• Markelo
    2.5k


    Slazem se da treba pokazat poštovanje prema svim civilnim žrtvama i gajim nadu da će možemo nastavit sa ovom tradicijom i da će položit vijenac na mjestu stradanja civila i u jednom mjestu u Austriji.
  • Cif
    10
    To se nebu dogodilo kod tih zadojenih
  • mali M
    3.6k
    Bio sam jučer u Vukovaru u koloni i na misi su im branitelji svima jasno poručili šta misle... Kad sam vidio tamo Grbina, Tomaševića i slične, baš sam pomislio šta ti ljudi tamo uopće rade,al sad kad vidim svečano puštanje vijenca u Dunav umjesto Pupavca, jasno mi je sve..
  • NitkoBitan
    13k
    Pa ako su vec otisli tamo mogli su barem spomenuti hrvatske branitelje koji su herojski branili Vukovar... ili spomenuti i osuditi agresora.
  • NORTE
    9.5k
    Dobra objava Mosta o ovom događaju.
  • The Undertaker
    4.3k
    Kad sam vidio tamo Grbina, Tomaševića i sličnemali M
    Pa Tomaševićev otac je dragovoljac Domovinskog rata a stric mu je visokorangirani svećenik u BiH. Jel to dovoljno ''domoljubno''?
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Pa Tomaševićev otac je dragovoljac Domovinskog rata a stric mu je visokorangirani svećenik u BiH. Jel to dovoljno ''domoljubno''?The Undertaker

    Ne, nije. TT nema veze sa svjetonazorom roditelja / obitelji itd...očito mu nisu usadili neke vrijednosti, ili su mu samo NGO novci draži od svega čime je okružen
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Dobra objava Mosta o ovom događaju.NORTE

    koliko sam vidio oni i suverenisti su bili tik do HOS-ovih zastava i te su slike objavili, a Frana Čirku pratim i na društvenim mrežama, slažem se oko dosta toga što prenosi iako je možda za neku jaču političku funkciju još zelen.
  • NitkoBitan
    13k
    Jadan onaj tko zivi na slavi svoj roditelja. Ni familija ne glasa za njega na izborima.
  • Papastrumf
    10.2k
    Ni familija ne glasa za njega na izborima.NitkoBitan

    Gradonacelnik je valjda postao glasovima iz Srbije.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Slazem se da treba pokazat poštovanje prema svim civilnim žrtvama i gajim nadu da će možemo nastavit sa ovom tradicijom i da će položit vijenac na mjestu stradanja civila i u jednom mjestu u Austriji.Markelo

    bilo bi lijepo da, ali bojim se da to nećemo doživjeti, nismo sproveli lustraciju nakon II.svj.rata i kako to biva pobjednici pišu povijest. Primjera radi Poljska je to uspješno i na vrijeme napravila, i zbog toga se ne čudim njihovim slikama na dan nezavisnosti, stajalištima prema migrantima, LGTB udrugama itd. o ekonomiji da ne pričam...

    nisam jedan od onih koji živi u prošlosti, dapače ali htjeli ili ne kakvi temelji, takva kuća....
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Gradonacelnik je valjda postao glasovima iz Srbije.Papastrumf

    izgradio karijeru na temelju bandicevih kleptomanija i afera. Gradonačelnik u četrdesetima bez radnog staža, svaka čast svima, a najviše njemu.

    ne kažem da su ljudi debili koji su glasali za njega, svatko može pogriješiti, treba biti dovoljno čovjek i reći jbg, nisam bio u pravu i krenuti dalje. Neki tvrdoglavo stoje iza TT isto kao i iza Jakira, a vrijeme će pokazati ( ili je već pokazalo ) tko je u pravu

    pričam općenito ne nužno za zonaše....
  • The Undertaker
    4.3k
    Ja ne govorim o Tomaševićevim djelima nego o mogućim razlozima zašto je u Vukovaru. Ne miješajte domoljublje sa političkim nazorima.
    Edit: Na stranu što je Benčićka to napravila iz prizemnih političkih razloga ali nemam nikakvih problema da se položi vijenac za sve civilne žrtve Domovinskog rata, uključujući i Srbe. Na kraju krajeva, i oni su bili (velika većina) hrvatski državljani.
  • Jaro
    5.9k
    Nitko od njih nije tamo iz domoljublja ili zelje za iskazivanjem postovanja. Skupljaju politicke bodovi i jedni i drugi i treci. Svaki ima svoju ciljanu publiku i u skladu s time se i ponasa... Kako je receno "Politicari tiho!" bi bio jedini ispravan nacin obiljezavanja, al znamo gdje zivimo i znamo da ce i dalje u prvim redovima biti ugojeni politicari sa svih strana spektra...
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    naletio na ovo u komentarima, ne šmekam nešto posebno Miletića ali dijelim iste osjećaje kada vidim benčićku i ekipu.

    Miletić Marin
    "Upoznao sam u životu mnoge ljude potpuno različitih pogleda na svijet. I s mnogima sam pio kave i razgovarao. I kod nikoga nisam osjetio takvu količinu netrpeljivosti, mržnje, stanja tame duha, kao kod većine njihovih zastupnika. Oni jednostavno ne mogu sakriti da bi te kada bi mogli - utopili u čaši vode. Njima se gadi sve ono što je nama svetinja. Tužna jedna ekipa. Ljudi na daljinski gospodara sjena."

    Njima su Tito, Marx i Lenjin legende a danas modernije verzije Justin Trudeau i Emmanuel Macron uzori
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.