• NORTE
    9.5k
    imamo rezultate kao da smo BiH predstavnik!

    Još nam samo fali Bilbija!
    Klenx
    Ulazak u skupinu KL "uspjeh", možda i ne prezimimo.
    Od koraka do elitne Europe do povratka na Balkan. Kakvi grobari.
    Nevezano za ovu suradnju za koju nisam i mislim da dinamu ništa neće donijeti.
  • Mali Zeus
    10.3k
    Profa aktivno snižava kriterije samo da bi sam sebe zaštitio. Priča o tome da nas je Balkanni satrao jer imaju rakete, a mi ne, pa da će promijeniti stil, al eto nema vremena, pa bi pojačao momčad, al sve je skupo. Znači ak ne kupimo ništa ili nešto sitno da se onda ne iznenadimo, priprema nam teren za razočaranje. Plus kako redovito pere pod s igračima i još dodaš upravu koja je razorila klub onda je to recept za situaciju kakvu imamo. A ne vidim da će biti bolje, nadam se da se varam.
  • austrijanac
    2.7k
    Priča o tome da nas je Balkanni satraoMali Zeus

    Nek kupi igrace Balkanija.
  • Nousername
    626
    Doslovno igraci Balkanija za par razina ispod Dinamovih i po vrijednosti i po placama.
  • Infinity
    15.3k
    Ballkani je u citavoj svojoj povijesti ulozio 260.000 eura u kupovinu igraca. I sad nama treba pet milijuna po igracu da bi bili bolji od njih?
  • scooniepenn
    2k

    Kolega je jako dobro objasnio kontekst tog potencijalnog sponzorstva odnosno objasnio kako Lukoil i Gazprom nemaju isti kontekst. Dodao bih još par stvari. Kao prvo, sponzorstvo ne može biti jednako Hajdukovom, dakle za biti na prsima trebali bi dati najmanje 3 milijuna Eura, jer mi i Tovari jednostavno nismo isti rang. Nadalje, dečka koji je predsjednik Uprave Lukoila Hrvatska znam dugi niz godina i ima jako respektabilnu menadžersku karijeru. Živio je dugi niz godina u Istanbulu gdje je bio predsjednik Uprave Lukoila za Eurasia regiju, no odlučio se ove godine sa ženom i djecom vratiti u Hrvatsku pa je tražio tu poziciju koja je naravno manje plaćena, ali je zaradio dovoljno da mu novac nije presudan faktor. Znam da mi je pričao kako su i u Turskoj surađivali sa sva 3 turska nogometna velikana tako da je ovo očito ista strategija. Sve u svemu, nisam za ovo sponzorstvo pod svaku cijenu, ali apriori odbijati jer je riječ o ruskoj tvrtki je apsurdno, s obzirom da bi se sponzorstvo financiralo od pravne osobe koja je registrirana u Hrvatskoj i zarađuje novce od hrvatskih građana.
  • Ivdzo11
    3.1k
    Et ustedit cemo 90% i tih 500k ako Ademi ne odigra do 1.1 vise od 35 min na 8 utakmica, dosad je 4 odigrao... Posto nema pravo igrat Europu, ostaju Osijek, Slaven, Rudes, Hajduk.... Znaci jednu ostaje ispod 35 min sigurno :lol: :sweat:
  • Orc123
    5.5k
    Da li se mogu gdje vidjeti golovi peotiv Šokadije? Prijateljska....
  • Droljo
    5.5k

    Imaš na aplikaciji dinamo +

    Ali samo ak si platio...
  • Orc123
    5.5k
    Nisam
  • dsa97
    5
    Pozdrav svima, dosao bih na derbi sa Hajdukom u prosincu i vidim da je predvidjeno za nedjelju 17. Prosinac. Znate li da li je moguce da ce se taj termin mijenjati (na primjer u subotu 16.) i u slucaju da dodjem dan ranije u Zagreb, da li ce biti ulaznica za kupovinu?
  • seljak86
    2.4k
    Termin se neće mjenjati.
  • austrijanac
    2.7k

    Iako Misic stvarno je svijet za sebe i apsolutni je kralj ove kategorije, ja bih radije prokomentirao gospona Baturinu.

    Iako na prvi pogled brojka nije vau, nas Martin ima odlicnih 90%.
    Tih 90% tocnih progresivnih dodavanja je apsolutni vrh, bez obzira na kolicinu jer njegova heatmap je trenutno na nekih 40ak metara u HNLu.
    Progresivno dodavanje se racuna ako dodavanje bude uspjesno na 30m udaljenosti.


    Matematiku znate i sami izracunat te imat tako visok postotak za igraca koji je maltene skoro spica, svaka cast.


    Velika je razlika kad si igrac koja iznosi loptu sa svoje polovice i igrac koji prima tu loptu na 30-40 metara i ocekuje se zavrsno dodavanje.

    Glupa statistika, ali s obzirom koliko Baturinu osporavamo ove jeseni, decko je iznimno zreo kad mozes donosit odluke da imas 90% tocnosti.
  • Georg Koch
    3.8k
    Spikic 10u-1g-2a(ono jucer mu je upisano kao asist :sweat: )
    Lovric (koji je masu puta bii predmet ruganja) 15u-2g-2a.
    Dakle ucinak vise manje isti.
    Jesmo svjesni koliko nam trebaju ucinkovita krila?
    Mi krila kao da nemamo u kadru...
    Kaneko 8-1-2
    Marin 5-0-0
    Menalo 4-0-0

    Ne navodim tu igrace koji su igrali krila, a nisu to po vokaciji. Al evo ispod.
    Emreli 11-4-3 (mada je ovaj ucinak uglavnom sa pozicije spice,sto i jest)
    Vidovic 9-3-2

    Cak smo i dobri s obzirom na sve.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.