• boem
    309
    Kaneko jedini kreira šanse.

    Daj Halilovića unutra!
  • Gelipter
    3.5k
    A jedva da smo i došli do gola.
    Rile je najebo. Nažalost, loš je danas otpočetka. Francuz ne ide unutra svejedno. Petko potpuno izgubljen, Baturina izgubljen, Bulat ni ne zna bolje. Mišić je u kurcu već dugo. Zagi i Kaneko jedine svijetle točke u ovom kaosu.
  • San Lorenzo
    11.6k
    Što više treniramo, to lošije izgledamo...Jakire daj dečkima što više slobodnih dana.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    Cini mi se da je teren kao led. Svaka lopta koja nije u igraca nam bjezi. Dosta vise pimplanja igrajte siroko i u prostor. Tocno ono sto oni nama rade, jakire prepoznaj to
  • Captain America
    13.9k
    Svaka utakmica s Astanom u Astani je bila na nož. Ne bi vjerovali, ali 5 sati razlike i umjetna trava utječu na igrače.
  • austrijanac
    2.7k
    Jedini lošiji od Dinamovaca je veliki komentator Mario Glavan.


    Igrače necu komentirat, glupan je onaj ko misli da će Perić proigrat nakon 15 loših tekmi.

    Ne ide ne ide.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Što više treniramo, to lošije izgledamo...Jakire daj dečkima što više slobodnih dana.San Lorenzo

    Bas sam htio reci
    Nakon reprezentativne pauze izgledamo losije nego prije
    Protiv varazdina plzena i rijeke je bila premija za osijek i prvo poluvrijeme ovoga
  • Krizy
    36.2k
    Kaneko jedini nešto napravio ali i on dodaje kad treba pucati, boji se svoje sjene.
    Mi nemamo ozbiljno krilo. Sve su to igrači za rezervne opcije na krilima ili ne igraju svoju poziciju.
  • Common Sense
    510
    Rezultat nije primaran, bitno je da momčad izgleda dobro na terenu i da se vidi trenerov rukopis.
  • IceMan
    1.5k
    Nakon utakmice će opet klasično populistički ko da smo ovce koje nemamo pojma o nogometu kazat da smo imali posjed, da smo pokušavali al da nemamo sreće.

    Naravno da više neće nikad,kao protiv Balkanija kad je dobro proračunao, staviti svoju poziciju na raspolaganje jer bi vjerojatno bez nje i ostao.

    Jesmo trula ekipa, i nema tu prevelike kvalitete, al čak i ekipe koje su dosta ispod nas tom kvalitetom za nas su izgleda prejake.
  • Ban
    698
    Igramo kao ušlagirana Rijeka, vidi se trenerski potpis.
  • Krizy
    36.2k
    Svaka utakmica s Astanom u Astani je bila na nož. Ne bi vjerovali, ali 5 sati razlike i umjetna trava utječu na igrače.Captain America

    Da nije 5 sati razlike ne bi imali niti jednu pobjedu u grupi smrti? :sweat:
    (Jedina pobjeda protiv Astane nakon što su se oni prilagođavali vremenskoj zoni)
  • Neki tip
    19.3k
    Stavlja Ristvoskuga na stoperaFacke

    To isto neka lokalnokajkavska deklinacija ili?

    Ma, sori, nisi ti niš kriv, sve me nervira.

    Mi nemamo ozbiljno krilo.Krizy

    Stvar je u tome da to već dugo znamo. Ono što ne znamo je - zašto onda igramo s "krilima". :eyes:
  • hardek
    1.4k
    A šta to točno utječe na činjenicu da je Ljubo opet na beku izgubljen? Bulat što jedino zna je pucat na 25 metara od gola? Jel to nisu stvari koje već 2,3 mjeseca vidimo ali i dalje udaramo po istom?
  • Georg Koch
    3.5k
    Petkovic nonsalantan ko u najnonsalantnijim svojim fazama. I jos vise.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.