• Jaro
    5.6k
    kad si u situaciji da ne znas tko ce voditi klub za 3 mjeseca - nemres racunati na bilo kakvu dugorocnu strategiju jbg...
  • Common Sense
    510

    Koliko je meni poznato, Ljubičić je svima u klubu jako drag dečko, super odgojen, pristojan, šaljivdžija, dobri duh svlačionice. Ali taj dečko za vezni red nije, jako je tehnički slab s loptom, a to je nešto što se razvija od 5-14 godine života, a nakon toga se više ne može ispraviti. To vidimo i mi na utkamicama i ostali u klubu na treninzima. Bude li on u veznom redu, bit će konstantno u jakom presingu od strane protivničke ekipe što će rezultirati time da će često gubiti loptu ili raditi greške zbog lošeg prvog dodira i slabe kontrole lopte. Dovoljno je vidjeti utakmicu na Poljudu gdje je igrao u veznom redu u prvom poluvremenu.

    Opaske kako se on "uništava na poziciji beka" su mi u najmanju ruku čudne, pa čovjeka nije određen da igra košarku ili hokej, već nogomet. Možda je za njega i bolje da se vrati u Austriju ili pronađe neki manje zahtjevan klub gdje će njegove mane biti manje izražene, a vrline (motorika, kretanje bez lopte) više doći do izražaja.
  • Ivanmtk
    678
    pogledaj utakmice Rapid - Dinamo i Dinamo - Rapid. Nakon 15 minuta će ti bit jasno ko je najbolji veznjak na terenu. Pojeo je našu veznu liniju u obe utakmice. E sad što naši jazavci u nedostatku sportske politike i sposobnosti da dovedu kvalitetno pojačanje na poziciji lijevog beka od jako dobrog veznjaka rade ispodprosječnog beka, pa onda izgube i veznjaka i beka je drugi par cipela.
  • Laugreano
    1.3k
    SanjinLego je osvrtnik :sweat:
  • marcio amoroso
    32.4k
    SanjinLego je osvrtnik :sweat:Laugreano

    Nije.
  • Droljo
    5k

    Slažem se. Ubili dečka. Još dobro i igra.
  • Common Sense
    510
    Ajde dobro. Ako je tako, daj Bože da Ljubo postane naš novi Viera ili Roy Keane. Vidjet ćemo.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    Malo duži post pa kome se da neka čita,

    Jedna stvar koja me brine je ta što bi trebali bi na vrijeme početi razmišljati o sljedećoj sezoni. A to može samo pravi SD ( sa odriješenim rukama )

    Ok, znamo da je 5,6,7 igrača uskoro na otpisu i da nam trebaju 2,3 igrača na zimu koji će uz postojeći kadar iznijeti sezonu prema tituli

    Ali, nama treba totalni rebuilding ekipe za sljedeću sezonu, što znači da na ikone i trenutno glavne okosnice ekipe Ademi, Rile, KTC ne bi trebali računati od sljedeće sezone uz dužno poštovanje svima. Na Petka isto ne treba računati jer je potpisao ugovor kojim ce otici besplatno za 2 god

    Igramo totalno spori i zastarjeli nogomet i trebamo ići u smjeru ekipe koja će se vrtiti oko Baturine, Stojkovića, Ljubičića pa i tog Živkovića. Znači dovoditi fizički spremne igrače koji će igrati brz, poletan i okomit nogomet, a trenera koji će od njih napraviti strojeve.

    Gledati sve, od bekova, veze, krila i napadača. Kadar od 25 igrača sasvim dovoljan da se boriš na 3 fronte, graditi ekipu koja će se boriti u Europi a ne slagati ekipu spremnu za HNL.

    Evo trenutnog rostera po TM, posuđeni igrači u zagradama što sam iščupao iz drugog posta.

    GK - Nevistic , Krkalic, Zagorac
    CB - Peric, Sosa, Perkovic, Sutalo, Bernauer, KTC, (Gurlica, Živković)
    LB - Mykha , ( Bočkaj, Štefulj)
    RB - Moharrami, Ristovski
    DM- Misic, Ademi, Bulat, Sucic, Ljubičić, ( Krdžalić, Soldo )
    AM - Baturina, Kacavenda, Halilovic, Vasilj, Vrbančić, ( Brkljača, Lukanić)
    LW - Spikic, Vidovic, Marin, Stojkovic, Rukavina
    RW- Kaneko, Menalo ( Šaranić, Topić)
    CF - Petkovic, Kulenovic, Drmic, Emreli, Juric, ( Brodić)

    moja neka vizija iz trenutne perspektive bez mladih igrača tko bi trebao ostati dugoročno u DInamu

    GK- jedan od navedenih za back up
    CB- Perković, Živković
    LB- jedan za back up
    RB- jedan za rotaciju
    DM- Mišić, Ljubičić
    AM- Baturina, Kačavenda
    LW- Vidović, Stojković
    RW- možda Kaneko u rotaciji
    CF- Petković

    znači nabrojao sam 13 igrača od postojećih 33 ( +11 na posudbama ) koji imaju šanse igrati u prvoj ili ostati u rotaciji

    kada uzmeš u obzir postojeće ugovore i gomilanja potencijala koji ne dobiju priliku, ili kada dobiju priliku ne pokažu ništa, mene je iskreno strah. Ostane li stanje u upravi ovako kako je, bez iskusnog sportskog direktora i trenera koji ne gleda igrače dalje od svetog roka mi smo u totalnom kurcu ne samo ovu sezonu nego i sljedeću

    nadam se najboljem a spreman na najgore i ništa neće biti slučajno
  • Ivdzo11
    3k
    Atalanta želi mlade zvijezde, a među njima je naciljala i - Baturinu!

    Baturinina cijena je u posljednje dvije godine brzo porasla, ali je i dalje razumna. Ulaganje od 12-15 milijuna eura moglo bi biti dovoljno da ga namami, smatraju tamošnji mediji, ali naglašavaju da se konkurencija brzo zaoštrava. Baturina nije tako fizički građen kao igrači koje Atalanta obično cilja za tu poziciju, ali već je svestran, što je vještina koju traže.

    Kako da ne....
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    S obzirom da smo dali ivanuseca debelo ispod cijene, ne bi me nista cudilo od ovakve uprave
  • Captain America
    13.9k
    Nemoj tako. Trljale su se ruke u Pragu da će dobiti 30 za Baturinu. Iako nisam siguran da oni znaju razliku između 8, 15 i 30.
  • Keyser Soze
    8.1k
    S obzirom na to kakav je ove sezone možemo se lupat u guzicu s 15 milijuna, 30 nema šanse.
  • Georg Koch
    3.5k
    Gazetta pise da je Baturinin transfer za 13m u Atalantu blizu realizacije.
    Ako je to istina...ako je to istina...onda se treba uraditi ono sto se davno trebalo uraditi.
    Prosvjedi i neredi kretenima
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    ali doslovno

    Poserem se na ono da navijaci trebaju tu biti bez obzira na sve i navijati. Jebem ti mater kao da smo placeni za to
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Preplatili smo Sutala, oni ako hoce Baturinu moraju napravit isto :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.