartu neg pokušal protumačit pozadinu te odluke i kak ju se može valorizirati.
  • Nousername
    626
    Vidis taj dio mi je nejasan skroz.

    Ja kao clan koji imam i clansku normalno vucem prijatelje na tekmu i normalno da im kupujem karte sad bi sutra imao opciju samo jednoj osobi uzet kartu?!?A tek u subotu bi mogao uzet njima petorici preko svoje clanske, a neda mi se cekati u redu.
  • reziser
    6.5k
    istu stvar imaju i tovari, i nema nikih problema
    a kod nas je to presedan? dajte me nemojte
    uclani se, kupi godisnju i rijesen problem za dalje...gdje je problem?

    pozadina odluke je da samo clanovi dinama (i njihovi frendovi) mogu kupit kartu
    problem?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.